Проєкт “Місцева адвокація для ВПО”

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
alexkorenkov

local_advocate
Проєкт “Місцева адвокація для ВПО”

Ви знаєте актуальні проблеми та потреби внутрішньо переміщених осіб (ВПО) у своєму місті, селищі чи громаді? Ви маєте групу однодумців, які вірять, що спільними зусиллями можна досягти успіху? Ви готові до системної адвокаційної роботи у своєму регіоні, але потребуєте покращення знань та підтримки? Тоді запрошуємо Вас взяти участь у нашому проєкті “Місцева адвокація для ВПО”.

Учасники/ці проекту отримають можливість пройти триденний тренінг з адвокації та комунікації й отримати допомогу при реалізації адвокаційних та інформаційних кампаній в своїх громадах.

До участі запрошуються представники/ці громадських об’єднань внутрішньо переміщених осіб з усіх регіонів України, які мають досвід співпраці з місцевою владою в своїх нових громадах.

Перевага при відборі буде надаватися командам з двох людей, в яких є представники/ці місцевої влади та внутрішньо переміщені особи.

Для участі у проєкті необхідно заповнити анкету та надіслати відео тривалістю до 2 хвилин з короткою інформацією про себе та вашими ідеями щодо того, які місцеві рішення можуть бути прийняті на підтримку інтеграції ВПО.

Зверніть увагу: тренінги пройдуть в Києві 20-22 жовтня та 25-27 жовтня. При заповненні анкети прохання вказати, в які саме дати Ви готові приїхати.

Організатори відшкодовують витрати на проїзд (автобус, купе, Інтерсіті 2 класу), харчування протягом навчання та проживання.

Заявки на участь в проєкті приймаються до 3 жовтня 2019 року.

Організатори залишають за собою право зв’язуватися лише з тими, хто буде відібраний до участі у проєкті та не пояснювати причини відмови. Інформація про результати відбору буде надіслана переможцям не пізніше 10 жовтня.

За більш детальною інформацією звертайтеся поштою [email protected] (тема в листі “Місцева адвокація для ВПО”).

Ініціатива реалізовується Громадським холдингом «ГРУПА ВПЛИВУ» в межах  гранту, наданого проєктом Ради Європи «Внутрішнє переміщення в Україні: розробка тривалих рішень»


Останні публікації цього розділу:

Конкурс на закупівлю швейних машин

Тендер щодо надання тренінгових заходів для проекту USAID «Економічна підтримка Східної України»

Набір учасниць на програму неформальної освіти "Жіночі політичні студії"

ООН оголошує Конкурс грантів на започаткування, відновлення та розширення мікро-, малих та середніх підприємств

Тендер щодо постачання IT обладнання для офісів проекту USAID «Економічна підтримка Східної України»

Увага! Повторне оголошення конкурсу на визначення виконавця послуг з проведення дослідження щодо антикорупційного та соціального впливу відкритих даних на державному рівні в екологічній сфері України