Програма USAID «Мріємо та діємо» оголошує грантовий конкурс “Громадський активізм та вирішення проблем громад”

Зафіксувати у Google календарі!


Грантовий конкурс_Громадянський активізм та вирішення проблем громад
Програма USAID «Мріємо та діємо» оголошує грантовий конкурс “Громадський активізм та вирішення проблем громад”

Програма “Мріємо та діємо”, яка втілюється Радою міжнародних наукових досліджень та обмінів (IREX) за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID), оголошує грантовий конкурс “Громадський активізм та вирішення проблем громад”.

В межах грантової програми планується надання підтримки для реалізації проєктів, що передбачають розвиток громадянських та лідерських компетенцій і залучення молоді до громадського активізму.

До участі в конкурсі запрошуються організації, що можуть запропонувати проєкти з охопленням не менше 9-ти громад з щонайменше 3-х областей. Максимальне охоплення необмежене, за виключенням тимчасово-окупованих територій, а також зони активних бойових дій.   

Цільова аудиторія: молодь віком 10-16 років; молодь віком 17-29 років.

Очікувана тривалість проєктів: від 10 до 18 місяців

Бюджет проєкту: від 40 000 до 100 000 доларів США

Дедлайн завершення приймання пропозицій: 7 липня 2024 р.

Детальну інформацію щодо конкурсу, а також додаткову документацію ви зможете знайти за посиланням.

Будь-які питання, що стосуються грантового конкурсу, можна було надсилати до 16 червня 2024 р. Відповіді на запитання – за посиланням

Заявка подається в електронному форматі до 23:59 години (за Київським часом) 7 липня 2024 року із темою листа: Заявка згідно з ЗПЗ № 2024-039 за адресою: [email protected]

Повний пакет заявки повинен бути поданий у необхідному форматі та  містити таке:

  1. Проєктна пропозиція.
  2. Бюджет проєкту.
  3. Опитувальник грантоотримувача.

Заявки приймаються англійською або українською мовами. Під час оцінювання заявки будь-якою із двох мов розглядатимуть однаково.

***

Програма USAID “Мріємо та діємо” спрямована на розвиток та підтримку молоді в Україні. Програма сприяє молодіжним інноваціям і підприємництву, працевлаштуванню і розбудові кар’єри, посиленню участі молоді у прийнятті рішень у громадах та на національному рівні, а також підвищує потенціал української молоді бути рушійною силою толерантності та поваги до різноманітності.

Створюючи сприятливе середовище та відновлюючи доступ до формальної та неформальної освіти, програма підсилює можливості молоді реалізувати свої мрії, ідеї та бачення розвитку країни.

«Мріємо та діємо» творить зміни в Україні з молоддю для молоді. Залучає молодих українців та українок до розробки та реалізації проєктів та ініціатив, посилює спроможність різних інституцій надавати молоді якісні послуги, а також проводить дослідження, щоб на їх основі формувати молодіжну політику та рухатись до ефективних та стійких змін.

Сторінки програми в соцмережах: Facebook та Instagram


Останні публікації цього розділу:

Тендер із закупівлі меблів для облаштування публічних просторів у громадах Чернігівської області

Тендер із закупівлі настільних ігор для облаштування публічних просторів у громадах Чернігівської області

Тендер із закупівлі електротоварів для облаштування публічних просторів у громадах Чернігівської області

EU Study Days (Єврошколи)-2024

Конкурс на закупівлю обладнання

Тендер на придбання меблів