Програма розширення можливостей жіночого підприємництва 2023-2024

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


тренінг менеджер телефон
Програма розширення можливостей жіночого підприємництва 2023-2024

Програма розширення можливостей жіночого підприємництва 2023-2024

Представництво «Естонської ради у справах біженців» в Україні та Garage48 запрошують жінок до відновлення та відбудови свого життя, життя своїх сімей та країни через підприємництво у Кіровоградській, Полтавській та Черкаській областях.

64 нових бізнес-ідеї будуть відібрані для участі в програмі, щоб отримати підтримку для початку або розвитку власної справи. 35 учасниць, відібраних журі, отримають підтримку до 36 000 гривень та індивідуальне наставництво впродовж шести місяців.

Кінцевий термін подачі заявок на Програму «інкубації»

07 січня 2024

Oголошення переліку відібраних учасниць

13 січня 2024

«Інкубація»: підприємницька Програма для створення нового бізнесу

20 січня 2024 – 04 лютого 2024

Фінал та церемонія нагородження учасниць Програми «інкубації»

10 лютого 2024

Менторська програма та надання бізнес-грантів

Червень-липень 2024

 

ХТО МОЖЕ ВЗЯТИ УЧАСТЬ?

Подати заявку на участь у програмі можуть жінки, які втратили засоби для забезпечення своїх сімей через війну і знаходяться у КІРОВОГРАДСЬКІЙ, ПОЛТАВСЬКІЙ, ЧЕРКАСЬКІЙ областях.

МИ ЗАОХОЧУЄМО:

  • жінок з ідеями для мікро- та сімейного бізнесу з України
  • бізнес-ідеї та підприємства з усіх галузей від сільського господарства до освіти чи технологій

 ЯК ЦЕ ПРАЦЮЄ?

Програма проходитиме онлайн в центральних областях України. Заходи програми заплановані на вечірні години та вихідні англійською та українською мовами. Для загальних сесій та семінарів передбачено переклади.

Участь в програмі дозволить вам вдосконалитись та отримати нові підприємницькі навички, навчатись у досвідчених підприємців і експертів, будувати свою бізнес-мережу, розробляти або редагувати свій бізнес-план, працювати над дизайном своїх товарів і послуг. Ми будемо працювати з дизайн-мисленням, канвою бізнес-моделей, брендингом, креативним маркетингом, фінансовим плануванням, юридичними консультаціями, онлайн- та соціальними медіа, психічним здоров’ям, навичками презентації та темами пітчингу. Досвідчені українські та міжнародні ментори з підприємницького та технологічного секторів ділитимуться своїми найкращими практиками побудови успішного бізнесу.

Проєкт складатиметься з практичного наставництва, семінарів, взаємного навчання, командної роботи та фінального прямого ефіру, видачі грантів на підприємництво та менторської програми для найкращих учасниць та команд.

Після того, як ваша заявка на програму буде схвалена, ви отримаєте всі рекомендації щодо входу на онлайн-платформи програми, відвідування семінарів, зустрічі з наставниками, розробки бізнес-планів та підготовки фінального пітчу.

Подати заявку

Щоб дізнатися більше про програму, отримати вказівки щодо заповнення форми заявки та отримати рекомендації щодо визначення вашої бізнес-ідеї перегляньте запис пре-вебінару, пароль для доступу: 9hq#.SWZ.

Приєднуйтеся до подій у Facebook для програми для нових бізнесів для оновлення.

Маєте питання? [email protected], [email protected], 067 508 0839

ГРАНТИ НА ПІДПРИЄМНИЦТВО І НАСТАВНИЦТВО

Найуспішніші учасниці та команди підприємницьких програм отримають гранти у вигляді обладнання та інструментів, необхідних для початку або розвитку свого бізнесу.

Гранти на підприємництво надаються разом із індивідуальною програмою наставництва тривалістю шість місяців задля підтримки подальшого розвитку бізнесу.

Загалом 35 осіб, які розпочинають нові бізнеси отримають до 36 000 гривень на підприємництво.

ЯК ПОДАТИ ЗАЯВКУ

Міжнародне журі експертів з підприємництва оцінює заявки на основі бізнес-потенціалу та соціально-економічної вразливості заявників.

64 учасниці або команди, очолювані жінками будуть відібрані для участі в програмі «інкубації»: Підприємницька програма для створення нових бізнесів, 20 січня – 04 лютого 2024. Реєстрація до 07 січня 2024.

Будь ласка, зверніть увагу, що вам необхідно зареєструватися на платформі (створити обліковий запис користувача) перед тим, як ви зможете подати форму бізнес-ідеї: https://livelihoods.pagulasabi.ee/login 

Програма розширення можливостей жіночого підприємництва здійснюється за фінансової підтримки Бюро гуманітарної допомоги USAID (BHA).

#UkraineResponseConsortium


Останні публікації цього розділу:

Тендер із постачання наборів екстреного реагування

Тендер на проведення дослідження з оцінки застосування документів з енергоефективності будівель

Конкурс на вакансію консультант з фінансових питань БО «Світло надії»

Request for proposal for the supply and delivery services: Regular HEAT trainings / Запит на надання пропозицій на постачання та надання послуг: Регулярне проведення тренінгів HEAT

Запит комерційної пропозиції № RFQ-UKR-00288943 на постачання Захисних штанів. Клас захисту - 1 (20 м/с)

Відкритий тендер на закупівлю ноутбуків