Програма розширення можливостей жіночого підприємництва 2023-2024

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Конкурс грант
Програма розширення можливостей жіночого підприємництва 2023-2024

Програма розширення можливостей жіночого підприємництва 2023-2024

Подати заявку

Зареєструйтесь на онлайн пре-вебінар

 Представництво «Естонської ради у справах біженців» в Україні та Garage48 запрошують жінок до відновлення та відбудови свого життя, життя своїх сімей та країни через підприємництво у Кіровоградській, Полтавській та Черкаській областях.

64 нових бізнес-ідеї та 46 вже існуючі бізнеси будуть відібрані для участі в програмі, щоб отримати підтримку для початку або розвитку власної справи. 60 учасниць, відібраних журі, отримають підтримку від 36 000 до 180 000 гривень та індивідуальне наставництво впродовж шести місяців.

Програма пре-вебінару

23 листопада 2023, 18:00-20:00

Кінцевий термін подачі заявок на Програму «акселерації»

05 грудня 2023

Oголошення переліку відібраних учасниць

06 грудня 2023

«Акселерація»: програма підприємництва для переміщеного або існуючого бізнесу, що потребує відновлення

09 – 17 грудня 2023

Фінал і церемонія нагородження учасниць Програми «акселерації»

22 грудня 2023

Кінцевий термін подачі заявок на Програму «інкубації»

07 січня 2024

Oголошення переліку відібраних учасниць

13 січня 2024

«Інкубація»: підприємницька Програма для створення нового бізнесу

20 січня 2024 – 04 лютого 2024

Фінал та церемонія нагородження учасниць Програми «інкубації»

10 лютого 2024

Менторська програма та надання бізнес-грантів

Червень-липень 2024

 

Не дивлячись на повномасштабну війну розпочату Росією та  мільйони зруйнованих життів, українці продовжують боротись за свою країну та свободу. Майже 5 мільйонів людей, у пошуках безпечного місця для себе і своїх сімей, стали внутрішньо переміщеними особами.

Представництво «Естонської ради у справах біженців» в Україні та Garage48 запрошують жінок до відновлення та відбудови свого життя, життя своїх сімей та країни через підприємництво.

ПРОГРАМА РОЗШИРЕННЯ МОЖЛИВОСТЕЙ ЖІНОЧОГО ПІДПРИЄМНИЦТВА 2023

З 2019 року Естонська рада у справах біженців та Garage48 співпрацюють, щоб підтримати жінок на сході та в центрі України у відновленні джерел доходів за допомогою підприємництва. Впродовж чотирьох років програма «Розширення можливостей жіночого підприємництва» допомогла продемонструвати силу та рішучість українок у протистоянні найскладнішим викликам. Започатковуючи мікро- та сімейні бізнеси, які забезпечують власні джерела доходів та інших домогосподарств, а також надають робочі місця та важливі послуги, українські жінки допомагають у боротьбі за свободу України, підтримуючи стійкість людей та економіки.

Вже вп’яте ми відкриваємо програму, щоб зустріти наступне покоління українських супервумен. Програма розширення можливостей жіночого підприємництва в Україні 2023-2024 році відкрита для прийому заявок.

ХТО МОЖЕ ВЗЯТИ УЧАСТЬ?

Подати заявку на участь у програмі можуть жінки, які втратили засоби для забезпечення своїх сімей через війну з КІРОВОГРАДСЬКОЇ, ПОЛТАВСЬКОЇ, ЧЕРКАСЬКОЇ областей.

МИ ЗАОХОЧУЄМО:

  • жінок з ідеями для мікро- та сімейного бізнесу з України
  • існуючі бізнеси під керівництвом жінок, такі, що потребують підтримки для переїзду або відновлення роботи в України
  • бізнес-ідеї та підприємства з усіх галузей від сільського господарства до освіти чи технологій

 ЯК ЦЕ ПРАЦЮЄ?

Програма проходитиме онлайн в центральних областях України. Заходи програми заплановані на вечірні години та вихідні англійською та українською мовами. Для загальних сесій та семінарів передбачено переклади.

Участь в програмі дозволить вам вдосконалитись та отримати нові підприємницькі навички, навчатись у досвідчених підприємців і експертів, будувати свою бізнес-мережу, розробляти або редагувати свій бізнес-план, працювати над дизайном своїх товарів і послуг. Ми будемо працювати з дизайн-мисленням, канвою бізнес-моделей, брендингом, креативним маркетингом, фінансовим плануванням, юридичними консультаціями, онлайн- та соціальними медіа, психічним здоров’ям, навичками презентації та темами пітчингу. Досвідчені українські та міжнародні ментори з підприємницького та технологічного секторів ділитимуться своїми найкращими практиками побудови успішного бізнесу.

Проєкт складатиметься з практичного наставництва, семінарів, взаємного навчання, командної роботи та фінального прямого ефіру, видачі грантів на підприємництво та менторської програми для найкращих учасниць та команд.

Після того, як ваша заявка на програму буде схвалена, ви отримаєте всі рекомендації щодо входу на онлайн-платформи програми, відвідування семінарів, зустрічі з наставниками, розробки бізнес-планів та підготовки фінального пітчу.

Щоб дізнатися більше про програму, отримати вказівки щодо заповнення форми заявки та отримати рекомендації щодо визначення вашої бізнес-ідеї, ми проведемо пре-вебінар 23 листопада з 18:00 до 20:00.

Приєднуйтеся до подій Facebook для програми для нових компаній або програми для існуючих компаній для оновлення.

Маєте питання? [email protected], 067 508 0839

ГРАНТИ НА ПІДПРИЄМНИЦТВО І НАСТАВНИЦТВО

Найуспішніші учасниці та команди підприємницьких програм отримають гранти у вигляді обладнання та інструментів, необхідних для початку або розвитку свого бізнесу.

Гранти на підприємництво надаються разом із індивідуальною програмою наставництва тривалістю шість місяців задля підтримки подальшого розвитку бізнесу.

Загалом 60 успішних бізнесів отримають гранти на підприємництво:

  • 35 осіб, які розпочинають нові бізнеси отримають до 36 000 гривень
  • 25 вже існуючих бізнесів отримають до 180 000 гривень

ЯК ПОДАТИ ЗАЯВКУ

Міжнародне журі експертів з підприємництва оцінює заявки на основі бізнес-потенціалу та соціально-економічної вразливості заявників.

  • 46 учасниць або команд під керівництвом жінок будуть відібрані для участі в Програмі «акселерації»: Підприємницька програма для переміщення та перезапуску існуючих бізнесів, 09 – 21 грудня 2023 року. Реєстрація до 05 грудня, 2023.
  • 64 учасниці або команди, очолювані жінками будуть відібрані для участі в програмі «інкубації»: Підприємницька програма для створення нових бізнесів, 20 січня – 04 лютого 2024. Реєстрація до 07 січня 2024.

Будь ласка, зверніть увагу, що вам необхідно зареєструватися на платформі (створити обліковий запис користувача) перед тим, як ви зможете подати форму бізнес-ідеї: https://livelihoods.pagulasabi.ee/login 

Програма розширення можливостей жіночого підприємництва здійснюється за фінансової підтримки Бюро гуманітарної допомоги USAID (BHA).

#UkraineResponseConsortium


Останні публікації цього розділу:

Тендер із постачання наборів екстреного реагування

Тендер на проведення дослідження з оцінки застосування документів з енергоефективності будівель

Конкурс на вакансію консультант з фінансових питань БО «Світло надії»

Request for proposal for the supply and delivery services: Regular HEAT trainings / Запит на надання пропозицій на постачання та надання послуг: Регулярне проведення тренінгів HEAT

Запит комерційної пропозиції № RFQ-UKR-00288943 на постачання Захисних штанів. Клас захисту - 1 (20 м/с)

Відкритий тендер на закупівлю ноутбуків