Програма підтримки заходів для молоді в Житомирській області

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Soft White 3D Minimalist UI Website Instagram Post (Допис у Facebook (альбомна орієнтація))
Програма підтримки заходів для молоді в Житомирській області

ГО Інститут Креативних Інновацій за підтримки Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) надає менторську та ресурсну підтримку для реалізації молодіжної роботи в громадах Житомирської області.

Хто може отримати підтримку? 

Молодіжні ради,  органи учнівського самоврядування, органи студентського самоврядування, молодіжні простори/центри, інститути громадянського суспільства, молодіжні лідери/лідерки, активісти/активістки, молоді люди, які працюють на території Житомирської області.

Цільова аудиторія заходів – молодь 14-24 роки.

Термін реалізації заходів: грудень 2022 р. – січень 2023 р. (заявки опрацьовуються по мірі їх надходження)

Як отримати підтримку?

Заповніть заявку за посиланням https://ngo.zt.ua/spilnoty де опишіть ваш захід, який плануєте та опишіть, яка підтримка необхідна. Після цього наша команда зв’яжеться з вами, щоб обговорити деталі.

Яка підтримка надається?

Розмір фінансової підтримки становить до 5 тис. грн (кошти можна використати на оплату послуг спеціалістів/спеціалісток, закупівлі необхідних матеріалів для проведення заходу, транспортні витрати, якщо в цьому є необхідність).

Якщо у Вас є питання, пишіть нам [email protected] 


Останні публікації цього розділу:

Молодь запрошують на міжнародний обмін із розробки настільної екогри

ОПОРА оголошує тендер на оренду приміщення

Конкурс на закупівлю меблів та побутової техніки для переміщених Молодіжних рад Луганської області

Закупівля з надання кваліфікованої реабілітаційної допомоги дітям та їх сім’ям, які отримали поранення внаслідок військових дій

Закупівля з організації та проведення групових форматів психологічно-рекреаційної роботи для дітей (табору психологічної підтримки)

Відкритий тендер із закупівлі Пластикових контейнерів для роздільного сортування твердих побутових відходів, об’ємом 70 л. №2