Програма онлайн-обміну Camp Liberty 2.0

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
AmericaHouseKyiv

Camp Liberty 2.0 square
Програма онлайн-обміну Camp Liberty 2.0

Що означає бути вільним з огляду на події, які відбуваються зараз у світі? 

Американський дім у Києві запускає Camp Liberty 2.0 — програму віртуального обміну, яка об’єднає учасників з України, США та країн Європи у дискусії про роль свободи в житті особистості та суспільства.  

Разом з експертами у сфері міжнародних відносин і зовнішньої політики, учасники програми будуть обговорювати глобальне та міжкультурне бачення того, якою може бути свобода у 21 столітті. Приєднуйся, якщо прагнеш дізнатися більше та поділитися своїми думками про свободу. Упродовж двох тижнів у тебе буде можливість: 

  • Взяти участь у групових дискусіях із запрошеними експертами та особистих обговореннях з учасниками програми. 
  • Познайомитися з допитливими студентами, дослідниками, активістами та лідерами зі Сполучених Штатів Америки, України та Європейського Союзу.
  • Почути різні думки про сучасні проблеми та спільне майбутнє в контексті особистісної свободи та глобального розвитку. 
  • Поділитися своєю культурою, познайомитися з альтернативними точками зору та зануритись у спільні виклики та актуальні теми.

Програма кемпу:

  • 22 серпня, 19:00 – 20:30 (GMT+3) | Відкриття програми: «Зміщення кордонів і прагнення до свободи 21 століття». Групова онлайн-дискусія між учасниками програми та запрошеним експертом.
  • 22 серпня – 5 вересня | Поглиблені дискусії між учасниками з України, США та країн ЄС у менших групах (один день, різний час).
  • 5 вересня, 19:00 – 20:30 (GMT+3) | «Інтеграція/Демаркація. Права та цінності в часи глобалізації». Віртуальна ніч біля вогнища. Групова онлайн-дискусія між учасниками програми та запрошеним експертом.

Camp Liberty 2.0 складатиметься з 3 сесій: 2 загальних і 1 закритої групової, близько 1-1,5 години кожна. Не більше 4 годин упродовж двох тижнів.

Дізнайся більше та подай заявку. 

Дедлайн: неділя, 14 серпня, 23:59 за київським часом (GMT+3).  

Для участі не потрібно жодної підготовки, теми для обговорення будуть надані. Участь у програмі безкоштовна. Мова спілкування — англійська. 


Останні публікації цього розділу:

Тендер на закупівлю транспортного засобу

Послуги з будівництва ДЕС та встановлення, підключення та налагодження джерела резервного живлення (продовження)

Закупівля будівельних матеріалів (PAR#2023-313)

Тендер на закупівлю обладнання для молодіжного центру у місті Дніпро

Тендер на закупівлю професійних робочих інструментів для виробника транзитних та медичних транспортних засобів для Програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України»

Закупівля канцелярського приладдя для фасилітаторів