Програма міні-грантів (Одеса)

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


1-афіша-300x187
Програма міні-грантів (Одеса)

 

Благодійний фонд «Територія Можливостей» запускає грантову програму підтримки громадських ініціатив, які спрямовані на розвиток міської громади і зміну життя в Одесі.

Фонд був заснований у травні 2020 року з метою залучити одеситів до активної участі в житті та розвитку міста, підтримати діяльність громадських організацій шляхом грантової програми, навчальних подій та консультацій, а також реалізовувати проєкти, що змінюють життя в Одесі. Фонд підтримують 4 меценати зі сфери бізнесу.

Проєкти можна подати в восьми пріоритетних напрямах: медицина, екологія, зміна міського простору, освіта, інновації, наука, соціальна відповідальність і культура. Три проєкти, які отримають найбільшу підтримку з боку експертної ради, будуть профінансовані на суму до 20 000 грн на реалізацію своєї ідеї.

Взяти участь у програмі можуть проєкти, які реалізуються на території Одеси або спрямовані на поліпшення життєдіяльності міста. При цьому проєктні ідеї не можуть переслідувати комерційні, релігійні або політичні цілі.

Заявки приймаються до 18.00 24 липня.

Заповнити заявку і докладніше ознайомитися з грантовою програмою можна на офіційній сторінці фонду: https://www.facebook.com/opportunod/

 


Останні публікації цього розділу:

Закупівля фото та аудіо обладнання

Конкурс на розробку технічної документації для поліпшення ефективності об’єктів, що забезпечують теплопостачання

Набір команд до проєкту "Зміцнення громадянського активізму серед молоді"

Відкритий тендер із закупівлі товарів (трактор)

Конкурс на закупівлю Ноутбуків

Конкурс проєктів серед жителів Білгород-Дністровська