Програма лідерської стратегічної комунікації

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
Maryna Hovorukhina

pexels-canva-studio-3277808
Програма лідерської стратегічної комунікації

Євразійська програма фондів відкритого суспільства запускає інтерактивну 14-тижневу програму навчання тренерів зі стратегічних комунікацій для експертів з комунікацій з Євразії. Цей курс призначений для людей, які хочуть навчати і підтримувати активістів та групи громадянського суспільства надихати людей, використовувати перевірені повідомлення, які перемагають у дебатах, стратегічно використовувати цифрові інструменти  і запускати успішні кампанії.

Дедлайн для подачі заявки 13 серпня, 2021

Тривалість програми 14 вересня – 8 грудня

У вас буде можливість вчитися у провідних експертів з комунікацій і створення громадських кампаній, таких як Вал Вощевська, Томас Кумбс, Талія Зепатос, Кемерон Толле і Марина Говорухіна, які поділяться своїми підходами до стратегії, навчання та наставництва. Ці експерти спеціалізуються на створенні наративів, ключових повідомлень, дослідженні та тестуванні аудиторії, розробці кампаній і взаємодії з громадами онлайн та офлайн.

Ви отримаєте всі інструменти і навички, необхідні для того, щоб стати експертом зі стратегічної комунікації.

Ви зможете випробувати нові концепції в своїй поточній роботі протягом усього курсу, поділитися знаннями з іншими учасниками та отримати індивідуальну підтримку від наших фасилітаторів.

У 2022 році, після завершення програми навчання, вас запросять взяти участь у спеціальній програмі наставництва НПО. Ви зможете надати наставницької підтримку громадської організації і отримаєте можливість застосувати отримані на програмі навички.

Якщо вас зацікавила наша пропозиція, будь ласка, ознайомтеся з деталями

Ми шукаємо експертів з комунікації, які:

 • Прагнуть випробувати нові інструменти, орієнтовані на поліпшення взаємодії з аудиторією і створення ефективних меседжів в сфері прав людини та соціальної справедливості. Активістів, які хочуть поліпшити свої навички консультування.
 • Мають досвід роботи з НУО в якості консультанта з комунікацій або тренера в цій сфері.
 • Розуміють основи роботи з громадськістю (проведення громадських кампаній, адвокація, активна присутність в соціальних мережах).
 • Володіють англійською мовою на середньому рівні (читання та розуміння).
 • Готові регулярно відвідувати заняття в рамках програми і виконувати домашні завдання (в тиждень буде проведено одне 90-хвилинне заняття, тривалість програми – 14 тижнів, плюс самостійне навчання і домашні завдання).

Зверніть увагу, що курс буде англійською мовою онлайн. За запитом буде запропонований синхронний переклад російською.

Будь ласка, дайте відповідь на наступні питання в своїх заявках (не більше 500 слів у відповіді)

 1. Яким чином ця програма навчання може сприяти досягненню ваших цілей як експерта з комунікацій?
 2. Якби ви сьогодні проводили тренінг з комунікацій, про що б ви говорили? У вас є підготовлені презентації, відео або матеріали? Якщо так, будь ласка, включіть їх в цей додаток.
 3. Який комунікативний навик ви хотіли би посилити? Наприклад, ви хочете стати кращим експертом у сфері стратегічної комунікації для громадських ініціатив/ організацій? Дізнатися, як підвищити впізнаваність бренду? Організувати кампанію або розширити коло прихильників?
 4. Чи працюєте ви в даний час над будь-якими кампаніями з конкретних питань? Наведіть приклади стратегій або підходів кампанії, які ви або ваша організація використовуєте/\ використовували в минулому і які, на вашу думку, були успішними і/або потребують покращення.
 5. Надайте посилання на свій веб-сайт, Twitter, Facebook або інші соціальні мережі, які ваша організація або ви регулярно використовуєте. Якщо можливо, надішліть нещодавні приклади інтернет-кампаній.

Заявку відправляйте Міріам Голдман на імейл [email protected]

Якщо у вас є будь-які запитання, будемо раді на них відповісти.

Інформаційний вебінар

Ми готуємо інформаційний вебінар для зацікавлених абітурієнтів у вівторок, 24 серпня, о 8:00 за Нью-Йоркськським часом / 15: 00 за київським / 16: 00 за тбіліським / 18: 00 за бішкекським, щоб зустрітися з провідними тренерами і отримати додаткову інформацію про курс.

Для участі у вебінарі, будь ласка, напишіть Міріам Гольдман за адресою [email protected]

До зустрічі!


Останні публікації цього розділу:

Тендер на закупівлю побутових модулів (UCBI III)

Розміщення та просування брендів Медцентру та БО «100 ВІДСОТКІВ ЖИТТЯ»

Пошук учасників на волонтерський проект "Solidarity has no age" в Португалії

Тендер на створення та підтримку Гарячої лінії для UNICEF

Відкритий тендер із закупівлі генераторів для підтримки критичної інфраструктури України

Закупівля послуг для посилення діючої промо-кампанії фандрайзингової платформи Університету Каразіна у мережі інтернет

 • Evgenia Khoruzhaya

  вітання! а заявку англійською надстлати, да?

  • Maryna Hovorukhina

   Вітаю, можна англійською, можна російською