Реєстрація


Програма ґрантів від Наукового Товариства ім. Шевченка в Америці

Зафіксувати у Google календарі!


Інститут Кеннана
Програма ґрантів від Наукового Товариства ім. Шевченка в Америці

Наукове Товариство ім. Шевченка в Америці оголошує програму грантів 

Ґранти для досліджень

Наукове Товариство ім. Шевченка призначатиме ґранти у 2017 році для дослідницьких проєктів, які стосуватимуться широкого кола питань, пов’язаних з україністикою. І хоча пріоритети надаватимуться проєктам у галузях гуманітарних і соціальних наук, подання на дослідження в інших ділянках також примайтимуться, якщо становитимуть вагомий внесок в українську науку.

Вимоги

Дослідницькі ґранти призначатимуться вченим з різних країн у різних дисциплінах. Усі подання оцінюватимуться за рівнем їхньої наукової ваги, досвіду пошукувача, враховуватиметься також важливість поданого проєкту з точки зору україністики.

Неповні подання, або подання, які надійдуть після вказаного терміну не розглядатимуться. Пошуковці матимуть можливість подаватися ще раз, поновивши своє подання у наступному терміні, визначеному для призначення ґрантів. Перевага надаватиметься тим науковцям, проєкти яких уже матимуть додаткове підтверджене фінансування з інших джерел або зможуть довести своє подання до інших фондів. Якщо пошукувач уже отримував ґрант для досліджень від НТШ-А, то наступне подання можна буде зробити бодай через рік. До того ж, подавач муситиме представити письмовий звіт про використання попереднього ґранту і проробленої праці, перш ніж подаватися знову.

Правила отримування ґранту

Дослідницькі ґранти призначаються в першу чергу для пошуків матеріялів, їхнього опрацювання і написання праці. Призначені кошти можуть використотуватися для покриття таких витрат: праця в архівах, копіювання архівних матеріялів, додаткові витрати, покриття витрат на дорогу, харчування та проживання під час праці в інших містах або країнах.

Максимальна сума ґранту становитиме $ 5,000 для індивідуального подання, або $ 7,500 для колективного.

Необхідні матеріяли для подання і терміни

 • заява для отримання ґранту
 • резюме (CV) з публікаціями
 • опис проєкту, науковий контекст досліджуваної теми, наукова новизна проєкту для україністики і очікувані результати (публікація і т.д.)
 • докладний графік роботи над проєктом і передбачуваний бюджет
 • 2-3 рекомендаційні листи

Подання з усіма необхідними документами надсилати на електронну адресу НТШ-А до 1 березня 2018 року ([email protected]). Остаточні рішення будуть прийняті у червні 2018 року.

 

Ґранти для участи у конференціях

Ці ґранти передбачають підтримку пошукачів, які планують узяти участь у наукових конференціях і виступити із доповіддю або повідомленням, котрі зосерджуватимуться на питаннях, пов’язаних з українською тематикою. В першу чергу, ґрант призначатиметься для покриття витрат на дорогу.

Вимоги

До розгляду прийматимуться подання від тих пошукувачів, які здобули ступінь маґістра у ділянці, яка пов’язана з науковими зацікавленнями апліканта й темою конференції. Тема доповіді повинна зосереджуватися на важливих питаннях українознавства.

Неповні подання, або подання, які надійдуть після вказаного терміну не розглядатимуться. Пошуковці матимуть можливість податися ще раз, поновивши своє подання у наступному терміні, визначеному для призначення ґрантів. Якщо пошукувач уже отримував ґрант від НТШ-А для участи у конференції, то наступне подання можна буде зробити бодай через рік. До того ж, подавач муситиме представити письмовий звіт про використання попереднього ґранту і проробленої праці, перш ніж подаватися знову.

Умови фінансування

Максимальна сума ґранту становитиме $ 1,000. Використання коштів передбачається в першу чергу для оплати дороги і проживання. Перевага надаватиметься тим поданням, анпліканти яких можуть підтвердити додаткове фінансування з інших джерел.

Необхідні матеріяли для подання і терміни

 • заява для отримання ґранту
 • резюме (CV) з публікаціями
 • опис конференції, тема доповіді (доповідей), назва сесії, у яких передбачається участь; тези доповіді, очікувані результати (публікації і т.д.)
 • текст або коротке резюме доповіді й програма конференції
 • докладний графік роботи над проєктом і передбачуваний бюджет
 • 2-3 рекомендаційні листи
 • лист-запрошення від організаторів конференції, який підтверджуватиме участь пошукувача у конференції.

Подання з усіма необхідними документами надсилати на електронну адресу НТШ-А до 1 жовтня 2017 р. або 1 березня 2018 р. ([email protected]). Остаточні рішення будуть прийняті у грудні і червні відповідного року.

 

Ґранти для написання дисертацій

Ці ґранти призначено для дисертаційних досліджень з україністики. Перевага надаватиметься темам з гуманітарних та соціальних наук, але подання з інших галузей також розглядатимуться.

Вимоги

Дослідницькі ґранти призначатимуться вченим з різних країн у різних дисциплінах. Пошукувач(-ка) повинен навчатися в аспірантурі (університет або науково-дослідний інститут). Усі подання оцінюватимуться за рівнем їхньої наукової ваги, досвіду пошукувача, враховуватиметься також важливість поданого проєкту з точки зору україністики.

Умови фінансування

Максимальна сума ґранту становитиме $ 1,000. Використання коштів передбачається в : праця в архівах, копіювання архівних матерялів, додаткові витрати, покриття витрат на дорогу, харчування та проживання під час праці в інших містах або країнах.

Необхідні матеріяли для подання і терміни

 • заява для отримання ґранту
 • резюме (CV) з публікаціями
 • опис дисертації, наукової новизни, а також досліджуваної теми і можливий результат від проробленої праці в архіві чи бібліотеці
 • докладний графік роботи над проєктом і передбачуваний бюджет
 • 2-3 рекомендаційні листи

Подання з усіма необхідними документами надсилати на електронну адресу НТШ-А до 1 жовтня 2017 року і 1 березня 2018 ([email protected]).  Остаточні рішення будуть прийняті у грудні 2017 і червні 2018 року.

 

Джерело: Київський офіс Інституту Кеннана.


Останні публікації цього розділу:

Тендер на проведення тренінгу та консультацій на тему «Стратегічне планування громадської організації»

Громадська організація "Злагода" оголошує тендер на проведення тренінгу та консультацій зі стратегічного планування

Набір до Молодіжної Антикорупційної школи

Відкритий конкурс на закупівлю канцелярських товарів у 2018 році

УГСПЛ запрошує компанії до участі у тендері на послуги дизайну та верстки у 2018 році

УГСПЛ запрошує компанії до участі у тендері на постачання IT обладнання у 2018 році