Проект USAID «Підтримка реформи охорони здоров’я» оголошує РІЧНУ ГРАНТОВУ ПРОГРАМУ (APS 1)

Зафіксувати у Google календарі!


Конкурс грант(1)
Проект USAID «Підтримка реформи охорони здоров’я» оголошує РІЧНУ ГРАНТОВУ ПРОГРАМУ (APS 1)

Оголошення про Річну Грантову Програму (ОРГП/APS 1) для закладів охорони здоров’я 

Мета цієї грантової програми:

Проект USAID «Підтримка реформи охорони здоров’я» (Проект) який впроваджується компанією «Делойт» за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID), має на меті в період між 1 жовтня 2022 року та 30 вересня 2023 року збирати від закладів охорони здоров’я концепції/заявки на відновлення основних медичних послуг в областях України, які:

  • були нещодавно звільнені (або деокуповані) і у яких є пошкоджені/порушені місцеві системи охорони здоров’я;
  • відчувають значний тиск на систему охорони здоров’я, пов’язаний із війною, наприклад, через високу концентрацію внутрішньо переміщених осіб (ВПО) або інших уразливих верств населення.

Гранти в рамках цього ОРГП спрямовані на усунення критичних прогалин і на забезпечення того, щоб заклади охорони здоров’я (ЗОЗ) могли продовжувати надавати медичні послуги в цільових областях для захисту здоров’я та добробуту українців, сприяючи при  цьому відновленню системи охорони здоров’я.

Зокрема, гранти повинні:

  • Зміцнити систему охорони здоров’я та усунути критичні прогалини. Цього можна досягнути шляхом забезпечення наявності медичних виробів і обладнання для відновлення та підтримки надання базових послуг; і
  • Відновити діяльність закладів шляхом усунення неструктурних пошкоджень, спричинених війною (кошти гранту НЕ МОЖНА використовувати для проведення будівельних робіт).

Фактична кількість грантів в рамках цього ОРГП залежить від наявності коштів і якості отриманих заявок. 

ПРОЕКТ USAID «ПІДТРИМКА РЕФОРМИ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я»

Метою Проекту є підтримка прозорої, підзвітної та ефективної системи охорони здоров’я, яка здатна задовольняти потреби населення України. Сприяння реформуванню сектору охорони здоров’я, підвищення прозорості та боротьба з корупцією знизить рівень неофіційних платежів та покращить доступ до якісних послуг, що ґрунтуються на доказовій медицині. Ліквідація корупції є компонентом кожного завдання, яке має бути виконане в рамках Проекту.

Сьогодні Проект продовжує підтримувати формування прозорої, підзвітної та ефективної системи охорони здоров’я в Україні, здатної задовольняти відповідні потреби її громадян.

Однак неспровокована воєнна агресія Росії призвела до того, що Проект був змушений зосередитися на стабілізації та відновленні сектору охорони здоров’я. У тісній співпраці з USAID Проект продовжуватиме робити свій внесок у забезпечення виконання основних завдань Плану відновлення сектору охорони здоров’я та сприятиме відновленню та відбудові України, в тому числі, допомагатиме Уряду України та місцевій владі/громаді відновити та підтримувати безперервність базових медичних послуг, стабілізувати систему охорони здоров’я та підготуватися до повоєнного відновлення.

КРИТЕРІЇ ВІДПОВІДНОСТІ ОРГАНІЗАЦІЙ

Планується грантова підтримка відповідних комунальних закладів охорони здоров‘я (ЗОЗ), розташованих у цільових областях.

На день публікації оголошення цільовими є Київська, Чернігівська та Житомирська області. Підтримка може бути розширена на інші області (наприклад, Харківську чи Дніпропетровську) після деокупації та за умови безпечного доступу до них.

Повна інформація щодо умов конкурсу, критеріїв відповідності учасників, дозволених активностей, можливих форматів заявок та  термінів і критеріїв оцінки поданих заявок міститься у повному оголошенні про Річну Грантову Програму (APS 1 APS Winterization Grants_vREVISED та українською : APS Winterization Grants_vRevized_UKR).

ПРОЦЕС РОЗГЛЯДУ ЗАЯВОК

Грантові концепції/заявки приймаються постійно з 15 листопада 2022 р. до 30 вересня 2023 р. Конкурсна комісія збиратиметься раз на два тижні або частіше, якщо необхідно, щоб розглянути подані концепції. Концепції/заявки можна подавати українською.

ПРОЦЕС ПОДАННЯ ЗАЯВКИ

Грантові концепції та заявки можна подати онлайн через грантовий портал (https://dgrants.fluxx.io ).  Якщо Заявник не може отримати доступ до порталу, електронний примірник форми концепції гранту також можна запросити за адресою [email protected]. Лише концепції, які відповідатимуть мінімальним умовам, зможуть стати основою повних грантових заявок.

Будь-які запитання щодо ОРГП або його змісту бажано надсилати на адресу [email protected].

Телефонні дзвінки не приймаються.

Заявки приймаються постійно з 15 листопада 2022 р. до 30 вересня 2023 р.


Останні публікації цього розділу:

Тендер на закупівлю обладнання для системи відео нагляду

Конкурс на закупівлю реагентів для секвенування зразків стічних вод

Gender EdCamp Dnipro – 2023 відбудеться у квітні

Запрошення до Закупівлі: мульти группові товари (інструменти, господарські, будівельні, електро, витратні, авто товари, та інше)

Закупівля послуг національних експертів(-ок) з Європейської соціальної хартії та соціально-економічних прав

Відкритий тендер на закупівлю технічного обладнання