Проект «Ліга успіху: Пробудження сили» запрошує запорізьких підлітків!

Зафіксувати у Google календарі!


SL WA
Проект «Ліга успіху: Пробудження сили» запрошує запорізьких підлітків!

Благодійний фонд «Імпульс.ЮА» оголошує набір учасників нового сезону вже легендарного проекту «Ліга Успіху», який отримав назву «Ліга успіху: Пробудження сили».

Проект допомагає підліткам розвинути лідерські якості, навички роботи в команді, ораторську майстерність, вміння вести переговори, вирішувати конфлікти, розвиває багато інших корисних знань та навичок. А ще «Ліга успіху» допомагає зробити перші кроки у волонтерській та громадської діяльності, стати частиною величезного руху чудових людей, що змінюють цей світ на краще.

В рамках проекту «Ліга успіху: Пробудження сили» учасників очікують класні тренінги, майстер-класи, воркшопи від цікавих і надихаючих спікерів, тренерів і наставників. Разом ми будемо придумувати і реалізовувати круті яскраві заходи, про які дізнається все місто. Поїдемо в інші міста України, щоб вивчити досвід таких же неординарних людей, і поділитися з ними своїм досвідом. А через рік разом влаштуємо грандіозний підсумковий табір на морському узбережжі!

І що важливо – «Ліга успіху» – це зібрання класних, позитивних, креативних людей, з якими буде цікаво і вчитися, і творити чудові речі, і просто весело проводити час.

Участь в проекті – безкоштовна. Більш того, проект оплачує проїзд, проживання та харчування під час навчальних поїздок в інші міста.

До участі в проекті запрошуються підлітки Запоріжжя віком від 14 до 17 років. Пріоритет при відборі буде надаватися дітям вразливих категорій, але діти без будь-яких статусів також зможуть брати участь в проекті.

Для подачі заявки необхідно заповнити анкету за лінком.
Останній день для подачі заявок – 17 вересня 2019 року.
Результати відбору будуть повідомлені до 23 вересня.

Залишилося додати, що проект офіційно називається «Розвиток громадської активності серед підлітків та молоді вразливих категорій Запоріжжя», і реалізується за підтримки Посольства США в Україні.

За додатковою інформацією звертайтеся: Микола Колодяжний, 067 614 10 53


Останні публікації цього розділу:

Всеукраїнський конкурс фотографії "Світ навколо очима та серцем людини"

Другий етап тендеру на вироблення брендованої продукції

Конкурс для молодих графічних дизайнерів

Конкурс на придбання оргтехніки

Конкурс на придбання музичних інструментів

Конкурс на придбання сценічних костюмів