Конкурс на закупівлю ноутбуку (продовжено)

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
sdiadon

тендер-tender4
Конкурс на закупівлю ноутбуку (продовжено)

ГО «Агенція зі сталого розвитку та інновацій» в рамках проєкту «Створення консультаційного центру з питань земельної реформи «Моя земля»» (Угода № RPP/2021/07/081/DR), в межах Програми розвитку ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки урядів Данії, Швейцарії та Швеції  повторно оголошує відкритий Конкурс на закупівлю товару.

Дати відкритого конкурсу: 03.11.2021 – 09.11.2021

Предмет закупівлі повинен відповідати наступним вимогам:

Товар: Ноутбук 15,6”- 1 од. з характеристикам:
– виробник: DELL або аналогічний за характеристиками товар іншого виробника
Діагональ екрану: 15.6 “(1920×1080) Full HD
Тип екрану – WVA
Частота оновлення екрану – 60 Гц
Вбудована камера – 720p
Процесор – Двоядерний Intel Core i3-1115G4 (3.0 – 4.1 ГГц)
Операційна система- Windows 10 (ключ)
Покоління процесора Intel – 11-е Tiger Lake
Об’єм оперативної пам’яті – 8 ГБ
Кількість слотів для оперативної пам’яті – 2
Тип оперативної пам’яті – DDR4-2666 МГц
обсяг накопичувача – 256 ГБ SSD
відеокарта – Інтегрована відеокарта
колір – Чорний
вага – 1.78 кг
Ємність аккумулятору – 42 Вт * ч
Маніпулятори- Тачпад
Габарити (Ш х Г х В) – 363.96 x 249 x 19 мм

Закупівля здійснюється в рамках проєкту без ПДВ.

Вимоги до постачальника товарів – учасника конкурсу:
До участі у конкурсі запрошуються суб’єкти підприємницької діяльності, належним чином зареєстровані за Законодавством України: не є платниками ПДВ, постачальники, що мають досвід роботи у відповідній сфері, відповідні КВЕД для здійснення оптової торгівлі; заявлений товар має бути у наявності на складі у вказаній кількості; постачальник має можливість здійснити доставку у вказаний строк за зазначеною нижче адресою або на відділення Нової пошти 1 у м. Бахмут, та можливість надати оригінали супроводжуючих документів з печаткою та підписом (договір поставки, рахунок-фактура, видаткова накладна тощо).

Учасник конкурсу надає організатору наступні документи (склад цінової пропозиції):
● копія Виписки з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань, в якому зазначено код ЄДРПОУ для перевірки стану реєстрації, уповноваженої особи та відсутності у реєстрі боржників;
● копія Довідки або Витягу з ДПС про стан податкової реєстрації;
● цінова пропозиція, заповнена за зразком (додається);
● рахунок-фактура;
● зразок договору купівлі-продажу / постачання;
● гарантійний талон, гарантія не менше року; інші документи, якщо вважає за необхідне та може бути корисним для розгляду.

Істотні критерії (умови) відбору конкурсних пропозицій:

1. відповідність учасника кваліфікаційним вимогам конкурсного оголошення;
2. відповідність поданих документів умовам конкурсного оголошення;
3. якість опису товару та відповідність очікуванням організатора;
4. прийнятна ціна, умови оплати – 100% оплата після постачання та гарантійний термін.

Оплата послуг здійснюватиметься в національній валюті України у безготівковій формі. Рішення щодо визначення переможця конкурсу прийматиметься згідно з вимогами чинного законодавства України та Політики закупівель Донора. Переможцем стане постачальник, пропозиція якого відповідає інструкціям у конкурсному оголошенні, технічним специфікаціям і є найвигіднішою для замовника з погляду вартості та гарантії.

Конкурсні процедури та вимоги до надсилання конкурсної пропозиції

До участі у відборі конкурсних пропозицій допускаються конкурсні пропозиції, які повністю відповідають умовам цього оголошення.

Конкурсні пропозиції, мають бути чинними та не підлягатимуть внесенню змін з боку учасників конкурсу, що їх подали, до передачі товару.

Зацікавлені сторони можуть отримати додаткову інформацію та відповіді на питання щодо конкурсу за ел. адресою: [email protected] або за телефоном +38 (050) 47898880 Олена до 09.11.2021 р., 18:00.

Конкурсні документи (пропозиції) повинні бути складені українською мовою, підписані уповноваженою особою учасника, засвідчені печаткою (за наявності) та мають бути надіслані не пізніше 09.11.2021 р., 18:00 в електронному вигляді (у форматі PDF) на 2 електронні адреси: [email protected] та [email protected] із темою листа «Відкритий конкурс грантова угода № RPP/2021/07/081/DR ___ (назва учасника). посилання на тендерну пропозицію тут: https://bit.ly/3uRehmT

Всі конкурсні пропозиції, отримані організатором після кінцевого терміну їх подання, а саме після 09.11.2021 р., 18:00 розгляду не підлягатимуть.

Визначення переможця конкурсу, відбудеться шляхом розгляду та перевірки наданих пропозицій на відповідність умовам конкурсу, викладеним у конкурсній документації.

Результати конкурсу будуть повідомлені організатором переможцю конкурсу шляхом надсилання відповідного повідомлення електронною поштою протягом не більше ніж п’яти робочих днів з дати прийняття рішення про визначення переможців. Дата засідання конкурсу комітету для розгляду заявок та прийняття рішення має відбутися не пізніше 12.11.2021 р.

Додаткові застереження
Учасник цієї загальної процедури (відкритого конкурсу) приймає до уваги та погоджується з тим, що організатор конкурсу залишає за собою право вимагати від учасника конкурсу додаткові документи та/або інформацію, що підтверджують відповідність окремих положень документів вимогам та умовам цього конкурсного оголошення.

Учасник цієї загальної процедури (відкритого конкурсу) надсилаючи документи для участі у загальній процедурі (відкритому конкурсі) за цим оголошенням підтверджує своє розуміння та згоду з тим, що організатор конкурсу може відхилити його конкурсну пропозицію у випадку, якщо пропозиції інших учасників міститимуть більш вигідні умови, та що організатор конкурсу не обмежений у прийнятті будь-якої іншої пропозиції з більш вигідними для нього умовами.

Контакти: зацікавлені сторони можуть отримати додаткову інформацію за телефоном телефоном +38 (050) 47898880 Олена до 09.11.2021 р., 18:00.

Проєкт «Створення консультаційного бюро «Моя земля» реалізується ГО «Агенція зі сталого розвитку та інновацій» за організаційної підтримки ГО «Взаємодія-Плюс» в межах Програми розвитку ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки урядів Данії, Швейцарії та Швеції.
#UNRPP #ВзаємодіяПлюс #sdia #moyazemlya


Останні публікації цього розділу:

Тендер з закупівлі інструментів

Конкурс на закупівлю санітарних блоків у м. Дружківка, Донецька область

Стажування студентів в аналітичному центрі ГО «НОВА Енергія»

Конкурс на надання консультаційних послуг тренерів/менторів для онлайн-проєкту «Кейс клуби» від програми "Мріємо та діємо"

Запит на надання пропозиції "Розробка та проведення тренінгів «Soft Skills» для підприємств малого та середнього бізнесу в сегментах сільгосптехніки, автомобілебудування та машинобудування в Азовському регіоні (південна частина Запорізької області)"

Прийом заявок на стажування «Використання соціального маркетингу в процесі організації та проведення Національного конкурсу «Благодійна Україна»