Премія відповідальності “Responsibility Award 2021”

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
Marianna Yeleyko

main page_layers_1
Премія відповідальності “Responsibility Award 2021”

Фонд родини Богдана Гаврилишина запрошує громадські організації подаватися на першу в Україні премію відповідальності “Responsibility Award 2021”!

1080 x 1080 px

Що таке “Responsibility Award”?

Премія відповідальності “Responsibility Award” – це нагорода для організацій громадянського суспільства, запроваджена Фондом родини Богдана Гаврилишина на честь відзначення першого Всеукраїнського дня відповідальності людини 19 жовтня 2021 року в Україні.

“Ми переконані, що відповідальність є базовою цінністю, яка допомагає творити швидкі позитивні зміни у суспільстві. Мета Премії – мотивувати та надати ресурсну підтримку представникам громадського сектору, що в такий непростий період проявляють непересічний рівень відповідальності та доброчесності,” – Олена Бекреньова, голова Фонду родини Богдана Гаврилишина. 

Якими є умови Премії відповідальності “Responsibility Award 2021″?

Премія вручається організаціям громадянського суспільства, які своєю діяльністю за останній рік продемонстрували ціннісну орієнтацію на відповідальність, і діяльність яких пов’язана з одним або декількома пунктами Декларації відповідальності людини.

Старт подачі заявок на премію – 19 жовтня у день народження Богдана Гаврилишина. Між трьома організаціями-переможцями, за результатами народного голосування та голосування почесного журі , Фондом родини Богдана Гаврилишина буде розподілено 3 премії у грошовому еквіваленті у 100 000, 50 000 та 25 000 гривень (перше, друге і третє місце відповідно).

Як отримати Премію відповідальності “Responsibility Award 2021”?

Для того, щоб претендувати на отримання премії відповідальності “Responsibility Award 2021”, потрібно зробити наступні кроки:

  • Переконатися, що ваша організація відповідає критеріям до претендентів на присудження премії відповідальності “Responsibility Award 2021”.
  • Підготувати короткий презентаційний відеоролик (до 3 хвилин)
  • Заповнити аплікаційну форму до 7 грудня 2021 року (до 23:59)
  • Очікувати результатів відбору 22 січня  2022 року.

Аплікаційна форма та критерії до претендентів за посиланням

Заявки приймаються до 7 грудня 2021 року (до 23:59)

Ознайомитись з деталями конкурсу, складом журі та заповнити заявку можна на сайті: responsibility-award.com.

#ResponsibilityAward2021
#ПреміяВідповідальності2021
#дію_відповідально


Останні публікації цього розділу:

Тендер: Citizen Perception and Experience Baseline Survey

Постачання мережевих камер AXIS та адаптованих під них кріплень монтажу для власних потреб Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Україні

Тендер на надання послуг з діагностики за допомогою комп’ютерної томографії (КТ) та магнітно-резонансного медобстеження (МРТ)

Тендер на закупівлю послуг з оренди автомобілів

Закупівля послуг: навчальний візит для реалізаторів проектних ініціатив в громадах 4 когорти програми DOBRE

Програма малих грантів для громадських організацій щодо зміцнення потенціалу ОГС у розповсюдженні медичної інформації про COVID-19