Премія «Responsibility Award 2023»

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
[email protected]

Responsibility Award_2023
Премія «Responsibility Award 2023»

Фонд родини Богдана Гаврилишина оголошує про початок Премії «Responsibility Award 2023». Номінуватися можуть організації громадянського суспільства (ОГС) зі своїми історіями відповідального партнерства. Це проєкти, втілені ОГС з партнерами з інших секторів (бізнес, місцева влада тощо). 

Премія «Responsibility Award» заснована Фондом родини Богдана Гаврилишина у 2021 році, щоб відзначити організації громадянського суспільства, які базують свою щоденну діяльність на основі цінностей, закладених у Декларації відповідальності людини Богдана Гаврилишина.

Цьогоріч Премія відзначить організації громадянського суспільства та їхні історії відповідального партнерства, які в часі повномасштабної війни своєю взаємодією зміцнюють Україну та демонструють відповідальність на різних рівнях.

Responsibility Award 2023 підкреслює важливість спільних цінностей, які об’єднують різні організації та різні сектори. Цінності, які покликані захищати державу, підтримувати розвиток та сприяти благополуччю суспільства.

Для участі в Премії необхідно заповнити анкету на сайті.

До короткого списку Премії відповідальності «Responsibility Award 2023» увійде 10 фіналістів, серед яких буде обрано 3-х лауреатів у номінаціях:

  • Історія відповідального партнерства: громади
  • Національний партнерський проєкт
  • Взаємодія без кордонів: Україна до світу

Усі фіналісти Премії отримають відзнаку та медійну підтримку своєї історії відповідального партнерства. Лауреати Премії отримають грошову винагороду від Фонду та партнерів Премії.

Подача заявок триває до 31 грудня включно.

Детальніше про умови участі можна дізнатися на сайті Премії

Діліться історією відповідального партнерства! Ставайте частиною історії!

________

Премію «Responsibility Award 2023» організовує Фонд родини Богдана Гаврилишина у партнерстві з Razom Inc., Програмою сприяння громадській активності «Долучайся!», що фінансується USAID та здійснюється Pact в Україні, Міжнародним Фондом «Відродження», Фундацією ЗМІN за інформаційної підтримки UA: Суспільне, Українського радіо, Радіо Культура, ІСАР «Єднання».


Останні публікації цього розділу:

Тендер із закупівлі послуги кейтерингу для проведення тренінгів

Запит пропозицій постачальників із закупівлі бронежилетів

Запит пропозицій постачальників із закупівлі тактичних балістичних шоломів

Конкурс: розробка рекомендацій з удосконалення бюджетування на місцевому рівні у сфері охорони здоров’я

Закупівля Тренінгових програм по Кібербезпеці для Програми підвищення кваліфікації для викладачів ЗВО

Конкурс пропозицій на придбання акаунтів онлайн-платформ для навчання