Працівників культури та мистецтва запрошують на безоплатні онлайн-консультації

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
inshaosvita

image_sylatut3@300x-100
Працівників культури та мистецтва запрошують на безоплатні онлайн-консультації

Інша Освіта запустила безоплатні онлайн-консультації для діячів та діячок культури та мистецтв. Фахові поради надають експерти та експертки з культурного менеджменту, бізнес-планування, фандрейзингу, маркетингу, фінансів та права.

Початок консультацій — 7 жовтня. Реєстрація триває до 6  жовтня.

Із початком повномасштабного вторгнення представники та представниці культурного сектору зіткнулися з викликами нової реальності. У роботі вони почали шукати ефективні рішення, щоб адаптувати свої проєкти та бізнес і продовжувати роботу. Консультації від Іншої Освіти — це саме про такі рішення.

Кожна бесіда триває півгодини. Щоб потрапити на індивідуальну консультацію, заповніть анкету до 6 жовтня. У заявці вкажіть сферу вашого запиту й оберіть консультант(ку)а.

Спеціалісти поділяться досвідом з:

— культурного менеджменту, 
— кризового менеджменту,
— фандрейзингу,
— міжнародної співпраці,
— співпраці з державними інституціями,
— креативного підприємництва.

Серед консультантів:

  • Юлія Федів — культурна менеджерка, членкиня наглядової ради Українського інституту та перша виконавча директорка Українського культурного фонду, експертка з питань фандрейзингу, належного врядування та розробки публічних політик, публічно-приватного партнерства, кризового організаційного менеджменту та стратегічного управління. 
  • Ірина Павлик — соціальна та креативна підприємиця, менторка Creative Enterprise Ukraine та співзасновниця бренду виняткових речей GUNIA project, експертка з дослідження ринку, вивчення потреб клієнтів, проведення опитувань й аналізу конкурентів, а також побудови, аналіз та перегляду бізнес-моделі та її інноваційного перетворення. 
  • Роман Дима —  операційний директор агенції Proto produkciia, експерт з управління командами та побудови HR-процесів в організаціях.
  • Віктор Артеменко — фасилітатор, незалежний консультант для урядових та неурядових організацій, співзасновник Urban Space 500, експерт з проєктного менеджменту, управління організаціями та організаційного розвитку. 
  • Юлія Аленіна — менеджерка культурних та освітніх проєктів, менеджерка в агенції Proto produkciia, експертка зі співпраці з державними інституціями.
  • Ольга Сагайдак — культурна менеджерка, представниця Українського інституту у Франції, співзасновниця фонду Dofa fund: cultural networking, експертка з проєктного менеджменту у сфері культури, міжнародної співпраці та створення мультидисциплінарних та міжрегіональних культурних проєктів.

За останні три місяці вже 48 культурних менеджер(ок)ів та підприєм(иць)ців отримали фахові поради щодо подальшого розвитку своїх проєктів у культурному секторі. Наразі планується четверте коло індивідуальних консультацій.

Встигніть зареєструватися, адже залишилося лише 15 вільних місць!
З усіма запитаннями звертайтеся у приватні повідомлення сторінки Інша Освіта у Facebook.

Онлайн-консультації проводяться у межах програми “Сила тут” за підтримки Європейської комісії.


Останні публікації цього розділу:

Конкурсні торги на закупівлю ліків

UNDP оголошує грант на створення безпечного простору для організацій громадянського суспільства у Запоріжжі

Тендер на відбір постачальників конференц-послуг

Відбір методиста(-ки) з предмету «Історія України»

Консультант/ка гарячої лінії

Тендер на закупівлю матеріалів для проведення ремонтних робіт