Prague Civil Society Centre оголошує конкурс грантів для громадянського суспільства України

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


298079028_584219000027979_8026913743040364702_n
Prague Civil Society Centre оголошує конкурс грантів для громадянського суспільства України

Prague Civil Society Centre (Празький громадянський центр) оголошує відкритий конкурс на отримання грантів для українських громадських організацій та ініціатив, щоб підтримати їх у розбудові партнерства з іншими європейськими партнерами.

“Ми хочемо дати українським організаціям можливість налагодити партнерства в інших європейських країнах, зміцнити нові мережі солідарності, які виникли у відповідь на повномасштабне вторгнення, і сприяти більш довгостроковому обміну між українськими організаціями та ключовими партнерами в інших європейських країнах”, — зазначають у Prague Civil Society Centre.

Хто може брати участь у конкурсі?

Українські організації/ініціативи громадянського суспільства в партнерстві з одним або декількома партнерами в інших європейських країнах. Prague Civil Society Centre готовий підтримати зміцнення поточного партнерства, а також встановлення нового партнерства (заявники несуть відповідальність за пошук і укладання попередньої домовленості зі своїм партнером в іншій європейській країні перед подачею заявки). Поточні грантоотримувачі Prague Civil Society Centre також мають право подати заявку.

Сума гранту становитиме від 20 000 до 120 000 євро на кожен проєкт. Витрати можуть бути покриті з 1 серпня 2022 року до 31 липня 2023 року. Співфінансування не вимагається.

Дедлайн подачі заявок: 16 вересня 2022 року.

Після нападу Росії на Україну з’явилася низка нових прихильників країни, які підтримують Україну шляхом проведення публічних демонстрацій, збору коштів для надання гуманітарної допомоги та допомоги біженцям, публічних закликів прискорити отримання Україною статусу кандидата в ЄС тощо. Українські НУО, аналітичні центри та експертні організації стали сильними міжнародними адвокатами України та відіграють ключову роль у політичних дебатах щодо підтримки України та її відновлення.

Більше про умови конкурсу читайте тут: www.praguecivilsociety.org


Останні публікації цього розділу:

Стань амбасадором міста Миколаєва: можливість для МСП Миколаєва, що представляють морську галузь

Тендер на закупівлю транспортного засобу

Послуги з будівництва ДЕС та встановлення, підключення та налагодження джерела резервного живлення (продовження)

Закупівля будівельних матеріалів (PAR#2023-313)

Тендер на закупівлю обладнання для молодіжного центру у місті Дніпро

Тендер на закупівлю професійних робочих інструментів для виробника транзитних та медичних транспортних засобів для Програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України»