Пошук учасників на проєкт «Enroot Resilience»

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
Rostyslav Semka

Набір учасників на проєкт Enroot Resilience
Пошук учасників на проєкт «Enroot Resilience»

Проєкт «Enroot Resilience», який спрямований на допомогу українським молодіжним активістам та ОГС у організаційному зростанні та підвищенні стійкості своїх ініціатив.

У нинішньому контексті України, як ніколи важливо розширювати можливості та підтримувати молодь для створення позитивних змін у своїх громадах. Ділячись кращими практиками, інструментами та методами, які використовують українські ОГС/ініціативи, ми сподіваємось сприяти обміну успішними практиками та ідеями, а також спільному створенню молоддю нових можливостей для молоді!

Вибрані інструменти та методи будуть представлені у статтях та відео семінарах, розроблених в межах проєкту. Головною ціллю проєкту є створити можливість для ОГС, щоб вчитися одна в одної та розвивати свій організаційний потенціал. Ми віримо, що цей проєкт сприятиме довгостроковій стабільності та успіху українських ОГС та ініціатив. Щоб дізнатися більше про те, як взяти участь, будь ласка, заповніть форму до 10 квітня 2023 року. Перший етап проєкту – це формат спільних круглих столів, для виявлення найкращих практик.

Проєкт  «Enroot Resilience» здійснюється за підтримки Європейського Союзу в рамках Стипендіальної програми для лідерів громадянського суспільства країн Східного партнерства.

Слідкуйте за нами в соціальних мережах, щоб дізнатися більше про проєкт Enroot Resilience! 


Останні публікації цього розділу:

Тендер на закупівлю шумоізоляційного кожуха для генератора у м. Львів

Тендер на закупівлю та встановлення техніки та обладнання для функціонування Навчально- консультаційного центру для представників бізнесу

Тендер на закупівлю станції резервного живлення у м. Львів

Прийом соціальних проєктів, які змінять місто Харків

Запит на надання пропозиції щодо закупівлі лоцманських катерів

Конкурс на закупівлю послуг з виготовлення та встановлення вікон і дверей