Подовження: пошук партнерської організації для відбору молодіжних соціальних підприємств

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Group+14
Подовження: пошук партнерської організації для відбору молодіжних соціальних підприємств

У рамках програми «Мріємо та діємо» IREX шукає кваліфіковану партнерську організацію для відбору п’ятнадцяти (15) соціальних молодіжних підприємств та проведення програми цілеспрямованої бізнес-підтримки відібраних учасників для адаптації їх бізнесу до умов діяльності під час війни. В рамках програми, обрана партнерська організація надаватиме українським соціальним молодіжним бізнесам експертну підтримку для розробки індивідуального плану відновлення й адаптації ведення бізнесу під час воєнних дій, експертний супровід та допомогу з отриманням гранту для реалізації своїх бізнес цілей. Для участі, будуть відібрані соціальні молодіжні бізнеси з усіх регіонів України (окрім безпосередньої зони військових дій на сході).

Запитання надсилайте на [email protected] не пізніше 10 січня 2023 р. із темою листа: Запитання згідно з ЗПЗ № 2023-025.

Кінцевий термін подачі заявки – до 5 лютого 2023 року до 23:59 за київським часом.

Детальний опис та пакет документів можна знайти за посиланням

Програма USAID “Мріємо та діємо” – 5-річна програма, спрямована на розвиток та підтримку молоді в Україні, створення сприятливого середовища, в якому молодь матиме можливість реалізувати свої мрії, ідеї та бачення розвитку країни. Не пропускайте актуальні можливості для молоді у Facebook та Instagram.  

Програма впроваджується за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) та виконується IREX.  


Останні публікації цього розділу:

Запит пропозиції на закупівлю послуг зовнішнього аудиту проєкту

Тендер # RFP-4-J4A-05-2024 на надання послуг з архітектурного планування та інженерно-конструкторських послуг

Тендер на послуги з організації та проведення комплексного аналізу та формування методології визначення розмірів зборів та внесків

Запит на отримання цінової пропозиції на оснащення та послуги встановлення охоронно-пожежної системи

Конкурс на відбір надавача послуг зі створення документального фільму з метою зменшення стигми по відношенню до отримання послуг з психічного здоров’я

Відкритий тендер на закупівлю послуг супервізора/-ки психологів/-инь