Підвищення професійного рівня та тренінги (Music Moves Europe, програма «Креативна Європа»)

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
AnnaIzmailova

MusicMovesEuropeTrain
Підвищення професійного рівня та тренінги (Music Moves Europe, програма «Креативна Європа»)

«Music Moves Europe» (MME) є рамковою підпрограмою Європейської комісії на підтримку музичного сектору. Вона була розроблена на основі низки зустрічей з представниками індустрії, які відбувались, починаючи з 2015 року. Після чого підпрограма «Music Moves Europe» була запущена як стратегічна ініціатива Комісії і зараз загалом виконує функції підтримки музичного сектору ЄС.

Яку підтримку надає цей конкурс? Загальна мета конкурсу – визначити та підтримати щонайменше 10 інноваційних та стійких пілотних навчальних програм для молодих музикантів та професіоналів у музичному секторі, які працюють на європейському рівні. Ці навчальні програми (тренінги) повинні покращити потенціал сектору та сприяти його професіоналізації. Висновки за результатами роботи за цим конкурсом допоможуть розробити інтегровану стратегію музичної підтримки в якості нового елементу наступної програми «Креативна Європа» після 2020-го року. Вона покликана сприяти розвитку європейського розмаїття та таланту, конкурентоспроможності сектору, а також розширенню доступу громадян до музики у всій її різноманітності.

Який розмір підтримки можна отримати? Максимум 80% від загального обсягу коштів, передбачених на проект. До 90 тис. євро на проект.

Хто може подаватися на конкурс? Зверніть увагу! Для програми «Креативна Європа» не важливо, якого типу юридичної реєстрації є ваша організація. На конкурс можуть подаватися заявники, якщо вони: 

  • приватні та публічні юридичні особи, а також прибуткові та неприбуткові організації;
  • працюють у одній із країн, які беруть участь у підпрограмі «Культура»;
  • визнані навчальні заклади або тренінгові курси, які демонструють релевантну експертизу в музичному секторі або мають стале партнерство у музичному секторі.                                                                                         

Афілійовані юридичні особи із заявником не можуть подаватись на даний конкурс. Фізичні особи не можуть подавати заявки на отримання гранту.

Як подати заявку на конкурс? Всі деталі конкурсу можна знайти на офіційному сайті.

Організації з яких країн можуть виступати партнерами? Організації із країн, що входять у підпрограму «Культура» програми «Креативна Європа» на момент подання заявки (див.повний перелік)

Дедлайн: 31 жовтня 2019 року (12:00 за Брюсселем, центральноєвропейський час)

Всі деталі тут.


Останні публікації цього розділу:

Тендер на закупівлю послуг з додрукової підготовки та виготовлення поліграфічної продукції

DiXi Group шукає тренера для проведення онлайн-тренінгу на тему «Енергоефективність та відновлювані джерела енергії»

Програма обміну для студентів бакалаврату вищих навчальних закладів (Global UGRAD) 2021-2022 з компонентом «STEM та підприємництво» (UUAESE)

Запит на надання послуг з організації та проведення школи тваринника

Стипендіальна програма ім. Лейна Кіркланда 2021

Тендер на закупівлю господарських товарів, канцтоварів та продуктів харчування