Підтримка малих та середніх жіночих та сімейних підприємств (оновлено)

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
CEPgrants

q21lkaum
Підтримка малих та середніх жіночих та сімейних підприємств (оновлено)

Модифікація І до ЗПЗ-2023-033: Підтримка малих та середніх жіночих та сімейних підприємств

Програма USAID «Конкурентоспроможна економіка України», яка реалізується компанією «Кімонікс Інтернешнл Інк.», приймає грантові заявки від українських малих та середніх сімейних і жіночих підприємств (МСП), які хочуть відновити свою діяльність, розширити свій бізнес та/або розвинути нові напрямки бізнесу. Метою цього ЗПЗ є підтримка українських малих та середніх сімейних і жіночих підприємств – виробників товарів і надавачів послуг. Грантова підтримка надаватиметься на релокацію бізнесу, відкриття нового напрямку бізнесу, масштабування бізнесу на території України, вихід на міжнародні ринки. Результатом грантової діяльності має стати створення та збереження робочих місць, залучення інвестицій, нових клієнтів, збільшення продажів на внутрішньому ринку та/або іноземних ринках.

Звертаємо Вашу увагу на те, що кінцевий термін подачі заявок на  програмний запит ЗПЗ-2023-033 продовжено (зміни виділено червоним кольором):

Кінцевий термін подання заявок:                    25 серпня 2023 року

У зв’язку з підвищеним інтересом до діяльності в рамках ЗПЗ, Програма КЕУ розглядатиме  заявки у три етапи.

  • 1 зустріч комітету з грантового відбору відбудеться у травні 2023 року (комітет розглядатиме заявки, отримані до 19 травня 2023 року). - відбулася
  • 2 зустріч комітету з грантового відбору відбудеться у червні 2023 року (комітет розглядатиме заявки, отримані до 16 червня 2023 року). –  відбулася
  • 3 зустріч комітету з грантового відбору відбудеться у вересні 2023 року (комітет розглядатиме заявки, отримані до 25 серпня 2023 року).

Фінансування цієї грантової проограми триватиме до вказаної кінцевої дати 25 серпня 2023 або до моменту, коли будуть видані всі грантові кошти, залежно від того, яка подія настане раніше.

Інформація про подальші зміни оголошуватиметься на нашій сторінці Facebook або на веб ресурсі https://www.prostir.ua/.

Гранти надаватимуться та реалізовуватимуться відповідно до правил USAID та нормативних документів уряду США, які регулюють надання грантів за контрактами, а також згідно із внутрішніми політиками та процедурами управління грантами Програми КЕУ.

Будь ласка, надсилайте усі запитання щодо цього запиту на [email protected] та зазначте «ЗПЗ-2023-033» у темі електронного листа. Програма USAID КЕУ відповість на електронну пошту на всі запитання щодо процесу подання заявок протягом п’яти робочих днів.

Детальна інформація щодо вимог та положень програми знаходиться за посиланням.

Заявки ЗПЗ-2023-033 приймаються виключно в електронній формі шляхом заповнення аплікації на платформі SUBMITTABLE за посиланням


Останні публікації цього розділу:

Продовження тендеру із закупівлі ремонтних робіт для створення в територіальних підрозділах поліції “Зелених кімнат”

Конкурс на закупівлю послуг для друку

Тендер на проведення організації заходу

Тендер із закупівлі мобільних сцен та освітлювального обладнання

Тендер на оновлення онлайн-ресурсу

Постачальник послуг з розробки вебсайту