Перший Національний конкурс авторів шаблонів документів

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
instaco

Це перший
національний конкурс авторів шаблонів документів
Перший Національний конкурс авторів шаблонів документів

Громадська организацiя “Школа Сталого Розвитку” спiльно з ТОВ “IнСтаКо” запрошуе прийняти участь у Першому Національному конкурсi Шаблон-Challenge!

Конкурс покликаний залучити юристів, менеджерів, консультантів, дослідників та усіх охочих до створення шаблонів документів (договорів, листів, заяв, актів, скарг тощо), які сприятимуть упорядкуванню юридичного досвіду та впровадженню електронного документообігу на підприємствах України та за кордоном.

Умови участі:

Маєш бажання внести свій вклад в автоматизацію документообігу та стандартизацію документів?

Хочеш отримати всеукраїнське визнання?

Чи потрібне тобі роялті від продажу свого твору-шаблону?

Бажаєш стати «юристом майбутнього»?

Плануєш бути розумнішим за робота?

СУТЬ КОНКУРСУ

Кожен учасник конкурсу повинен додати 10 шаблонів до 1 вересня 2019 року.

Виграє учасник, який зробив шаблони, що максимально відповідатимуть всім нижчезазначеним критеріям.

Шаблони, що не повністю відповідають даним вимогам, можуть бути допущені до публікації на сайті за рішенням конкурсної комісії.

Шаблони, що не відповідають вимогам, участі у конкурсі не приймають.

При оцінці шаблонів будуть враховуватися всі критерії відбору.

Авторам допущених шаблонів буде виплачуватися роялті у розімірі 25 % від продажу шаблонів.

Головний приз – подорож на море на двох!

КРИТЕРІЇ ВІДБОРУ:

Якість (відповідність усім вимогам законодавства та практики діловодства, відсутність одруків, коректність заповнення тощо)
Складність (багатомовність, врахування позиції ДФС та судової практики тощо, формування допоміжних документів до основного документу (наприклад рахунок, акт до договору) тощо)
Гнучкість (здатність відповідати різним комерційним вимогам, передоплата, розстрочка, післяплата тощо)
Практичність (зручність і зрозумілість для користувача)

ДЛЯ УЧАСТІ НЕОБХІДНО:

Зареєструватися і зайти в особистий кабінет на сайті ІнСтаКо.
Додати свої дані в реєстр контрагентів. Створити договір з ІнСтаКо, зберегти його, підписати своїм кваліфікованим електронним підписом та відправити (поділитись) на [email protected] Підписаний договір від імені ІнСтаКо надійде протягом 5 робочих днів.
Рекомендовано: переглянути вебінари проекту. На вебінар 14 липня можна зареєструвтаися тут.
Створити в своєму особистому кабінеті 10 шаблонів та направити адміністратору.
Створити акт приймання-передачі твору (в договорі з ІнСтаКо), записавши в акті назви усіх шаблонів, які Ви відправили адміністратору. Акт приймання-передачі твору зі сторони ІнСтаКо буде підписаний тільки якщо шаблон буде прийнятий до публікації на сайті ІнСтаКо.

Умови участі:

Приймаючи участь у конкурсі, Учасник цим передає ТОВ “ІнСтаКо” (далі – Набувач) всі виключні майнові права на використання створених ним Шаблонів, в тому числі: право на постійне зберігання, на публічний показ (постійне, тимчасове експонування), на використання тексту шаблону в друкованих виданнях з метою популяризації, на продаж з метою отримання прибутку, на передачу Шаблону іншим організаціям, на передачу Твору іншим установам, організаціям на тимчасове та/абор постійне використання, зберігання з метою публічного показу (тимчасового експонування) в Україні та за її межами, на копіювання та відтворення, модифікацію, на використання Твору або його частин у рекламних цілях тощо. Вищезазначений перелік не є вичерпним. Сторони під “виключним правом на використання Твору” також розуміють усі інші виключні майнові права на використання твору (способи та форми використання твору) згідно із законодавством України. Використання твору може здійснюватись, як на території України, так і на території будь-якої іншої держави. ТОВ “ІнСтаКо” виплачує Учаснику винагороду за створення шаблону, який відповідає вищезазначеним критеріям у вигляді роялті у розмірі не менше 25% від продажу шаблонів створених учасником. Виплата авторської винагороди здійснюється шляхом безготівкового розрахунку в національній валюті України по банківських реквізитах, вказаних в договорі протягом 10 днів місяця, наступного за місцяцем, в якому були транзакції з продажу шаблону.

Більше про конкурс Ви зможете дізнатися на вебінарі InStaCo 18 липня о 19:00 на тему “Особливості роботи в системі електронного документообігу ІнСтаКо “
Контакти:

Адреса: м. Київ, вул. Максимовича, 24

https://instaco.com.ua

+380637886291 Інна, +380977381788 Ірина

[email protected]


Останні публікації цього розділу:

Запит про надання пропозицій на придбання та встановлення охоронного обладнання в офісі Корпусу миру США в Україні

Тендер з пошуку тренерів/ок для проведення тренінгу на платформі zoom для представників громадського сектору у Дніпропетровській області

Тендер з відбору логістичної компанії

Тендер із закупівлі установки для ремонту доріг для Маловисківської ОТГ

Конкурс на закупiвлю театральних крiсел для Нікольського районного будинку культури, смт. Нікольське, Донецька область

Завершується набір на Тренінгову програму "Бізнес у турбулентні часи"