Перші всеукраїнські змагання з Європейської соціальної хартії

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
ostapa

ПЕРШІ ВСЕУКРАЇНСЬКІ ЗМАГАННЯ З ЄВРОПЕЙСЬКОЇ СОЦІАЛЬНОЇ ХАРТІЇ
Перші всеукраїнські змагання з Європейської соціальної хартії

Проєкт Ради Європи «Розвиток соціальних прав людини як ключовий чинник сталої демократії в Україні» оголошує про початок реєстрації на Перші всеукраїнські змагання з Європейської соціальної хартії (муткорт*).

Учасниками та учасницями муткорту можуть бути студенти і студентки будь-якої форми та року навчання освітнього ступеня бакалавр або магістр  з юридичних шкіл (юридичних факультетів, інститутів права, університетів, академій тощо) або з факультетів/інститутів міжнародних відносин закладів вищої освіти України.

Кожна команда має складатися з двох-чотирьох осіб та відповідати встановленим критеріям. Реєстрація команди здійснюється через онлайн форму реєстрації. Дедлайн подачі заявок – 5 листопада 2020 року.

Змагання складаються з двох раундів:

  • Письмовий раунд – зареєстровані команди мають подати два письмові меморандуми: один від імені Заявника (колективна скарга), один від імені Держави-відповідача.
  • Усний раунд – 8 відібраних за результатами письмового раунду команд проводять усні «публічні слухання» перед Європейським комітетом з соціальних прав, представленим членами журі.

Команда-переможниця Перших всеукраїнських змагань з Європейської соціальної хартії отримає шанс відвідати Світовий форум за демократію або засідання Європейського комітету з соціальних прав (м. Страсбург, Франція).

Всі деталі та умови участі за посиланням.

___

Проєкт Ради Європи «Розвиток соціальних прав людини як ключовий чинник сталої демократії в Україні» впроваджується протягом двох років, починаючи з 1 серпня 2019 року, у сфері розвитку та захисту соціальних прав людей, а саме прав людей з інвалідністю (ст. 15 Європейської соціальної хартії (Хартія), прав осіб літнього віку (ст. 23 Хартії) та прав дітей (ст. 7 та 17 Хартії).

*Мут-корт (moot court) – це симульовані судові дебати для студентів, на яких команди розбирають кейс у певній сфері права і письмово та усно готують позиції позивача та відповідача.


Останні публікації цього розділу:

Тендер на закупівлю інвентарю, сантехніки для облаштування спеціалізованих служб підтримки

Конкурс для організацій, які планують впровадження або розвиток контрактної та/або кооперативної моделі вирощування свиней

Тендер щодо проведення офлайн тренінгів на тему «Підвищення особистої ефективності та ефективності команди» та/ або «Ефективний тайм менеджмент та управління ресурсами»

FREE ZONE шукає постачальника продуктових наборів

FREE ZONE шукає постачальника гігієнічних наборів

Тендер на закупівлю ІТ обладнання