PeaceLab «Ініціативи з розбудови миру»

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
Natalia_NGO

тренінги навчання команда
PeaceLab «Ініціативи з розбудови миру»

«Українська мережа освіти дорослих та розвитку інновацій»(Мережа розвитку) за підтримки Представництва Фонду Ганса Зайделя в Україні продовжує працювати у напрямку миротворчості.

У листопаді 2019 року було проведено форум «Громадські миротворчі ініціативи Донбасу» у форматі Пошуку Майбутнього. Під час форуму учасники та учасниці розробляли ідеї для громадських миротворчих ініціатив в Україні. Як це було, можна подивитись в цьому відео.

Цього року, ми маємо нагоду продовжити роботу проєкту та відновити діалог щодо громадських миротворчих активностей в Україні в рамках проєкту “Миротворчі діалоги для Донбасу”.

19-21 серпня 2020 року* у Києві ми плануємо провести зустріч активістів та професіоналів, які працюють в сфері побудови миру та діалогу в Україні та розробити рішення, які сприятимуть побудові миру. Запланований захід відбудеться в форматі Відкритого Простору «PeaceLab «Ініціативи з розбудови миру».

Найближчим часом (протягом наступних двох тижнів), для відібраних учасників та учасниць  ми плануємо провести віртуальні зустрічі.

До участі запрошуємо представників та представниць громадських організацій, які працюють з постраждалими; донорських організацій; медіа-сфери; державних інституцій та освіти; активістів, які працюють у зоні конфлікту; культурних та мистецьких активістів.

Участь у заходах проекту безкоштовна. При повній участі учасники/ці забезпечуються проживанням, харчуванням та компенсацією проїзду.

Відбір учасників та учасниць у проект відбувається на конкурсній основі. Для участі необхідно заповнити анкету за посиланням до 23:00 25 липня 2020 року. Про результати відбору буде повідомлено 26 липня 2020 року на електронну адресу кандидата/ки.

За додатковими питаннями та коментарями, будь ласка, звертайтеся до координаторки проекту пані Наталі, за електронною адресою [email protected].

Проєкт “Миротворчі діалоги для Донбасу” реалізує ПУ “Українська мережа освіти дорослих та розвитку інновацій”(Мережа розвитку) за підтримки Представництва Фонду Ганса Зайделя в Україні.

==================================================================

* Ми очікуємо, що у цей час можна буде проводити заходи без обмежень. Якщо ж ситуація із карантином погіршиться та будуть знов запроваджені обмеження зібрань та користування приміщеннями, захід може бути перенесено на інші дати.


Останні публікації цього розділу:

Тендер «Створення освітнього контенту та он-лайн платформи для його розміщення»

Грантова програма "Море можливостей"

Тендер на створення онлайн-курсу для вчителів біології, математики, фізики та хімії з викладання українською мовою

Закупівля сертифікатів для отоварення

Конкурс на розробку комплексної автоматизованої системи фінансового управління підприємства

Навчання на курсі Оксани Сироїд — автору/ці найкращого есе