Отримайте суперсилу в «Академії громадянина»

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
Marichka Dovbenko

Академія громадянина_сайт_3
Отримайте суперсилу в «Академії громадянина»

Міжнародний республіканський інститут в Україні (МРІ) запрошує взяти участь у навчальній програмі “Академія громадянина”, де ви зможете отримати суперсилу – здатність впроваджувати важливі ініціативи у вашій громаді. Ви здобудете знання та навички ефективної співпраці з місцевою владою, а також зможете запустити власну адвокаційну кампанію для вирішення проблеми у вашому місті.

Обов’язкова умова участі: учасник має проживати в одній із областей – Дніпропетровській, Рівненській чи Миколаївській; а також бути віком від 18 років.

Що ви отримаєте?

  • Знання про реальні можливості впливати на місцеву владу та навички для участі у місцевому самоврядуванні.
  • Практичні поради від досвідчених тренерів, як перетворити ідею щодо вирішення проблеми у місті в успішну адвокаційну кампанію.
  • Можливість співпрацювати з місцевою владою задля втілення реформ у вашій громаді.

Теми навчання

  • Як працює місцева влада, роль органів місцевого самоврядування та процедур прийняття ними рішень.
  • Практичні інструменти для контролю органів місцевого самоврядування та участі громадян в процесі прийняття рішень.
  • Як створити коаліцію прихильників, щоб відстоювати інтереси перед органами місцевого самоврядування.
  • Як ефективно проводити адвокаційні кампанії та співпрацювати з засобами масової інформації.

Формат навчання

Академія буде поєднувати офлайн та онлайн формати. Навчання проходитиме у липні-серпні для мешканців Рівненської та Миколаївської областей, та у вересні – для мешканців  Дніпропетровської області.

Навчання складається із трьох сесій: перша та третя сесії будуть проводитися офлайн, а друга – онлайн. Кожна офлайн сесія триватиме три дні (п’ятниця, субота, неділя). Місце проведення буде повідомлено після закінчення відбору учасників.

МРІ забезпечить комфортні умови навчання, харчування та безпеку на всіх етапах програми.

Тренери

Олександр Солонтай – експерт з політики та місцевого розвитку, директор програм практичної політики Інституту Політичної Освіти.

Тарас Случик - старший консультант муніципального компоненту Антикорупційної ініціативи Європейського Союзу в Україні (EUACI), експерт Інституту Політичної Освіти.

Артем Романюков – cпівзасновник проєкту SaveEcoBot та екоініціативи Save Dnipro, а також громадської організації «Громадський Контроль»; один з кураторів впровадження системи ProZorro у Дніпропетровській області.

Володимир Феськов – експерт з місцевого самоврядування Інституту Політичної Освіти, координатор проєктів “Прозорі міста” Transparency International Ukraine.

Катерина Константинова – директорка консалтингової компанії “Гетьман консалтинг”, адвокатка; голова громадської організації «Аналітичний центр «Стратегія»; депутатка Запорізької міської ради (2015-2020).

Олександр Равчев – консультант з комунікації та адвокації; керівник напряму комунікацій проєкту USAID «Громадяни в дії», в рамках якого реалізовано понад 50 успішних адвокаційних кампаній на місцевому рівні (2015-2019).

Олег Черненко – координатор проєкту “Прозорі міста”  Transparency International Ukraine у центральному регіоні, регіональний аналітик руху ЧЕСНО, голова громадської організації “Хмельницька ініціатива”.

Як подати заявку?

Для участі у «Академії громадянина» потрібно заповнити аплікаційну форму до 4 липня 2021 року для Рівненської та Миколаївської областей, та до 22 серпня для Дніпропетровської області.

З кожної області буде відібрано до 20 учасників. Чекаємо на вас!

Подати заявку.


Останні публікації цього розділу:

Реєстрація на онлайн курс «SOCIAL MEDIA MARKETING та цільове просування бренду», створений для жінок та дівчат, потерпілих від домашнього насильства

Тендер на надання послуг з підготовки аналітичних матеріалів та програмного забезпечення, що уможливить транскордонну валідацію електронно цифрових підписів та сприятиме розвитку транскордонної торгівлі Україна - ЄС

Венчурна студія від Центру стартапів 1991

Грантовий конкурс «Scholarship в Україні» для здобувачів вищої освіти

Інститут розвитку регіональної преси оголошує тендер на розробку сайту для проєкту "По той бік новин"

Funding Opportunity: Annual Program Statement No. 26 | Reform Content (грант))