Освітній проект “Відкривай Україну” – триває реєстрація

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
Elena Stukalova

45228005_342856109613963_8218821719381508096_n
Освітній проект “Відкривай Україну” – триває реєстрація

Колего, ніхто, крім нас з Вами не знає, як багато сил ви вкладаєте у своїх учнів, і як же любо бачити їх успіхи!

Як професіонал, ви точно замислювалися, в яке русло можна направити талант ваших вихованців. Саме тому, Вам, як незамінній людині у формуванні нових поколінь, пропонуємо взяти до уваги освітній проект «Відкривай Україну».
Саме тут дуже цінують креативних підлітків та їх ініціативних наставників.

Проект навчає втілювати свої ідеї та задуми і змінювати цим свої школи, міста та всю Україну. Освітня частина проекту складається з онлайн навчання учнів, вчителів через інтерактивну онлайн платформу, і офлайн навчання для регіональної команди, підлітків малих міст, команд-фіналістів та вчителів.

Вся онлайн програма буде доступна для гостей сайту після проходження курсу учасниками проекту. Онлайн навчання проходитиме в 2 етапи, концепцію якого розробляють партнери із Києво-Могилянської бізнес школи. Головна ідея навчання підлітків полягає в тому, аби надати знання та можливість потренувати навички через інтерактивний сценарій. Він буде проводити учасників через такі теми, як командоутворення, робота з ідеями, зовнішні комунікації, китичне мислення, проектний менджмент.

Кожен учасник отримає можливість отримати консультації від провідних столичних експертів, а переможці цінні подарунки та освітні подорожі до Європи!

Переходьте за посиланням реєструйтеся разом з учнями та доведіть всій Україні, що у вашій школі є професіонали!

Кількість місць обмежена.


Останні публікації цього розділу:

Розробник мотиваційної програми підтримки для ветеранів АТО / ООС

Тендер на логістичні послуги по організації доставки препаратів для лікування туберкульозу та ВІЛ до лікувально-профілактичних закладів в Одеській області

Третій загальноукраїнський конкурс найкращих проектів в освіті дорослих

Консультаційні послуги щодо адвокатування плану переходу на державне фінансування послуг з замісної підтримувальної терапії (ЗПТ) для ВІЛ-інфікованих пацієнтів та аналізу чинної нормативно-правової бази, що регулює порядок надання послуг з ЗПТ в Україні

Розробка та виготовлення відеоролика із серії «Гривня – наш символ»

Тендер на закупівлю сушильного обладання для Білоберізької та Богородчанської ОТГ (переоголошення)