Останній цикл відбору організацій для надання грантів «Загальної підтримки» в умовах викликів

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


гранти
Останній цикл відбору організацій для надання грантів «Загальної підтримки» в умовах викликів

ІСАР Єднання, як стратегічний партнер Європейського союзу, у межах проєкту «Європейський Союз для сталості громадянського суспільства в Україні» (EU4Civil Society Sustainability in Ukraine)  запускає останній цикл грантів «Загальна підтримка» і запрошує українські організації до участі.

Ми прагнемо дати загальну підтримку організаціям під час викликів та непередбачуваних ситуацій. І таким чином забезпечити організаціям можливість безперервно виконувати свою місію, а не виживати від проєкту до проєкту в складних умовах. Загальна підтримка збільшить потенціал організацій та  відкриє можливості зайняти позицію лідера у сфері, стати впливовим агентом змін.

Ми посилимо організаційні, технічні, комунікативні та адвокаційні спроможності організацій громадянського суспільства (ОГС), які працюють у сфері демократії, врядування та прав людини. А також хочемо, щоб організації розвинули свій потенціал і відігравали провідну роль у своїх громадах на національному рівні, вирішували проблем і протистояли викликам у мінливому середовищі.

 Специфічними завданнями цього типу гранту є:

  • Сприяти розвитку технічних спроможностей ОГС, необхідних для реалізації їхніх місій, нарощуванню їхнього впливу на обласному і, подекуди, на національному рівнях;
  • Сприяти розвитку організаційних спроможностей, зміцненню сталості ОГС та нарощуванню довіри до ОГС від цільових груп, потенційних партнерів та населення;
  • Сприяти розвитку комунікативних та адвокаційних спроможностей ОГС, в тому числі сприяти розвитку спроможностей ОГС до впливу на місцеві політики, зокрема, через встановлення діалогу та співпраці з різними стейкхолдерами (місцевою владою, органами державної влади, підприємцями, тощо).

Детальне «Запрошення до участі» можна завантажити за посиланням  тут.

Кінцевий термін подання концепцій для розгляду 12:00 3 вересня 2021 року.

Очікується, що термін реалізації проєктів за цим конкурсом складе до 9 місяців. Проекти мають завершитись не пізніше 30 червня 2022 року. Орієнтовний термін початку  проекту – жовтень 2021 року. 

Питання щодо конкурсу можна надсилати електронною поштою на адресу: [email protected].

Запис інформаційної сесії про можливості в межах грантових конкурсів проєкту “Європейський Союз для сталості громадянського суспільства в Україні” можна подивитися тут.


Останні публікації цього розділу:

Тендер на надання послуг психотерапевта (-тки)

Тендер на закупівлю термозахисних та гідро костюмів, металодетекторів

Тендер на закупівлю радіостанцій та аксесуарів

Академія правозахисниць “ЮрФем”

Закупівля техніки (ноутбуки)

Тендер на закупівлю обладнання для влаштування з’єднань (перемичок) між ділянками тепломереж у густонаселених районах Тернополя