Опитування з можливістю отримати фінансування на потреби вашої ГО

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
IlliaY

pexels-jeshootscom-442574
Опитування з можливістю отримати фінансування на потреби вашої ГО

Досліджуємо актуальні потреби ГО, що працюють в сферах антикорупції, гендерної рівності  та захисту довкілля. За наслідками опитування, ми запропонуємо програму підтримку для респондентів.

Запрошуємо взяти участь в оцінці потреб представників та представниць організацій громадянського суспільства. Нідерландський Гельсінський Комітет (НГК) проводить опитування в рамках проєкту, що реалізується у країнах Східного партнерства до участі в програмі підтримки інституційної спроможності та розвитку громадянського суспільства в Україні.

Ми звертаємось до тих організацій, які зацікавлені в підтримці становлення ґендерної рівності та захисті прав та інтересів жінок;  які були або є активними у протидії корупції або у захисті довкілля.

Мета проведення опитування: виявити основні потреби представників та представниць організацій громадянського суспільства України у питаннях, пов’язаних з організаційним розвитком, на тлі війни, міграції та переорієнтації значної частини громадянського суспільства на організацію та розповсюдження гуманітарної допомоги та підтримку армії. За результатами оцінки буде сформована програма підтримки організацій на найближчі місяці (середньострокова перспектива), а окремим зацікавленим організаціям буде надано можливість взяти участь у програмі та отримати підтримку у відповідності до виявлених потреб.

За результатами опитування, організаціям буде надано можливість взяти участь у навчанні, програму якого буде розроблено на основі аналізу виявлених потреб, фінансову підтримку на реалізацію міні-проєктів, а також послуги коучінгу, менторінгу або супроводу команди. Також, ті, хто візьме участь в опитуванні можуть отримати підтримку на нагальні потреби організації за запитом.

Опитування доступне за посиланням: https://forms.gle/EX9tjm13jNNpaa8m8

Dead-line надання відповідей: не пізніше 23 травня 2022 року.

Отримані відповіді зберігатимуться на сервері НГК та будуть використані лише з метою підготовки та реалізації проєкту, що реалізується у країнах Східного партнерства.

Питання, пов’язані з проведенням цієї оцінки, можна надсилати на адресу [email protected] або [email protected]


Останні публікації цього розділу:

Школи, що постраждали від війни та окупації, запрошують подати грантові заявки для отримання допомоги!

Як допомогти собі повернути мирне життя у внутрішній світ. Проєкт підтримки працівників третього сектору

Новий конкурс грантів МОМ для мікропідприємств та самозайнятих осіб

МОМ оголошує конкурс грантів для малих підприємств, які перемістилися на Львівщину та Закарпаття

Триває прийом заявок до складу Молодіжної Ради Дунайського регіону

Конкурс на закупівлю автотранспортних засобів ITB-UKR-2022-001