Конкурс грантів від “ООН Жінки”

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


конкурс
Конкурс грантів від “ООН Жінки”

Цільовий Фонд  Організації Об’єднаних Націй, підтримуючи дії, направлені на запобігання насилля над жінками, приймає заявки на 20-й цикл грантів (2016) від громадських організацій та державних установ. Особлива увага буде приділена заявкам  від організацій, що борються за права жінок, організацій, очолюваних жінками  та невеликих організацій (включаючи молодіжні), які вже зробили свій внесок, допомігши жінкам та дівчатам реалізувати себе на низовому рівні.

Фонд з питань гендерної рівності – це грантовий механізм ООН для жіночих ГО, який присвячений виключно економічному та політичному розширенню прав жінок. У зв’язку з високим попитом Фонд відбирає грантоотримувачів кожних півроку на конкурсній основі і, починаючи із cтворення Фонду в 2009 році, вже було виділено 56,5 мільйонів доларів на 96 програм в 72 країнах.

Дедлайн: 4 травня 2016

Призначено для: громадських організацій та державних установ

Розмір гранту: мінімум від 50 000 доларів до максимум 1 мільйону доларів

Цього року, Цільовий Фонд ООН підтримає організації, які відповідають критеріям в рамках однієї із трьох категорій:

 1. В рамках трьох програмних напрямків стратегії Цільового Фонду ООН на 2015-2020 роки;
 2. В рамках “спеціальної можливості”, направленої на подолання насилля над жінками та дівчатами в контексті теперішньої політичної міграційної кризи;
 3. Категорія тих, кого конкретно запрошено подавати пропозиції.

Хто може подаватися:

 • Громадські організації та їх мережі, включаючи недержавні організації, жіночі й локальні організації та коаліції, інституції з оперативного дослідження;
 • Державні установи національного та місцевого рівнів;
 • Підтриманими будуть інноваційні та пілотні проекти, спрямовані на запобігання насилля над жінками та дівчатами

Гранти

Претенденти можуть подати свої грантові пропозиції на суму від мінімум 50 000 доларів до максимум 1 мільйона доларів на період від двох до трьох років.

Як подати заявку?

Заявка подається онлайн. Дедлайн подачі концепції проекту 4 травня 2016, 23:59 за Північноамериканським східним часом (UTC-5). Для детальної інформації про процес подання заявки, ознайомтесь, будь ласка, з наступними документами:

Детальніше.

Переклад – Олександра Ванкевич


Останні публікації цього розділу:

Реєстрація на тренінг «Відкриті дані в журналістській роботі та публічній громадській діяльності»

Відбір на тренінг “Активні Громадяни” для молодіжних працівників, молодіжних громадських організацій та представників молодіжних рад

Конкурс на закупівлю транспортних послуг

Запрошення до партнерства в організації регіональних етапів Національного конкурсу «Благодійна Україна-2021»

Відкритий конкурс з закупівлі меблів

Проведення фасилітаційної стратегічної сесії для організаційного розвитку

 • Leila Zhdanova

  Прошу звернути увагу на неточність перекладу, а саме на наступну фразу: “кризи, викликаної напливом біженців”. В оригіналі переклад звучить, як “біженська криза”, але точно не “криза, викликана напливом біженців”. Така фраза може розтлучмачена, як мова ворожнечі, оскільки наштовхує на думку, що насилля над жінками будуть чинити біженці. Хоча в данному контексті, тут йдеться про жінок-біженок, що стають жертвами насилля. Тобто перевернули все з ніг на голову. Прошу виправити переклад!

  • http://www.prostir.ua/ Prostir

   Дякуємо за відгук, справді може бути двояке розуміння. Краще уточнити.