Оголосили набір на програму розвитку сімейного ветеранського бізнесу у Карпатах

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


HAND (1200 × 636 мм) (74)
Оголосили набір на програму розвитку сімейного ветеранського бізнесу у Карпатах

ГО Pro Women UA та ГО Nomad Live за підтримки Українського ветеранського фонду оголошують набір на програму розвитку сімейного ветеранського бізнесу, в т.ч. бізнесу діючих військових та їх родин.

«Наша організація протягом березня-квітня 2023 р. провела опитування понад 250 ветеранів з усієї України задля отримання аналітичних даних щодо їх психологічного стану, готовності інтеграції в громади та цивільні процеси, стан здоров’я, особливості адаптації тощо. 

Отримані дані свідчать про високу мотивацію екскомбатантів щодо соціалізації, проте через психологічні особливості здоров’я вони не завжди готові самостійно починати власну справу. Понад 80 відсотків опитаних нами повідомили, що більш схильні до ведення власного бізнесу разом із дружиною/партнеркою, аніж самостійно. Крім того, вони погодились би на отримання психологічних послуг, якби вони надавались би у форматі групової терапії чи сесій самопідтримки разом з іншими такими ж екскомбатантами

Тому ми оголосили це навчання, яке допоможе зняти з учасників програми стигму сприйняття “повернення з війни та неможливості себе знайти в цивільному житті», – говорять організатори.

Програма «Розвиток сімейного бізнесу ветеранів/ок» складається з наступних блоків:

- бізнес-табір в Карпатах протягом 7 днів;
- менторські сесії;
- робота з психологом;
- допомога з подачами проєктних заявок на грантові та інвестиційні конкурси.

Щоб потрапити на табір, потрібно зареєструватися за посиланням: https://forms.gle/MPDUirQEp2Hn9itv8. Дедлайн подачі заявки – 05.08 включно. Результат надійдуть відібраним учасникам/ям не пізніше 07.08.

«Наша команда розуміє, що розвиток лише ветерана, без залучення до процесу його реінтеграції родини та партнерів, може мати або короткострокові результати, або не мати взагалі. 

На противагу великої кількості проєктів, направлених на навчання лише одного з родини, ми створюємо альтернативу, де в разі отримання потенційного фінансування від донорських установ чи від Дії, проєкт чи бізнес може бути точно реалізованим та розвиватиметься», – запевняють організатори.

 


Останні публікації цього розділу:

Тендер із постачання наборів екстреного реагування

Тендер на проведення дослідження з оцінки застосування документів з енергоефективності будівель

Конкурс на вакансію консультант з фінансових питань БО «Світло надії»

Request for proposal for the supply and delivery services: Regular HEAT trainings / Запит на надання пропозицій на постачання та надання послуг: Регулярне проведення тренінгів HEAT

Запит комерційної пропозиції № RFQ-UKR-00288943 на постачання Захисних штанів. Клас захисту - 1 (20 м/с)

Відкритий тендер на закупівлю ноутбуків