Оголошено набір учасників у проєкт “Професійна орієнтація. Кар’єра. Підприємництво”

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Банер реклама 1
Оголошено набір учасників у проєкт “Професійна орієнтація. Кар’єра. Підприємництво”

Проєкт «Економічна підтримка України» у партнерстві з компанією «Booster Development», місцевими органами влади, центрами зайнятості та місцевими громадами розпочинають проєкт «Професійна орієнтація. Кар’єра. Підприємництво». Ця активність покликана підтримати тих громадян України, які через вимушену зміну місця проживання опинились без роботи, потребують супроводу у працевлаштуванні та адаптації до умов регіону перебування.

Заповніть анкету за посиланням https://forms.office.com/r/DUEnxGXW61

Команда фахових спеціалістів – менеджерів, консультантів, психологів та рекрутерів – спільно з представниками бізнесу, органів місцевої влади та територіальних центрів зайнятості надасть учасникам проєкту свою підтримку у поверненні до професійного життя та самореалізації, щоб ви могли отримати фінансову стабільність завдяки можливості працювати і швидше повернулись до повноцінного життя. 

Якщо ви зараз проживаєте у Волинській,  Івано-Франківській або Тернопільській областях,  прибули із Дніпропетровської, Донецької, Запорізької, Луганської, Миколаївської, Харківської, Херсонської областей та потребуєте практичної допомоги у пошуку роботи, перепрофілюванні, працевлаштуванні або відновленні підприємницької діяльності, заповніть анкету за посиланням https://forms.office.com/r/DUEnxGXW61.

Реєстрація триває до 16 жовтня 2022 року включно.

Проєкт «Професійна орієнтація. Кар’єра. Підприємництво» включатиме:

  1. Курс з підприємницької діяльності та отримання навичок відновлення або побудови бізнесу в нових умовах.
  2. Тренінги з працевлаштування: написання резюме, проходження співбесід, робота з платформами пошуку роботи.
  3. Індивідуальні сесії з кар’єрного консультування та визначення напрямку роботи з фахівцями проєкту.
  4. Для учасників, які прийняли рішення змінити професію та ще визначаються з вибором, будуть проведені серії сесій з кар’єрного коучингу.
  5. Відкриті воркшопи «Відверто ПроПрофесію», де фахівці найактуальніших професій сьогодення відкриють секрети побудови кар’єри та особливості їхньої роботи.
  6. Лінію психологічної підтримки.

 


Останні публікації цього розділу:

Молодь запрошують на міжнародний обмін із розробки настільної екогри

ОПОРА оголошує тендер на оренду приміщення

Конкурс на закупівлю меблів та побутової техніки для переміщених Молодіжних рад Луганської області

Закупівля з надання кваліфікованої реабілітаційної допомоги дітям та їх сім’ям, які отримали поранення внаслідок військових дій

Закупівля з організації та проведення групових форматів психологічно-рекреаційної роботи для дітей (табору психологічної підтримки)

Відкритий тендер із закупівлі Пластикових контейнерів для роздільного сортування твердих побутових відходів, об’ємом 70 л. №2