Оголошено набір на Всеукраїнську медіа академію

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
Let's do it Ukraine

ВСЕУКРАЇНСЬКА-МЕДІА-АКАДЕМІЯ-_INST
Оголошено набір на Всеукраїнську медіа академію

Безкоштовний навчальний онлайн інтенсив від кращих практиків країни, реальні кейси, співпраця з найбільшими медіа, ефіри, публікації та нетворкінг з колегами з різних регіонів – хапай свій шанс заглибитися у сферу журналістики та комунікацій у межах Всеукраїнської медіа академії від Міжнародного молодіжного руху “School Recycling World”. Заявки приймаються до 7 листопада 2021 року включно.

Мета медіа академії – сформувати екологічну культуру в медійному просторі й розвинути ком’юніті молодих ековідповідальних журналістів з метою поширення надзвичайно важливих тем екологічного, соціально відповідального життя та зменшення негативного впливу на довкілля – як компаній, так і пересічних громадян.

Реєструйся зараз, пройди навчання і формуй екологічну культуру в медійному просторі разом з нами!

Програма триватиме з 9 листопада по 12 грудня 2021 року онлайн в Zoom.

Заявки на участь приймаються до 7 листопада включно за посиланням: https://forms.gle/om8ZRqKzNw2Vzhvh8Кількість місць обмежена, конкурсний відбір учасників. 

У межах практичної частини ти дізнаєшся інсайти та особливості роботи з різними типами інформаційних форматів: навчишся писати статті для онлайн та друкованих видань, дізнаєшся про особливості підготовки сюжетів для телебачення, запис подкастів та вивчиш ефективні сучасні інструменти комунікації з аудиторією в соціальних мережах.

Програма складається з 4 етапів: 

  • І етап. 9-11 листопада – курс навчання від журналістів, продюсерів, авторів проєктів, блогерів.
  • ІІ етап. Практичне завдання (комунікація з медіа, підготовка матеріалу, аналіз наявної інформації, підготовка запитань до інтерв’ю, публікація, моніторинг, звіт). Дедлайн подачі практичних робіт – 12 грудня.
  • ІІІ етап. Інтерв’ювання, розбір помилок.
  • IV етап. Підсумковий. Фінальна зустріч – 17 грудня.

Організатор програми – Міжнародний молодіжний рух “School Recycling World” за підтримки PepsiCo Україна.

Під час виконання практичного завдання ти зможеш спілкуватися з ментором, експертами та отримувати зворотній зв’язок щодо своєї роботи. Фіналісти програми отримають сертифікати, а кращі студенти спеціалізовані подарунки від організації та можливість вступу до пресцентру.

Покращуй свої журналістські навички, отримуй реальну практику та разом з нами працюй з найбільшими соціальними екопроєктами країни.

Більше деталей на сайті www.schoolrecyclingworld.org.


Останні публікації цього розділу:

Тендер: Citizen Perception and Experience Baseline Survey

Постачання мережевих камер AXIS та адаптованих під них кріплень монтажу для власних потреб Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Україні

Тендер на надання послуг з діагностики за допомогою комп’ютерної томографії (КТ) та магнітно-резонансного медобстеження (МРТ)

Тендер на закупівлю послуг з оренди автомобілів

Закупівля послуг: навчальний візит для реалізаторів проектних ініціатив в громадах 4 когорти програми DOBRE

Програма малих грантів для громадських організацій щодо зміцнення потенціалу ОГС у розповсюдженні медичної інформації про COVID-19