Оголошено другий конкурс індивідуальної мобільності митців від програми ЄС “Culture Moves Europe”

Зафіксувати у Google календарі!


culture-moves-europe-banner-individual-mobility1920x
Оголошено другий конкурс індивідуальної мобільності митців від програми ЄС “Culture Moves Europe”

2 жовтня 2023 року Європейська Комісія оголосила відкриття другого конкурсу на індивідуальну мобільність для діячів культурного та креативного сектору. В першому конкурсі Україна увійшла до ТОП-5 країн, з найбільшої кількості переможців, залишивши позаду такі країни як Бельгія, Нідерланди, Польща та Португалія. Було підтримано 107 заявників з України. 

Програма індивідуальних грантів “Culture Moves Europe” підтримує митців та культурних фахівців у реалізації проекту з партнером на їх вибір у країні Креативної Європи, яка не є їхньою країною проживання. Даний конкурс відкритий для індивідів та груп до 5 осіб. Грант покриває витрати на подорож та проживання, а також надає додаткову підтримку на індивідуальних умовах.

Тривалість проектів може становити від 7 до 60 днів для окремих осіб та від 7 до 21 дня для груп до 5 осіб. 

Дедлайн та процес подачі заявки

Податись на другий конкурс можна з 2 жовтня 2023 року до 31 травня 2024 року.

Очікується третій конкурс з осені 2024 року до зими 2024 року.

Програма Culture Moves Europe працює на постійній основі, що означає, що гранти присуджуються щомісяця. За попереднім досвідом, багато людей чекають до останнього терміну подачі заявок, що призводить до збільшення конкуренції. Тому рекомендується подавати заявки на раніших термінах.

Мова подачі заявки

Усі процедури Culture Moves Europe проводяться англійською мовою, включаючи подачу заявки, укладення контракту та звіт про діяльність. 

Більш детальна інформація за посиланням. Також, незабаром буде інфо-довідка про конкурс українською мовою на сайті Креативна Європа Україна.

Ініціативу “Culture Moves Europe” впроваджує Goethe-Institut за фінансуванням програми ЄС “Креативна Європа”.

“Креативна Європа” – це програма Європейського Союзу, спрямована на підтримку культурного, креативного та аудіовізуального секторів. Метою програми є захист, розвиток та промоція європейського культурного та мовного розмаїття та спадщини, а також підвищення конкурентоспроможності та економічного потенціалу сектору культурних та креативних індустрій, зокрема аудіовізуального. Україна стала учасницею програми у 2016-му році. З того ж часу українські заявники можуть отримувати грантову підтримку у понад 30 різних конкурсах. Загальний європейський бюджет програми 2021-2027 років складає 2,44 млрд євро. Наразі програма працює у 40 країнах.

В Україні постійно працює Національне бюро програми, яке надає консультаційну підтримку українським заявникам та поширює актуальну інформацію про програму. 

Контакти Бюро в Україні: 

https://creativeeurope.in.ua

[email protected]

Telegram-канал: https://t.me/creativeeuropeua

 


Останні публікації цього розділу:

Обрання постачальника послуг оренди складського приміщення БО «Світло надії»

Тендер на закупівлю інвентарю, сантехніки для облаштування спеціалізованих служб підтримки

Конкурс для організацій, які планують впровадження або розвиток контрактної та/або кооперативної моделі вирощування свиней

Тендер щодо проведення офлайн тренінгів на тему «Підвищення особистої ефективності та ефективності команди» та/ або «Ефективний тайм менеджмент та управління ресурсами»

FREE ZONE шукає постачальника продуктових наборів

FREE ZONE шукає постачальника гігієнічних наборів