Оголошення про проведення відкритого тендеру із закупівлі товарів/послуг (техніка)

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
margaritka

тендер tender(1)
Оголошення про проведення відкритого тендеру із закупівлі товарів/послуг (техніка)

Громадська організація «ОСВІТНЬО-ПРАВОЗАХИСНА ФУНДАЦІЯ «ПРАВОСВІТ»»  в рамках грантового проєкту LG­_1_24 «Розвиток Сватівської та Нижньодуванської громад через створення проектного офісу» (Грантова Угода №RPP/2021/09/120/DR), що реалізується в межах  Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу оголошує відкритий тендер на закупівлю техніки.

Дата оголошення про тендер:­­­­_14.10.2021 р.__

Термін подання тендерних пропозицій: до_28.10.2021р.

Предметом закупівлі є  товари, а саме:

Лот 1 Web-камера Razer Kiyo Black (RZ19-02320100-R3M1), FullHD (1920×1080), З мікрофоном, 60кадр/сек – 1 од.

 Лот 2 UPS ENERGENIE EG-UPS-PS3000-01 (бесперебійник), лінійно-    інтерактивний, з синусоїдальним вихідним сигналом,потужність  від 2400 Вт, 4 розетки, захист від короткого замикання, захист від перевантаження – 1 од.

Лот 3МФУ лазерне Canon i-Sensys MF3010 (5252B034), монохромний лазерний принтер «3 в 1», формат А4, макс. дозвіл друку1200×600 dpi – 1 од.

Лот 4 Колонки для комп’ютера GENIUS SP-HF180 USB BLACK, акустичних каналів 2, мін 6 Вт, частотний діапазон від 150 – 20000 – 1 од.

Лот 5 Комп’ютер Artline Gaming X35 v17 (X35v17), Intel Core i3-10100F (3.6 – 4.3 ГГц) / RAM 16 ГБ / HDD 1 ТБ + SSD 240 ГБ / nVidia GeForce GTX 1050 Ti, 4 ГБ / без ОД / LAN / без ОС – 1 од.

Лот 6 Монітор 27″ Samsung Curved C27R500 Dark Silver (LC27R500FHIXCI),мах  роздільна здатність дисплея 1920 x 1080, діагональ дисплея 27″, HDMI, VGA, контрастність — 3000:1, яскравість 250 кд/м² – 1 од.

Лот 7 Ноутбук HP Laptop 15s-eq2053ua (4A7N8EA) Natural Silver, екран 15.6″ IPS (1920×1080) Full HD, матовий / AMD Ryzen 5 5500U (2.1 — 4.0 ГГц) / RAM 16 ГБ / SSD 512 ГБ / AMD Radeon Graphics / без ОД / Wi-Fi / Bluetooth / вебкамера / DOS  – 2 од.

Лот 8 МФУ струйне EPSON L850 (C11CE31402), Струменевий друк, Тип пристрою БФП, мах роздільна здатність друку 5760х1440 dpi  – 1 од.

Або товари аналогічні за характеристиками іншого виробника.

Строк постачання товарів: протягом _7  календарних днів від дати підписання Договору поставки.

У вартість товару повинна бути включена доставка товару до місця призначення, а саме:  92600, Луганська область, місто Сватове, площа 50-річчя Перемоги, 36

Закупівля здійснюється в рамках проєкту без ПДВ.

Вимоги до постачальника товарів/послуг – учасника тендеру

До участі у тендері запрошуються суб‘єкти підприємницької діяльності, належним чином зареєстровані за законодавством України: не є платниками ПДВ, постачальники, що мають  досвід роботи у відповідній сфері, відповідні КВЕД для здійснення оптової торгівлі/надання послуг, заявлений товар у наявності на складі у вказаній кількості, можливість здійснити доставку у вказаний строк за зазначеною адресою та можливість надати оригінали супроводжуючих документів з печаткою та підписом (договір постачання, рахунок-фактура, видаткова накладна/ акт виконаних робіт). 

Учасник тендеру надає організатору наступні документи:

 1. Копія документу, що підтверджує державну реєстрацію;
 2. Копія документу, що підтверджує податковий статус;
 3. Тендерну пропозицію, заповнену за зразком (додається);
 4. Оригінал Рахунка-фактури;
 5. Зразок договору постачання товару;
 6. Паспорт товару (якщо необхідно);
 7. Ліцензію (якщо необхідно);
 8. Гарантійний талон, гарантія не менше _1_року
 9. Та інші документи, якщо вважає  за необхідне.

Істотні критерії (умови) відбору тендерних пропозицій:

 1. Відповідність учасника кваліфікаційним вимогам тендерного оголошення;
 2. Відповідність поданих документів умовам тендерного оголошення;
 3. Якість опису товару та відповідність очікуванням організатора;
 4. Прийнятна ціна, умови оплати – 100% оплата після постачання товарів/надання послуг та умови постачання/надання товарів/послуг.

Тендерні процедури

Запитання щодо тендеру можна надсилати в електронному вигляді за ел. адресою alenadorogavtseva@gmail.com,  [email protected] до 27.10.2021 р.

До участі у відборі тендерних пропозицій допускаються тендерні пропозиції, які повністю відповідають умовам цього тендерного оголошення.

Тендерні пропозиції, мають бути чинними та не підлягатимуть внесенню змін з боку учасників тендеру, що їх подали, до повного завершення надання послуг/передачі товару

Тендерні документи повинні бути складені українською мовою, підписані уповноваженою особою учасника та засвідчені печаткою (за наявності) та у відсканованому (електронному вигляді, у форматі PDF) надіслані учасником до 28.10.2021р.

 1. на електронні адреси [email protected] та [email protected] зазначенням у темі «Відкритий тендер Грантова Угода № RPP/2021/09/120/DR _____назва учасника»
 2. організатору тендеру в запечатаних конвертах, у письмовій формі за адресою: 92606, Луганська обл., Сватівський район, селище Сосновий, вулиця Зелена, будинок 1, квартира 1 у строк до 28.10.2021р.

Всі тендерні пропозиції, отримані організатором після кінцевого терміну їх подання, а саме після 28.10.2021р. 12.00 години  розгляду не підлягатимуть.

Визначення переможця тендеру, відбудеться шляхом розгляду та перевірки наданих пропозицій  на відповідність умовам конкурсу, викладеним у тендерній документації. Перевага буде надана постачальнику, пропозиція якого відповідатиме зазначеним в тендерному оголошенні критеріям та пропонуватиме найнижчу ціну. 

Результати тендеру будуть повідомлені організатором учасникам тендеру шляхом надсилання відповідних повідомлень електронною поштою протягом не більше ніж трьох робочих днів з дати прийняття рішення про визначення переможців.  Дата засідання тендерного комітету для розгляду заявок та прийняття рішення має відбутися не пізніше_29.10.2021р._

Учасник цієї загальної процедури (відкритого тендеру) приймає до уваги та погоджується з тим, що організатор тендеру залишає за собою право вимагати від учасника тендеру додаткові документи та/або інформацію, що підтверджують відповідність окремих положень документів вимогам та умовам цього тендерного оголошення.

Учасник цієї загальної процедури (відкритого тендеру) надсилаючи документи для участі у загальній процедурі (відкритому тендері) за цим тендерним оголошенням підтверджує своє розуміння та згоду з тим, що організатор тендеру може відхилити його тендерну пропозицію у випадку, якщо пропозиції інших учасників міститимуть більш вигідні умови, та що організатор тендеру не обмежений у прийнятті будь-якої іншої пропозиції з більш вигідними для нього умовами.

Керівник  ГО«ОСВІТНЬО-ПРАВОЗАХИСНА ФУНДАЦІЯ «ПРАВОСВІТ»»

 Русавський Богдан Іванович

Тел.: +380990099055 

                      ТЕНДЕРНА ПРОПОЗИЦІЯ

 

м. _____                                                                                 «____» ________дата______ року

 

_____________________(повне найменування постачальника)_______________________,  (ідентифікаційний номер ХХХХХХХХХХ, ХХХХ, м ХХХХХ _вул. ХХХХХХХХХХХХ, ХХХ), надає свою пропозицію ГО«ОСВІТНЬО-ПРАВОЗАХИСНА ФУНДАЦІЯ «ПРАВОСВІТ»» щодо участі у тендері, що проводиться Організацією на закупівлю товару________________________,  згідно з вимогами, висунутими ГО«ОСВІТНЬО-ПРАВОЗАХИСНА ФУНДАЦІЯ «ПРАВОСВІТ»» згідно тендерного оголошення №_1_ про закупівлю техніки_ від 14.10.2021 р.

 

Вивчивши конкурсні вимоги ГО«ОСВІТНЬО-ПРАВОЗАХИСНА ФУНДАЦІЯ «ПРАВОСВІТ»», _________________________(повне найменування постачальника)_______________________ цим підтверджує, що має організаційну можливість та погоджується надати послуги/виконати роботи/поставити товари ГО«ОСВІТНЬО-ПРАВОЗАХИСНА ФУНДАЦІЯ «ПРАВОСВІТ»» відповідно до наступних умов:

 1. Найменування товарів: ____________________.
 2. Якість послуг/робіт/товарів відповідатиме: ________________________.
 3. Ціна послуг (грн., з/без ПДВ): ____________________.
 4. Строк надання послуг/виконання робіт/поставки товару: __________________.
 5. Загальна вартість, з/без ПДВ: _________________.
 6. Опис/характеристика послуг/робіт/товарів: _______________________.
 7. Умови оплати: 100% оплата після постачання товару/послуги.
 8. Умови, які необхідно виконати організації для отримання послуг/робіт/товарів: _____________________.
 9. Податковий статус постачальника: _________________________
 10. КВЕД:______________________
 

 

 

Загальна вартість цієї пропозиції       _________,00 грн. (____________ грн. 00 коп.) з/без ПДВ.

 До цієї Пропозиції додається:

 1. Оригінал рахунку-фактури №_________ від _____________ року
 2. Копія документу, що підтверджує державну реєстрацію;
 3. Копія документу, що підтверджує податковий статус;
 4. Зразок Договору поставки товару.

 

ПІБ уповноваженої особи__________________(підпис та печатка)

 

 

 


Останні публікації цього розділу:

Конкурс на закупівлю комплектуючих для мобільної вуличної сцени (Стійка металева)

Конкурс на закупівлю комплектуючих для мобільної вуличної сцени (Вологостійка плита для мобільної вуличної сцени)

Конкурс на надання послуг із зовнішнього незалежного оцінювання та підготовки ТЕО (техніко-економічного обґрунтування)

Оголошення про проведення відкритого конкурсу із закупівлі товарів

Проєкт USAID «Економічна Підтримка Східної України» припиняє прийом грантових заявок

Тендер на проведення фінансового аудиту «Ініціативи з розвитку екологічної політики й адвокації в Україні» у 2021 році