Оголошення про проведення відкритого тендеру із закупівлі товарів/послуг (техніка)

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
margaritka

тендер tender(1)
Оголошення про проведення відкритого тендеру із закупівлі товарів/послуг (техніка)

Громадська організація «ОСВІТНЬО-ПРАВОЗАХИСНА ФУНДАЦІЯ «ПРАВОСВІТ»»  в рамках грантового проєкту LG­_1_24 «Розвиток Сватівської та Нижньодуванської громад через створення проектного офісу» (Грантова Угода №RPP/2021/09/120/DR), що реалізується в межах  Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу оголошує відкритий тендер на закупівлю техніки.

Дата оголошення про тендер:­­­­_14.10.2021 р.__

Термін подання тендерних пропозицій: до_28.10.2021р.

Предметом закупівлі є  товари, а саме:

Лот 1 Web-камера Razer Kiyo Black (RZ19-02320100-R3M1), FullHD (1920×1080), З мікрофоном, 60кадр/сек – 1 од.

 Лот 2 UPS ENERGENIE EG-UPS-PS3000-01 (бесперебійник), лінійно-    інтерактивний, з синусоїдальним вихідним сигналом,потужність  від 2400 Вт, 4 розетки, захист від короткого замикання, захист від перевантаження – 1 од.

Лот 3МФУ лазерне Canon i-Sensys MF3010 (5252B034), монохромний лазерний принтер «3 в 1», формат А4, макс. дозвіл друку1200×600 dpi – 1 од.

Лот 4 Колонки для комп’ютера GENIUS SP-HF180 USB BLACK, акустичних каналів 2, мін 6 Вт, частотний діапазон від 150 – 20000 – 1 од.

Лот 5 Комп’ютер Artline Gaming X35 v17 (X35v17), Intel Core i3-10100F (3.6 – 4.3 ГГц) / RAM 16 ГБ / HDD 1 ТБ + SSD 240 ГБ / nVidia GeForce GTX 1050 Ti, 4 ГБ / без ОД / LAN / без ОС – 1 од.

Лот 6 Монітор 27″ Samsung Curved C27R500 Dark Silver (LC27R500FHIXCI),мах  роздільна здатність дисплея 1920 x 1080, діагональ дисплея 27″, HDMI, VGA, контрастність — 3000:1, яскравість 250 кд/м² – 1 од.

Лот 7 Ноутбук HP Laptop 15s-eq2053ua (4A7N8EA) Natural Silver, екран 15.6″ IPS (1920×1080) Full HD, матовий / AMD Ryzen 5 5500U (2.1 — 4.0 ГГц) / RAM 16 ГБ / SSD 512 ГБ / AMD Radeon Graphics / без ОД / Wi-Fi / Bluetooth / вебкамера / DOS  – 2 од.

Лот 8 МФУ струйне EPSON L850 (C11CE31402), Струменевий друк, Тип пристрою БФП, мах роздільна здатність друку 5760х1440 dpi  – 1 од.

Або товари аналогічні за характеристиками іншого виробника.

Строк постачання товарів: протягом _7  календарних днів від дати підписання Договору поставки.

У вартість товару повинна бути включена доставка товару до місця призначення, а саме:  92600, Луганська область, місто Сватове, площа 50-річчя Перемоги, 36

Закупівля здійснюється в рамках проєкту без ПДВ.

Вимоги до постачальника товарів/послуг – учасника тендеру

До участі у тендері запрошуються суб‘єкти підприємницької діяльності, належним чином зареєстровані за законодавством України: не є платниками ПДВ, постачальники, що мають  досвід роботи у відповідній сфері, відповідні КВЕД для здійснення оптової торгівлі/надання послуг, заявлений товар у наявності на складі у вказаній кількості, можливість здійснити доставку у вказаний строк за зазначеною адресою та можливість надати оригінали супроводжуючих документів з печаткою та підписом (договір постачання, рахунок-фактура, видаткова накладна/ акт виконаних робіт). 

Учасник тендеру надає організатору наступні документи:

 1. Копія документу, що підтверджує державну реєстрацію;
 2. Копія документу, що підтверджує податковий статус;
 3. Тендерну пропозицію, заповнену за зразком (додається);
 4. Оригінал Рахунка-фактури;
 5. Зразок договору постачання товару;
 6. Паспорт товару (якщо необхідно);
 7. Ліцензію (якщо необхідно);
 8. Гарантійний талон, гарантія не менше _1_року
 9. Та інші документи, якщо вважає  за необхідне.

Істотні критерії (умови) відбору тендерних пропозицій:

 1. Відповідність учасника кваліфікаційним вимогам тендерного оголошення;
 2. Відповідність поданих документів умовам тендерного оголошення;
 3. Якість опису товару та відповідність очікуванням організатора;
 4. Прийнятна ціна, умови оплати – 100% оплата після постачання товарів/надання послуг та умови постачання/надання товарів/послуг.

Тендерні процедури

Запитання щодо тендеру можна надсилати в електронному вигляді за ел. адресою alenadorogavtseva@gmail.com,  [email protected] до 27.10.2021 р.

До участі у відборі тендерних пропозицій допускаються тендерні пропозиції, які повністю відповідають умовам цього тендерного оголошення.

Тендерні пропозиції, мають бути чинними та не підлягатимуть внесенню змін з боку учасників тендеру, що їх подали, до повного завершення надання послуг/передачі товару

Тендерні документи повинні бути складені українською мовою, підписані уповноваженою особою учасника та засвідчені печаткою (за наявності) та у відсканованому (електронному вигляді, у форматі PDF) надіслані учасником до 28.10.2021р.

 1. на електронні адреси [email protected] та [email protected] зазначенням у темі «Відкритий тендер Грантова Угода № RPP/2021/09/120/DR _____назва учасника»
 2. організатору тендеру в запечатаних конвертах, у письмовій формі за адресою: 92606, Луганська обл., Сватівський район, селище Сосновий, вулиця Зелена, будинок 1, квартира 1 у строк до 28.10.2021р.

Всі тендерні пропозиції, отримані організатором після кінцевого терміну їх подання, а саме після 28.10.2021р. 12.00 години  розгляду не підлягатимуть.

Визначення переможця тендеру, відбудеться шляхом розгляду та перевірки наданих пропозицій  на відповідність умовам конкурсу, викладеним у тендерній документації. Перевага буде надана постачальнику, пропозиція якого відповідатиме зазначеним в тендерному оголошенні критеріям та пропонуватиме найнижчу ціну. 

Результати тендеру будуть повідомлені організатором учасникам тендеру шляхом надсилання відповідних повідомлень електронною поштою протягом не більше ніж трьох робочих днів з дати прийняття рішення про визначення переможців.  Дата засідання тендерного комітету для розгляду заявок та прийняття рішення має відбутися не пізніше_29.10.2021р._

Учасник цієї загальної процедури (відкритого тендеру) приймає до уваги та погоджується з тим, що організатор тендеру залишає за собою право вимагати від учасника тендеру додаткові документи та/або інформацію, що підтверджують відповідність окремих положень документів вимогам та умовам цього тендерного оголошення.

Учасник цієї загальної процедури (відкритого тендеру) надсилаючи документи для участі у загальній процедурі (відкритому тендері) за цим тендерним оголошенням підтверджує своє розуміння та згоду з тим, що організатор тендеру може відхилити його тендерну пропозицію у випадку, якщо пропозиції інших учасників міститимуть більш вигідні умови, та що організатор тендеру не обмежений у прийнятті будь-якої іншої пропозиції з більш вигідними для нього умовами.

Керівник  ГО«ОСВІТНЬО-ПРАВОЗАХИСНА ФУНДАЦІЯ «ПРАВОСВІТ»»

 Русавський Богдан Іванович

Тел.: +380990099055 

                      ТЕНДЕРНА ПРОПОЗИЦІЯ

 

м. _____                                                                                 «____» ________дата______ року

 

_____________________(повне найменування постачальника)_______________________,  (ідентифікаційний номер ХХХХХХХХХХ, ХХХХ, м ХХХХХ _вул. ХХХХХХХХХХХХ, ХХХ), надає свою пропозицію ГО«ОСВІТНЬО-ПРАВОЗАХИСНА ФУНДАЦІЯ «ПРАВОСВІТ»» щодо участі у тендері, що проводиться Організацією на закупівлю товару________________________,  згідно з вимогами, висунутими ГО«ОСВІТНЬО-ПРАВОЗАХИСНА ФУНДАЦІЯ «ПРАВОСВІТ»» згідно тендерного оголошення №_1_ про закупівлю техніки_ від 14.10.2021 р.

 

Вивчивши конкурсні вимоги ГО«ОСВІТНЬО-ПРАВОЗАХИСНА ФУНДАЦІЯ «ПРАВОСВІТ»», _________________________(повне найменування постачальника)_______________________ цим підтверджує, що має організаційну можливість та погоджується надати послуги/виконати роботи/поставити товари ГО«ОСВІТНЬО-ПРАВОЗАХИСНА ФУНДАЦІЯ «ПРАВОСВІТ»» відповідно до наступних умов:

 1. Найменування товарів: ____________________.
 2. Якість послуг/робіт/товарів відповідатиме: ________________________.
 3. Ціна послуг (грн., з/без ПДВ): ____________________.
 4. Строк надання послуг/виконання робіт/поставки товару: __________________.
 5. Загальна вартість, з/без ПДВ: _________________.
 6. Опис/характеристика послуг/робіт/товарів: _______________________.
 7. Умови оплати: 100% оплата після постачання товару/послуги.
 8. Умови, які необхідно виконати організації для отримання послуг/робіт/товарів: _____________________.
 9. Податковий статус постачальника: _________________________
 10. КВЕД:______________________
 

 

 

Загальна вартість цієї пропозиції       _________,00 грн. (____________ грн. 00 коп.) з/без ПДВ.

 До цієї Пропозиції додається:

 1. Оригінал рахунку-фактури №_________ від _____________ року
 2. Копія документу, що підтверджує державну реєстрацію;
 3. Копія документу, що підтверджує податковий статус;
 4. Зразок Договору поставки товару.

 

ПІБ уповноваженої особи__________________(підпис та печатка)

 

 

 


Останні публікації цього розділу:

Відкритий тендер із закупівлі ноутбуків, планшетів та мобільних телефонів

Тендер на надання послуг тренера/ки у проєкті «СТАРТУЙ: молодіжне підприємництво у молодіжному центрі»

«Українські студії в європейському контексті» набір статей для публікації

Триває набір на освітній проєкт для представників закладів вищої освіти “IT for Uni: Bootcamp”

Тендер на визначення постачальника послуг із забезпечення проведення засідання Діалогового заходу з вирішення питань відновлення муніципальної інфраструктури у м. Житомир

2 000 000 євро на старт чи розвиток власної справи