Оголошення про проведення відкритого конкурсу із закупівлі товарів

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
derkul

тендер tender(8)
Оголошення про проведення відкритого конкурсу із закупівлі товарів

Громадська організація «Активна та сучасна Бараниківка 2019» в рамках грантового проєкту «Всесвіт без меж», що реалізується в межах  Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу, (Грантова Угода №RPP/2021/09/123/DR), оголошує відкритого конкурсу на закупівлю товарів.

Дата оголошення про відкритого конкурсу: 27.10.2021 р.

Термін подання тендерних пропозицій: до 09.11.2021р. включно.

 Предметом закупівлі є товари, а саме : 

Крісло-мішок -25 одиниць

Основні характеристики:

Розмір – L 70*100

Матеріал – тканина

Строк надання товарів: протягом 30 календарних днів від дати підписання Договору поставки.Або аналогічний за характеристиками товар іншого виробника

У вартість товару повинна бути включена доставка товару до місця призначення, а саме: смт. Біловодськ, Старобільського району, Луганської області, вул. Центральна, 105 будинок Біловодської селищної ради.

Закупівлі в межах проєкту здійснюються без ПДВ.

Вимоги до постачальника товарів – учасника конкурсу

До участі у конкурсі  запрошуються суб‘єкти підприємницької діяльності, належним чином зареєстровані за законодавством України: не є платниками ПДВ, постачальники, що мають  досвід роботи у відповідній сфері, відповідні КВЕД для здійснення оптової торгівлі/надання послуг, заявлений товар у наявності на складі у вказаній кількості, можливість здійснити доставку у вказаний строк за зазначеною адресою та можливість надати оригінали супроводжуючих документів з печаткою та підписом (договір постачання, рахунок-фактура, видаткова накладна/ акт виконаних робіт).

Учасник конкурсу надає організатору наступні документи:

 1. Копія документу, що підтверджує державну реєстрацію;
 2. Копія документу, що підтверджує податковий статус;
 3. Конкурсну пропозицію, заповнену за зразком (додається);
 4. Оригінал Рахунка-фактури;
 5. Зразок договору постачання товару;
 6. Гарантійний талон, гарантія не менше 12 місяців;
 7. Та інші документи, якщо вважає  за необхідне

Істотні критерії (умови) відбору тендерних пропозицій:

 1. Відповідність учасника кваліфікаційним вимогам тендерного оголошення;
 2. Відповідність поданих документів умовам тендерного оголошення;
 3. Якість опису товару та відповідність очікуванням організатора;
 4. Прийнятна ціна, умови оплати – 100% оплата після постачання товарів та умови постачання товарів.

Конкурсні процедури

Запитання щодо конкурсу можна надсилати в електронному вигляді за ел. адресою [email protected] до 09.11.2021 року до 18:00.

До участі у відборі конкурсних пропозицій допускаються тендерні пропозиції, які повністю відповідають умовам цього тендерного оголошення.

Конкурсні пропозиції, мають бути чинними та не підлягатимуть внесенню змін з боку учасників тендеру, що їх подали, до повного завершення надання послуг/передачі товару

Конкурсні документи повинні бути складені українською мовою, підписані уповноваженою особою учасника та засвідчені печаткою (за наявності) та у відсканованому (електронному вигляді, у форматі PDF) надіслані учасником  до 09.11.2021 року 23:59  включно на електронні адреси [email protected] та [email protected] із зазначенням у темі «Вікритий конкурс Грантова Угода_RPP/2021/09/123/DR_ назва учасника».

Всі конкурсні пропозиції, отримані організатором після кінцевого терміну їх подання, а саме після 23:59 години 09.11. 2021 року, розгляду не підлягатимуть.

Визначення переможця конкурсу, відбудеться шляхом розгляду та перевірки наданих пропозицій  на відповідність умовам конкурсу, викладеним у конкурсній документації. Перевага буде надана постачальнику, пропозиція якого відповідатиме зазначеним в конкурсному оголошенні критеріям та пропонуватиме найнижчу ціну.

Результати конкурсу будуть повідомлені організатором учасникам конкурсу шляхом надсилання відповідних повідомлень електронною поштою протягом не більше ніж трьох робочих днів з дати прийняття рішення про визначення переможців.  Дата засідання конкурсного комітету для розгляду заявок та прийняття рішення має відбутися не пізніше 12 листопада 2021 року.

Додаткові застереження

Учасник цієї загальної процедури (відкритого конкурсу) приймає до уваги та погоджується з тим, що організатор конкурсу залишає за собою право вимагати від учасника конкурсу додаткові документи та/або інформацію, що підтверджують відповідність окремих положень документів вимогам та умовам цього конкурсного оголошення.

Учасник цієї загальної процедури (відкритого конкурсу) надсилаючи документи для участі у загальній процедурі (відкритому конкурсі) за цим конкурсом оголошенням підтверджує своє розуміння та згоду з тим, що організатор конкурсу може відхилити його конкурсну пропозицію у випадку, якщо пропозиції інших учасників міститимуть більш вигідні умови, та що організатор конкурсу не обмежений у прийнятті будь-якої іншої пропозиції з більш вигідними для нього умовами.

Керівник громадської організації

«Активна та сучасна Бараниківка 2019»                                                      Старікова А.В.

телефон 0502680199

 

ЗРАЗОК КОНКУРСНОЇ ФОРМИ

КОНКУРСНА ПРОПОЗИЦІЯ

 

м. _____                                                                                 «____» ________дата______ року

 

_________________________(повне найменування постачальника)_______________________,  (ідентифікаційний номер ХХХХХХХХХХ, ХХХХ, смт ХХХХХХХХХХХХ, _вул. ХХХХХХХХХХХХ, ХХХ), надає свою пропозицію ГО «Активна та сучасна Бараниківка 2019» щодо участі у конкурсі, що проводиться Організацією на закупівлю обладнання для проведення онлайн трансляцій, згідно з вимогами, висунутими ГО «Активна та сучасна Бараниківка 2019» згідно конкурсного оголошення №RPP/2021/09/123/DR про проведення відкритого конкурсу із закупівлі обладнання від 27.10.2021 року.

 

Вивчивши конкурсні вимоги ГО «Активна та сучасна Бараниківка 2019» _________________________(повне найменування постачальника)_______________________ цим підтверджує, що має організаційну можливість та погоджується надати послуги/виконати роботи/поставити товари ГО «Активна та сучасна Бараниківка 2019»  відповідно до наступних умов:

 1. Найменування товару: ____________________.
 2. Якість товару відповідатиме: ________________________.
 3. Ціна товару (грн., з/без ПДВ): ____________________.
 4. Строк поставки товару: __________________.
 5. Загальна вартість, з/без ПДВ: _________________.
 6. Опис/характеристика товару: _______________________.
 7. Умови оплати: 100% оплата після отримання товару.
 8. Умови, які необхідно виконати організації для отримання товару: _____________________.
 9. Податковий статус постачальника: _________________________
 10. КВЕД:______________________
 

 

 

Загальна вартість цієї пропозиції       _________,00 грн. (______________ грн. 00 коп.) з/без ПДВ.

 До цієї Пропозиції додається:

 1. Оригінал рахунку-фактури №_________ від _____________ року
 2. Копія документу, що підтверджує державну реєстрацію;
 3. Копія документу, що підтверджує податковий статус
 4. Зразок Договору поставки товару

 

ПІБ уповноваженої особи__________________(підпис та печатка)

 


Останні публікації цього розділу:

Тендер з закупівлі інструментів

Конкурс на закупівлю санітарних блоків у м. Дружківка, Донецька область

Стажування студентів в аналітичному центрі ГО «НОВА Енергія»

Конкурс на надання консультаційних послуг тренерів/менторів для онлайн-проєкту «Кейс клуби» від програми "Мріємо та діємо"

Запит на надання пропозиції "Розробка та проведення тренінгів «Soft Skills» для підприємств малого та середнього бізнесу в сегментах сільгосптехніки, автомобілебудування та машинобудування в Азовському регіоні (південна частина Запорізької області)"

Прийом заявок на стажування «Використання соціального маркетингу в процесі організації та проведення Національного конкурсу «Благодійна Україна»