Новий відбір молодіжних центрів для участі в проєкті #МолодьТуТ

Зафіксувати у Google календарі!


MolodTuT UNITY
Новий відбір молодіжних центрів для участі в проєкті #МолодьТуТ

Програма USAID «Мріємо та діємо», що виконується IREX, оголошує новий відбір молодіжних центрів для участі в проєкті #МолодьТуТ.

Для кого цей конкурс?

До участі запрошуються діючі молодіжні центри з усіх областей України або молодіжні центри, які перебувають в процесі створення, і до оголошення результатів конкурсу процес реєстрації буде завершено (за винятком територій, які тимчасово окуповані і/або на яких ведуться активні бойові дії, і/або які перебувають під постійними обстрілами і не мають безпекових умов для роботи публічних закладів). Молодіжні центри мають бути представлені командою мінімум з 3 осіб (директор_ка, молодіжні працівники_ці) та мати в своєму складі мінімум двох людей віком від 18 до 35 років.

Мета проєкту

Метою проєкту “МолодьТуТ: створи простір молодіжних перспектив у своїй громаді” є посилення спроможності існуючих молодіжних центрів у запровадженні інноваційних напрямків роботи з молоддю, що відповідають потребам сучасної молоді, впровадженні ефективної системи моніторингу та оцінки, ефективному звітуванні про вплив молодіжного центру за допомогою індексу повернення інвестицій (ROI) для залучення фінансування та розбудови партнерств та створювати сприятливе середовище для розвитку громадського активізму, підвищення соціальної згуртованості, просування толерантності та інклюзивності у своїх громадах. 

Підтримка молодіжних центрів складатиметься з двох частин: (1) поліпшення фізичної інфраструктури – ремонт приміщення молодіжного центру, щоб воно було доступним і безбар’єрним, та (2) програма підвищення спроможності команди молодіжного центру надавати якісні та релевантні послуги молоді.   

Умови участі:

Для участі в проєкті команда молодіжного центру повинна виконати наступні кроки:  

Крок 1: виконати практичне завдання у вигляді інструменту самооцінки

Крок 2: заповнити заявку

Крок 3: заповнити форму опису пропонованого приміщення та його альтернативи (будемо вдячні якщо громадою буде надано 2 приміщення основне та альтернативне) та надати всі необхідні документи

Крок 4: заповнити опитувальник Грантоотримувача (від імені ГО) 

Крок 5: отримати лист підтримки від місцевої влади (обов’язково) або власника приміщення  

Усі деталі щодо конкурсу і необхідну документацію для заповнення ви зможете знайти за посиланням.

 

Заявка, виконане практичне завдання та пакет документів мають бути надіслані на [email protected]  до кінця дня 01 серпня 2024 року. Тему листа обов’язково зазначити в наступному форматі: ЗПЗ № 2024-040 МолодьТуТ_[назва громади]_[назва області].

Будь-які питання, що стосуються конкурсу слід надсилати в письмовій формі на адресу [email protected] не пізніше 23:59 1 липня 2024 р. із темою листа: Запитання згідно ЗПЗ № 2024-040. Відповіді будуть надіслані заявникам із запитом на додаткову інформацію та розміщені на веб-сайті mriemotadiemorazom.org 4 липня 2024 року.  

Заявка заповнюється і подається українською мовою.  

 

***

Проєкт “МолодьТуТ: cтвори простір молодіжних перспектив у своїй громаді” втілюється в межах програми USAID “Мріємо та діємо” у партнерстві з ГО “Молодіжна платформа”. 

Програма USAID «Мріємо та діємо» підтримує молодіжні інновації та підприємництво, сприяє активній участі молоді у прийнятті рішень та залученню молоді до вирішення проблем на національному та місцевому рівнях.  Створюючи сприятливе середовище та відновлюючи доступ до формальних і неформальних освітніх можливостей, програма підсилює молодь на шляху реалізації мрій, ідей та дій спрямованих на демократичне та європейське майбутнє України. 

Програма “Мріємо та діємо” впроваджується за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) та виконується IREX у партнерстві з Будуємо Україну разом (БУР), Making Cents International (MCI), Міжнародним республіканським інститутом (IRI) та Zinc Network.

Сторінки програми в соцмережах: Facebook та Instagram


Останні публікації цього розділу:

Тендер на послуги з організації проживання, харчування, відшкодування вартості проїзду та страхування учасників під час обмінного візиту

Закупівля медичного обладнання

Новий набір на курс "Навігатор майбутнього"?

Тендер із закупівлі транспортних послуг

Тендер на постачання обладнання (іригаційні системи) для модернізації зрошувальних систем субгрантерів Програми USAID АГРО - організацій водокористувачів

Тендер на закупівлю портативних зарядних станцій-137 шт.