Новий конкурс для регіональних медіа від “Лабораторії форматів”

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


1959-5-new_lf
Новий конкурс для регіональних медіа від “Лабораторії форматів”

Як жити далі, де брати емоційні ресурси, кому дякувати за те, що ми живі та можемо працювати, хто є тими невидимими янголами, які щоденно захищають нас на полі бою, роблять наше життя комфортнішим, забезпечуючи його світлом і теплом, як нам будувати стосунки у соціумі, знаходячи спільну мову з близькими, які мають інший емоційний досвід? Тисячі запитань, які поставила перед усіма нами війна. П’ятий сезон «Лабораторії форматів» спробує відповісти на ці запитання в нових актуальних форматах для  локальних медіакомпаній.

Цьогоріч креативна команда «Лабораторії форматів» створила надзвичайно потужні та потрібні формати, які допоможуть українцям розібратися з соціальними та психологічними питаннями, які гостро стоять у суспільстві. Команда створила 5 унікальних форматів, з яких 3 телевізійних, 1 радійний і ще 1 – підійде одночасно і для радіостанцій, і для телебачення. Всього буде виділено 18 грантів по 80 тис. грн кожен. У рамках гранту радіокомпанії повинні виготовити 10 епізодів, а телекомпанії – 5.

 У п’ятому сезоні «Лабораторії форматів» будуть такі формати:

 • «Дякую тобі» – соціальне ток-шоу про те, що велику перемогу творять прості українці, які під час повномасштабної війни лишилися в Україні, допомагали тим, хто потребував підтримки, та стали рушіями якісних змін у містах і громадах, в яких вони перебували. Формат створений для телевізійників.
 • «Наш експерт» – пізнавально-розважальний проєкт, який навчить громадян справлятися з великими обсягами інформації та поглибити знання з медіаграмотності. Програма є тест-драйвом, у якому кожен охочий може перевірити свої вміння відрізняти правду від брехні. Формат створений для телевізійників і радійників.
 • «Почуй мене» – психологічна програма, мета якої –  дати людям конкретну інструкцію з того, як зберегти стосунки\сім’ю\спілкування з рідними і близькими, якщо вони пережили різний досвід під час війни і перестали розуміти один одного. Формат створений для телевізійників.
 • «Шлях додому» – соціальний проєкт, покликаний привернути увагу суспільства до теми депортації дітей у РФ і показати людям, родини яких стикнулися з такою проблемою, можливості повернення дітей додому.  Формат створений для телевізійників.
 • «Янголи міста» – цикл радіоновел про невидимих героїв, які від початку повномасштабної війни продовжують працювати, забезпечуючи людям доступ до благ цивілізації – води, газу, світла, та попри повітряні тривоги й обстріли дбають про чистоту на вулицях. Формат створений для радійників.

Проєкт «Лабораторія форматів» реалізується Національною асоціацією медіа за підтримки Медійної програми Internews.

Для команд медіакомпаній, які виграють гранти, експерти «Лабораторії форматів» проведуть тренінги, під час яких розкажуть про творчі, технічні та організаційні особливості виробництва програм. 

Порядок проведення конкурсу:

Компанії, які хочуть взяти участь у конкурсі, мають ознайомитись з форматом і до 22 березня 2023 року надіслати на електронну адресу [email protected] пакет скан-копій документів, з підписом та печаткою, що має містити:

 • Заповнену заявку – https://tinyurl.com/2ryllqu4
 • Бюджет на виробництво програм (в довільній формі);
 • Мотиваційний лист (у довільний формі).

Заявки будуть оцінені проєктною командою до 29 березня 2023 року на основі таких критеріїв:

 • Наявність відповідної мотивації – 20%
 • Наявність необхідної команди та ресурсів – 20%
 • Обґрунтованість бюджету – 20%
 • Наявність релевантного досвіду – 20%
 • Причетність до мережі членів НАМ – 20%

Зверніть увагу, що заявки від медіакомпаній з неповним комплектом документів до участі в конкурсі не допускатимуться.

Контактна особа:

Керівник виробництва та контенту НАМ Віталій Федорчук.

+380 67 501 20 10

[email protected]

 


Останні публікації цього розділу:

Закупівля дизельного палива

Конкурсні торги на закупівлю ліків

Тендер: послуги з розробки веб-порталу для БО ММСП

Відбір на тренінгову програму для фасилітаторів/ок груп психологічного ресурсування

Тендер на закупівлю обладнання для харчоблоків навчальних закладів Хмельницької області

Тендерна пропозиція щодо постачання нестандартних непродовольчих товарів