Навчись знімати кіно, яке єднає континенти

ЗАВЕРШЕНО

Додано:
Ksenia Yanko

44099943_178640283025730_1666409476481089536_n
Навчись знімати кіно, яке єднає континенти

Тобі від 17 до 23 років і камера для тебе – більше ніж засіб фіксації подій. Мрієш знімати відео про важливі суспільні проблеми, відео яке вражає і переконує? А як щодо співтворчості з українськими і суданськими фільммейкер(к)ами, плодами якої стане серія коротких фільмів на найактуальніші, найгарячіші теми для обох країн? Спробуєш прокласти міжконтинентальний кіноміст?

Запрошуємо молодих режисер(ів/ок) та оператор(ів/ок) взяти участь у міжнародному мультимедійному проекті “Міст”.Цілі проекту: створити культурні зв’язки між двома країнами, які інформаційно і культурно ізольовані одне від одного; популяризувати цінності міжкультурного діалогу, відкритості, боротьби з ксенофобією та расизмом.

Перший етап “Мосту” розпочнеться у листопаді. З 20 по 27 листопада в Івано-Франківську режисер і журналіст Ясир Фаїз разом з культурною менеджеркою Фарою Альз проведе кіноворкшоп для 6 кіномит(ців/чинь) з України і Судану. Протягом тижня шестеро молодих фільммейкер(ів/ок):

  • навчаться знімати короткі фільми та соціальну рекламу;
  • отримають базові знання з прав людини, зокрема про цінність міжкультурного діалогу та протидію дискримінації;
  • розвинуть лідерські здібності;
  • отримають необхідні навички, щоб стати ментор(к)ами для інших кіномит(ців/чинь);
  • навчаться вести успішні блоги;
  • розпочнуть роботу над відеороликами, які презентуватимуть їхню країну.

Воркшоп відбудеться у креативному просторі Multimedia Lab  що є частиною сучасного інноваційного центру Promprylad renovation. Основні напрями діяльності простору – візуальна освіта та виготовлення мультимедійних продуктів. На момент старту проекту тут почнуть діяти дві постійні навчальні програми: школа анімації та школа AR, а невдовзі з’являться фото- і кіношкола.

Також рамках проекту, також відбудеться низка майстер-класів, кіно-дискусій, лекцій та інших заходів в щонайменше 4 українських містах. Ці події будуть проанонсовані додатково.

Щоб взяти участь у проекті, заповни анкету ( https://goo.gl/JnU3YE ) до 5 листопада включно. Про результати відбору організатор(к)и повідомлять не пізніше 7 листопада.

Відібрані фільммейкер(к)и матимуть сплатити організаційний внесок 500 грн. Організатор(к)и проекту забезпечать учасни(кам/цям) житло та компенсують витрати за проїзд.

Мультимедійний проект “Міст” реалізує Молодіжна організація “СТАН” спільно з Filmmaking For Children Initiative в рамках міжнародної програми “TANDEM”.

 


Останні публікації цього розділу:

Конкурс на закупівлю експертних послуг зі здійснення моніторингу та оцінки

Закупівля послуг магнітно-резонансної томографії (МРТ) та комп’ютерної томографії (КТ)

Програма фонду EVZ «Ми поруч! Підтримка людей, що постраждали від нацизму»

Запрошення організацій висловити зацікавлення щодо проведення дослідження впливу Проекту “УФСІ V”

Відкритий конкурс на закупівлю послуг з організації, в т.ч. просування та проведення навчальних та інформаційно-роз’яснювальних заходів в м. Херсоні та Херсонській області 2019 році

Набір в проект “Жінки, мир, безпека: чи стануть шансом для вирішення затяжних конфліктів в Україні та Грузії?”