Навчальна програма стажування у Франції на тему громадянської освіти

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
Oksana Dubetska

Франція
Навчальна програма стажування у Франції на тему громадянської освіти

Проект «Навчальні програми професійного зростання» Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) розпочинає набір кандидатів для участі у програмі стажування на тему «Громадянська освіта: пошук нових підходів до успішного впровадження Національної програми громадянської освіти в Україні».
Орієнтовна дата поїздки – з 9 по 16 квітня 2016 р.

Останній термін подання документів на програму – до 15 грудня 2015 р.

Основна мета програми «Громадянська освіта: пошук нових підходів до успішного впровадження Національної програми громадянської освіти в Україні» полягає у зміцненні потенціалу українського уряду, експертного середовища та організацій громадянського суспільства (ОГС), задля їх спільної співпраці з розробки національної молодіжної політики і стратегії розвитку громадянської свідомості молоді. Вивчення та адаптація європейського досвіду дозволить створити сприятливі умови для активної участі молоді у житті суспільства, розвитку молодіжних лідерських якостей, патріотичного виховання української молоді на засадах загальноєвропейських та демократичних цінностей, поваги до історії та традицій своєї держави, виховання активної громадянської позиції та відповідальності, а також зміцнення потенціалу громадсько активних молодіжних організацій.

Навчальна програма «Громадянська освіта: пошук нових підходів до успішного впровадження Національної програми громадянської освіти в Україні» проходитиме у Франції і триватиме один тиждень.

Учасники відбиратимуться шляхом відкритого конкурсу. Група складатиметься з 10 осіб. Під час перебування у країні стажування учасники проживатимуть у готелях з двомісним поселенням. Знання англійської/французької мови не вимагається, під час програми з групою працюють перекладачі. Усі витрати учасників програми покриваються проектом, окрім вартості виготовлення закордонного паспорта та витрат на території України (транспортних, проживання в готелі у разі потреби, поштових тощо).

Учасниками цієї програми можуть бути фахівці, залучені до розробки Національної молодіжної політики та стратегії патріотичного виховання та громадянської освіти молоді, зокрема з:
Міністерства у справах молоді та спорту;
Робочої групи з розроблення Стратегії національно-патріотичного виховання дітей та молоді на 2016 – 2020 роки при Адміністрації Президента України;
Міністерства освіти і науки України;
Міжвідомчої координаційної ради з громадянської освіти при Міністерстві молоді та спорту України;
Депутати Верховної Ради України (ВРУ), що беруть участь у розробці державної молодіжної політики та відповідного законодавства;
Українського інституту національної пам’яті;
Неурядових молодіжних організацій та організацій, що працюють в напрямку громадянської освіти та виховання молоді;
Активісти громадянського суспільства;
Представники засобів масової інформації.

Дізнатись більше про програму та заповнити он-лайн Анкету кандидата можна на сайті виконавця проекту в Україні – Консорціуму із удосконалення менеджмент-освіти в Україні (CEUME) www.ptp.ceume.org.ua.


Останні публікації цього розділу:

Democracy Hub: долучайcя до діджитал-проєкту про цінності демократичного суспільства!

Тендер на закупівлю послуг з організації та проведення 14 діалогових заходів в громадах Луганської та Донецької областей

Літня школа Енергетичного співтовариства 2022

Премія ЄС у сфері культурної спадщини

Відбір на тренінг «Детективи врядування»

"Window to Success" Women’s Career Club — програма професійного розвитку і взаємного менторства для жінок