Навчальна програма стажування у Франції на тему громадянської освіти

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
Oksana Dubetska

Франція
Навчальна програма стажування у Франції на тему громадянської освіти

Проект «Навчальні програми професійного зростання» Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) розпочинає набір кандидатів для участі у програмі стажування на тему «Громадянська освіта: пошук нових підходів до успішного впровадження Національної програми громадянської освіти в Україні».
Орієнтовна дата поїздки – з 9 по 16 квітня 2016 р.

Останній термін подання документів на програму – до 15 грудня 2015 р.

Основна мета програми «Громадянська освіта: пошук нових підходів до успішного впровадження Національної програми громадянської освіти в Україні» полягає у зміцненні потенціалу українського уряду, експертного середовища та організацій громадянського суспільства (ОГС), задля їх спільної співпраці з розробки національної молодіжної політики і стратегії розвитку громадянської свідомості молоді. Вивчення та адаптація європейського досвіду дозволить створити сприятливі умови для активної участі молоді у житті суспільства, розвитку молодіжних лідерських якостей, патріотичного виховання української молоді на засадах загальноєвропейських та демократичних цінностей, поваги до історії та традицій своєї держави, виховання активної громадянської позиції та відповідальності, а також зміцнення потенціалу громадсько активних молодіжних організацій.

Навчальна програма «Громадянська освіта: пошук нових підходів до успішного впровадження Національної програми громадянської освіти в Україні» проходитиме у Франції і триватиме один тиждень.

Учасники відбиратимуться шляхом відкритого конкурсу. Група складатиметься з 10 осіб. Під час перебування у країні стажування учасники проживатимуть у готелях з двомісним поселенням. Знання англійської/французької мови не вимагається, під час програми з групою працюють перекладачі. Усі витрати учасників програми покриваються проектом, окрім вартості виготовлення закордонного паспорта та витрат на території України (транспортних, проживання в готелі у разі потреби, поштових тощо).

Учасниками цієї програми можуть бути фахівці, залучені до розробки Національної молодіжної політики та стратегії патріотичного виховання та громадянської освіти молоді, зокрема з:
Міністерства у справах молоді та спорту;
Робочої групи з розроблення Стратегії національно-патріотичного виховання дітей та молоді на 2016 – 2020 роки при Адміністрації Президента України;
Міністерства освіти і науки України;
Міжвідомчої координаційної ради з громадянської освіти при Міністерстві молоді та спорту України;
Депутати Верховної Ради України (ВРУ), що беруть участь у розробці державної молодіжної політики та відповідного законодавства;
Українського інституту національної пам’яті;
Неурядових молодіжних організацій та організацій, що працюють в напрямку громадянської освіти та виховання молоді;
Активісти громадянського суспільства;
Представники засобів масової інформації.

Дізнатись більше про програму та заповнити он-лайн Анкету кандидата можна на сайті виконавця проекту в Україні – Консорціуму із удосконалення менеджмент-освіти в Україні (CEUME) www.ptp.ceume.org.ua.


Останні публікації цього розділу:

Відкритий тендер із закупівлі «Робоча станція для оформлення та видачі паспортних документів»

Молодь запрошують на міжнародний обмін із розробки настільної екогри

ОПОРА оголошує тендер на оренду приміщення

Конкурс на закупівлю меблів та побутової техніки для переміщених Молодіжних рад Луганської області

Закупівля з надання кваліфікованої реабілітаційної допомоги дітям та їх сім’ям, які отримали поранення внаслідок військових дій

Закупівля з організації та проведення групових форматів психологічно-рекреаційної роботи для дітей (табору психологічної підтримки)