Навчальна програма стажування у Франції

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
Oksana Dubetska

Франція
Навчальна програма стажування у Франції

Проект «Навчальні програми професійного зростання» Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) розпочинає набір кандидатів для часті у програмі стажування на тему «Підвищення сумісності систем на основі відкритих даних як інструмент поліпшення якості державних послуг і зниження корупції в Україні».

Орієнтовна дата поїздки –  24-31 березня 2018 р.

Термін подання документів – до 30 січня 2018 р.

Загальна професійна мета цієї навчальної програми полягає у покращенні розуміння учасниками європейського підходу щодо відкритих даних та державного управління, для забезпечення в Україні безпечного, гармонізованого та добре керованого обміну інформацією.

Навчальна програма «Підвищення сумісності систем на основі відкритих даних як інструмент поліпшення якості державних послуг і зниження корупції в Україні» проходитиме у Франції і триватиме 7 днів.

Учасники відбиратимуться шляхом відкритого конкурсу. Група складатиметься з 10 осіб. Під час перебування в країні навчання учасники проживатимуть у готелях з двомісним поселенням. Усі витрати учасників програми покриваються проектом, окрім вартості виготовлення закордонного паспорта та витрат на території України (транспортних, проживання в готелі у разі потреби, поштових тощо). Знання англійської мови не вимагається, під час програми з групою працюють перекладачі.

Учасниками цієї програми можуть бути:

Ідеальними кандидатами програми є управлінці, які приймають рішення на національному та муніципальному рівнях, беруть участь у провадженні електронного урядування та антикорупційних реформ, зокрема:

  • Технічні спеціалісти, що працюють з відкритими даними, електронними службами та інтероперабельністю в Україні.
  • Державні посадові особи, задіяні в роботі з відкритими даними, електронними службами та операціями сумісності, зокрема, з Державного агентства електронного урядування, Міністерства інфраструктури, Міністерства освіти і науки, Міністерства молоді та спорту, Міністерства економічного розвитку та торгівлі, Міністерства екології та природних ресурсів та Міністерства внутрішніх справ.
  • Представники громадянського суспільства, залучені до активного просування відкритих даних, електронних послуг та ініціатив з інтероперабельності систем.
  • Журналісти-розслідувачі та розробники інноваційних рішень з бізнес структур, які беруть участь у підтримці технологій електронних послуг та операцій сумісності.

Дізнатись більше про програму та заповнити он-лайн Анкету кандидата можна на сайті виконавця проекту в Україні – Консорціуму із удосконалення менеджмент-освіти в Україні (CEUME) www.ptp.ceume.org.ua.


Останні публікації цього розділу:

Тендер на закупівлю послуг організації та проведення літнього табору психологічної реабілітації

Оголошення про тендер: послуги друку

Міжнародний Республіканський Інститут оголошує подовження строку подачі заявок на тендер з надання послуг проведення національного дослідження в Україні

Міжнародний Республіканський Інститут оголошує подовження строку подачі заявок на тендер з надання послуг проведення фокус груп

Всеукраїнська благодійна організація «КОНВІКТУС УКРАЇНА» оголошує конкурсні торги (тендер) на закупівлю та адресну доставку медикаментів та товарів медичного призначення для забезпечення реалізації проектів Організації

Конкурсні торги (тендер) на закупівлю готових меблевих виробів