Навчальна програма стажування у Франції

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
Oksana Dubetska

Франція
Навчальна програма стажування у Франції

Проект «Навчальні програми професійного зростання» Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) розпочинає набір кандидатів для часті у програмі стажування на тему «Підвищення сумісності систем на основі відкритих даних як інструмент поліпшення якості державних послуг і зниження корупції в Україні».

Орієнтовна дата поїздки –  24-31 березня 2018 р.

Термін подання документів – до 30 січня 2018 р.

Загальна професійна мета цієї навчальної програми полягає у покращенні розуміння учасниками європейського підходу щодо відкритих даних та державного управління, для забезпечення в Україні безпечного, гармонізованого та добре керованого обміну інформацією.

Навчальна програма «Підвищення сумісності систем на основі відкритих даних як інструмент поліпшення якості державних послуг і зниження корупції в Україні» проходитиме у Франції і триватиме 7 днів.

Учасники відбиратимуться шляхом відкритого конкурсу. Група складатиметься з 10 осіб. Під час перебування в країні навчання учасники проживатимуть у готелях з двомісним поселенням. Усі витрати учасників програми покриваються проектом, окрім вартості виготовлення закордонного паспорта та витрат на території України (транспортних, проживання в готелі у разі потреби, поштових тощо). Знання англійської мови не вимагається, під час програми з групою працюють перекладачі.

Учасниками цієї програми можуть бути:

Ідеальними кандидатами програми є управлінці, які приймають рішення на національному та муніципальному рівнях, беруть участь у провадженні електронного урядування та антикорупційних реформ, зокрема:

  • Технічні спеціалісти, що працюють з відкритими даними, електронними службами та інтероперабельністю в Україні.
  • Державні посадові особи, задіяні в роботі з відкритими даними, електронними службами та операціями сумісності, зокрема, з Державного агентства електронного урядування, Міністерства інфраструктури, Міністерства освіти і науки, Міністерства молоді та спорту, Міністерства економічного розвитку та торгівлі, Міністерства екології та природних ресурсів та Міністерства внутрішніх справ.
  • Представники громадянського суспільства, залучені до активного просування відкритих даних, електронних послуг та ініціатив з інтероперабельності систем.
  • Журналісти-розслідувачі та розробники інноваційних рішень з бізнес структур, які беруть участь у підтримці технологій електронних послуг та операцій сумісності.

Дізнатись більше про програму та заповнити он-лайн Анкету кандидата можна на сайті виконавця проекту в Україні – Консорціуму із удосконалення менеджмент-освіти в Україні (CEUME) www.ptp.ceume.org.ua.


Останні публікації цього розділу:

Конкурс на закупівлю шафи-купе

Конкурс на закупівлю ліжок двоярусних

Конкурс на закупівлю кутових диванів

Конкурс на закупівлю кондиціонерів

Реєстрація на онлайн-курс із журналістики рішень «Як писати про відбудову України»

Екодія оголошує тендер на закупівлю портативних сонячних панелей