Національна освітньо-грантова програма «Траєкторія»

Зафіксувати у Google календарі!


IMG_6366
Національна освітньо-грантова програма «Траєкторія»

Ветерани, військові та другий з подружжя  можуть отримати грант у розмірі 100 000 грн на започаткування та розвиток власної справи 

З ініціативи мережі центрів підтримки підприємців Дія.Бізнес та мережі мультимаркетів «Аврора» стартує освітньо-грантова програма «Траєкторія» для ветеранів, військових і другого з подружжя. Проєкт має на меті надати підприємцям-початківцям базові знання, практичні поради та фінансову підтримку для започаткування й розвитку власної справи в розмірі 100 000 грн. 

«Сильні люди створюють найкраще майбутнє! Головне — задати правильну траєкторію. Мені та команді Мінветеранів дуже імпонує цей принцип, закладений у суть програми. І ми вже дотримуємося його, пропонуємо і втілюємо проєкти, інструменти, які дадуть поштовх для застосування унікальних знань та навичок і стануть стимулом для розвитку. Адже ми сприймаємо кожного ветерана й кожну ветеранку, які вже сьогодні повертаються до цивільного життя, як лідерів, як драйверів економіки, спроможних генерувати ідеї та втілювати їх. І прикладів уже є чимало. Український ветеранський фонд Мінветеранів надав грантів на понад 500 проєктів для розвитку власної справи — від кав’ярні до надання психологічної допомоги побратимам і посестрам. Тож попит є, будемо разом допомагати реалізовувати», — говорить в. о. Міністра у справах ветеранів Олександр Порхун. 

Про програму

Навчання в межах програми проходитиме в онлайн-форматі та міститиме теоретичну й практичну частини. Під час першого теоретичного етапу учасники відвідають вебінар із розробки бізнес-плану, лекції від ветеранів-підприємців і заняття з психологом. На другому практичному етапі майбутні підприємці складатимуть бізнес-план та отримають індивідуальні консультації від експертів. 

«У Мінцифрі ми активно працюємо над цифровою трансформацію бізнесу. Ініціюємо освітньо-грантові програми, впроваджуємо нові цифрові сервіси та послуги. Також підтримуємо ініціативи партнерів, спрямовані на розвиток підприємницьких здібностей українців. Серед таких ініціатив — новий акселератор “Траєкторія”. Він покликаний надати ветеранам, військовослужбовцям та членам їх сімей ресурси й інструменти для втілення підприємницьких амбіцій. За результатами дослідження 64% ветеранів та чинних військовослужбовців хочуть відкрити власну справу. Тож наша спільна мета — підтримати їх на цьому шляху та створити умови для успішного розвитку малого й середнього бізнесу в Україні», — зазначила заступник Міністра цифрової трансформації України з питань європейської інтеграції Валерія Іонан.

За результатами навчання та представлених бізнес-проєктів 50 учасників отримають на конкурсній основі по 100 000 гривень фінансової підтримки на започаткування або розвиток власної справи.

«Ми віримо, що підтримка підприємців, особливо тих, хто має унікальний досвід та навички, є ключем до побудови сильного економічного майбутнього. Оскільки це суперлюди теперішнього та майбутнього з унікальним досвідом витривалості, дисциплінованості, командної гри і жаги до результатів», — зазначив Генеральний директор мережі мультимаркетів «Аврора» Тарас Панасенко.

Для кого?

Участь у програмі можуть взяти підприємці-початківці, які мають:

  • бізнес на рівні ідеї;
  • власну справу, зареєстровану не більш ніж 6 місяців на момент подання заявки.

А також відповідають таким критеріям:

  • ветерани (мають статус УБД);
  • військові (брали участь у здійсненні заходів із забезпечення національної безпеки та оборони, відсічі та стримування збройної агресії російської федерації);
  • другий з подружжя (офіційний чоловік / дружина ветеранів або військових, зокрема загиблих, зниклих безвісти та полонених).

При відборі заявок пріоритет матимуть бізнеси, що виробляють кухонний інвентар, метал для кухні, текстиль, рушники, одяг, аксесуари, іграшки, товари з пластику, та швейні підприємства.

Як взяти участь?

Для участі  в програмі потрібно заповнити аплікаційну форму. Дедлайн подання заявок — 16 червня 2024 року

Дізнатися більше про проєкт можна на офіційній сторінці національної освітньо-грантової програми «Траєкторія».  

Якщо форма відображається некоректно або не відображається взагалі, будь ласка, перейдіть за посиланням.

Довідково:

Освітньо-грантову програму «Траєкторія» ініціювали мережа центрів підтримки підприємців Дія.Бізнес та мережа мультимаркетів «Аврора». Національний проєкт втілюється за підтримки Міністерства цифрової трансформації, Міністерства у справах ветеранів і Офісу з розвитку підприємництва та експорту, за сприяння UNDP в Україні та Уряду Швеції, Українського ветеранського фонду.


Останні публікації цього розділу:

Закупівля «Аудиторські послуги»

Конкурс на надання послуг тьютора до МБФ "СЕЙВД"

REQ-KYI-24-0089 - Закупівля навчання з медіа права для ФГВ

Запрошення до участі у процесі закупівлі на укладання договорів про надання автотранспортних послуг з соціальних перевезень

Тендер на проведення поточного ремонту в приміщенні Молодіжного центру м. Хирів Самбірського району Львівської області

Тендер на закупівлю індивідуальних психологічних консультацій та консультацій групової терапії