Набір учасників/учасниць на молодіжний обмін в Греції

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
Aliona Glazkova

Wave us
Набір учасників/учасниць на молодіжний обмін в Греції

ГО «КІПЦ Європейський клуб» шукає 4 учасників/учасниць на міжнародний обмін “WALK AMONG A VITAL ENVIRONMENT WITH US”. Подія відбуватиметься з 5-го вересня по 12 вересня 2022 року в Стратоні, Халкідіки, Греція.

Мета обміну полягає в сприянні бажанню почати більше цікавитися переробкою, екологію та створенням власних локальних проектів у сфері переходу до екологічного стилю життя.

Також учасники/учасниці матимуть можливість презентувати екологічні проблеми, з якими стикаються країни-учасниці (Греція, Болгарія, Румунія, Молдова, Єгипет), зокрема в географічних районах, що тягнуться вздовж берегів Середземного і Чорного морів.

Цілі обміну:

1. Підготовка та інформування щодо нових способів екологічної економіки зокрема в дослідженні і поширенні концепції зеленого розвитку.

2. Зелений розвиток, що є економічним розвитком, його розробка і реалізація, враховуючи навколишнє середовище як ядро кожного плану розвитку держави. Учасники також ознайомляться з новими способами економії енергії та збереженням матеріалів.

3. Участь молоді різного соціального походження сприяє боротьбі з соціальним відчуженням і ксенофобії, явищ, поява яких стає більш яскраво виражена в періоди кризи, наприклад, що переживає Греція.

Вимоги до кандидатів/кандидаток:

• Українське громадянство;
• 18-30 років;
• Наявність  закордонного паспорту;
• Наявність медичного страхування;
• Англійська мова на рівні можливості комунікації з представниками різних країн на теми запобігання забруднення навколишнього середовища, проблемах та ситуаціях у сфері навколишнього середовища;
• Готовність приймати участь в підготовці до культурного обміну та до навчальних сесій;
• Можливість оплатити собі проїзд до Стратоні і назад, витрати на ці квитки будуть відшкодовані після обміну;
• Сертифікат про вакцинацію 3-ма дозами від COVID-19;
• По можливості – пожертва на ЗСУ, Повернись живим чи будь-який інший фонд від 500 грн.

Витрати на харчування та проживання всіх учасників протягом обміну бере на себе приймаюча організація.

Якщо Ви вважаєте, що ця можливість саме для Вас і про Вас, то заповніть, будь ласка, цю аплікаційну форму англійською мовою зі зрозумілою мотивацією навіщо це Вам і чому Ви краще за інших зможете збагатити собою цей проект. Просимо заповнити форму до 23:59 28го червня 2022 року. Всі питання надсилайте на електронну скриньку [email protected]. З обраними учасниками та учасницями організатори сконтактують після 29 червня 2022 року.


Останні публікації цього розділу:

Тендерне оголошення про проведення відкритого тендеру із закупівлі комп’ютерної техніки та програмного забезпечення

Консультаційні послуги з розробки, оновлення тренінгових матеріалів, проведення навчальних заходів в рамках реалізації проекту HealthLink Конкурс 29-КС-22

Тендер на закупівлю ноутбуків для НАЗК

Відкритий конкурс із закупівлі посуду для сервірування

Тендер на закупівлю блочно-модульної твердопаливної котельні та мережевих насосів для КП БСР "Бородянкатеплопостачання" та Людвинівського ЗДО «Берізка» Макарівської сільради

УНЦПД оголошує конкурс на постачальника послуг ілюстратора матеріалів