Набір учасників/учасниць на молодіжний обмін в Греції

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
Aliona Glazkova

Wave us
Набір учасників/учасниць на молодіжний обмін в Греції

ГО «КІПЦ Європейський клуб» шукає 4 учасників/учасниць на міжнародний обмін “WALK AMONG A VITAL ENVIRONMENT WITH US”. Подія відбуватиметься з 5-го вересня по 12 вересня 2022 року в Стратоні, Халкідіки, Греція.

Мета обміну полягає в сприянні бажанню почати більше цікавитися переробкою, екологію та створенням власних локальних проектів у сфері переходу до екологічного стилю життя.

Також учасники/учасниці матимуть можливість презентувати екологічні проблеми, з якими стикаються країни-учасниці (Греція, Болгарія, Румунія, Молдова, Єгипет), зокрема в географічних районах, що тягнуться вздовж берегів Середземного і Чорного морів.

Цілі обміну:

1. Підготовка та інформування щодо нових способів екологічної економіки зокрема в дослідженні і поширенні концепції зеленого розвитку.

2. Зелений розвиток, що є економічним розвитком, його розробка і реалізація, враховуючи навколишнє середовище як ядро кожного плану розвитку держави. Учасники також ознайомляться з новими способами економії енергії та збереженням матеріалів.

3. Участь молоді різного соціального походження сприяє боротьбі з соціальним відчуженням і ксенофобії, явищ, поява яких стає більш яскраво виражена в періоди кризи, наприклад, що переживає Греція.

Вимоги до кандидатів/кандидаток:

• Українське громадянство;
• 18-30 років;
• Наявність  закордонного паспорту;
• Наявність медичного страхування;
• Англійська мова на рівні можливості комунікації з представниками різних країн на теми запобігання забруднення навколишнього середовища, проблемах та ситуаціях у сфері навколишнього середовища;
• Готовність приймати участь в підготовці до культурного обміну та до навчальних сесій;
• Можливість оплатити собі проїзд до Стратоні і назад, витрати на ці квитки будуть відшкодовані після обміну;
• Сертифікат про вакцинацію 3-ма дозами від COVID-19;
• По можливості – пожертва на ЗСУ, Повернись живим чи будь-який інший фонд від 500 грн.

Витрати на харчування та проживання всіх учасників протягом обміну бере на себе приймаюча організація.

Якщо Ви вважаєте, що ця можливість саме для Вас і про Вас, то заповніть, будь ласка, цю аплікаційну форму англійською мовою зі зрозумілою мотивацією навіщо це Вам і чому Ви краще за інших зможете збагатити собою цей проект. Просимо заповнити форму до 23:59 28го червня 2022 року. Всі питання надсилайте на електронну скриньку [email protected]. З обраними учасниками та учасницями організатори сконтактують після 29 червня 2022 року.


Останні публікації цього розділу:

Конкурсний відбір контрагента з розробки інформаційних матеріалів про морську галузь України та Морський Кластер України (МКУ)

Закупівля комп’ютерної та офісної техніки

Закупівля та встановлення кондиціонерів

Тендер із закупівлі послуг зі створення анімованих відеороликів

Запит на надання пропозиції: Капітальний ремонт 3-го поверху адміністративної будівлі в Голосіївському районі м. Києва

Конкурс на закупівлю будівельних матеріалів