Набір учасників на тренінг “Права людини як найвища суспільна цінність”

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
Olga Donets

images
Набір учасників на тренінг “Права людини як найвища суспільна цінність”

Донецький молодіжний дебатний центр оголошує набір учасників на участь у тренінгу “Права людини, як найвища суспільна цінність”, що відбудеться в м. Києві 16-19 серпня 2020 року. Метою тренінгу єознайомити вчителів загальноосвітніх шкіл Донецької та Луганської областей що таке права людини, як протидіяти дискримінації, надати їм інструменти нейрмальної освіти задля популяризації цінностей прав людини в своїх школах.

 До участі запрошуються вчителі загальноосвітніх шкіл, що мають бажання передавати отримані знання школярам та провести для них відповідні тренінги. Основними критеріями відбору буде активна громадська позиція, бажання інтегровувати отримані знання до навчального процесу, популяризовувати тему прав людини серед підлітків, готовність провести подібний тренінг в своїх школах та присутність протягом всього тренінгу. Перевага буде надаватися вчителям з  Донецької, Луганської областей.

 Бажаючим взяти участь необхідно заповнити реєстраційну форму учасника тренінгу за посиланням https://forms.gle/sdNgMQV1JdyPnrHo6 до 24 липня року.  Результати відбору будуть повідомлені учасникам, що були відібрані до участі електронною поштою до 27 липня 2020 року.

Організатори покривають всі витрати, пов’язані з участю у тренінгу: транспортні – відшкодування вартості квитків автобусу, або потягу другого класу або купе при наявності оригіналів квитків; проживання, харчування та необхідні матеріали.

Тренінг проходитиме в Етнографічному комплексі «Українське село» http://www.etno-selo.com.ua/index.php?lang=ua

Тренінг є частиною проекту “Амбасадори миру”, що реалізується Донецьким молодіжним дебатним центром за підтримки відділу преси, освіти та культури Посольства США в Україні.

За додатковою інформацією звертайтесь до Ольги Донець за адресою [email protected]

 

 

 


Останні публікації цього розділу:

Закупівля фото та аудіо обладнання

Конкурс на розробку технічної документації для поліпшення ефективності об’єктів, що забезпечують теплопостачання

Набір команд до проєкту "Зміцнення громадянського активізму серед молоді"

Відкритий тендер із закупівлі товарів (трактор)

Конкурс на закупівлю Ноутбуків

Конкурс проєктів серед жителів Білгород-Дністровська