Набір учасників на модуль “Цифрові інструменти для місцевих ЗМІ”

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
SvetlanaDotsenko

OSCE_School
Набір учасників на модуль “Цифрові інструменти для місцевих ЗМІ”

КОЛИ: 27 серпня 2020 (All day) – 29 серпня 2020 (All day)

ДЕ: Україна, місце буде повідомлено додатково

ОРГАНІЗАТОРИ: Координатор проектів ОБСЄ в Україні та Український інститут підвищення кваліфікації працівників телебачення, радіомовлення і преси при Державному комітеті телебачення і радіомовлення України

Координатор проектів ОБСЄ в Україні у межах проєкту «Сприяння стійкому розвитку незалежних регіональних медіа, орієнтованих на громаду» оголошує прийом заявок на участь у модулі «Цифрові інструменти для місцевих ЗМІ» школи з підвищення кваліфікації для представників незалежних регіональних медіа.

ЗМІСТ ПРОГРАМИ

День 1 Ефективна робота регіональних ЗМІ у соціальних мережах. Побудова ефективного особистого бренду видання в Інтернеті. Розробка візуального контенту та особливості знімального процесу та монтажу для соціальних мереж.

День 2 Побудова он-лайн радіо і телебачення «з нуля» до ефіру. SEO-просування вашого ЗМІ в Інтернеті.

День 3 Розробка текстового контенту для Інтернет-мереж. Маркетинг соціальних мереж (SMM). Монетизація присутності у соціальних мережах.

Мова програми навчання – українська.

ВИМОГИ ДО КАНДИДАТІВ ДЛЯ УЧАСТІ В ПЕРШОМУ МОДУЛІ

Відбір учасників має на меті залучити представників незалежних ЗМІ з різних регіонів України, які відповідають всім переліченим нижче критеріям:

  • Мають досвід не менше трьох років роботи у регіональному виданні;
  • Представники редакцій, чиї видання змінили форму власності, а саме були роздержавлені у ході реформи місцевих комунальних та державних ЗМІ у 2016-2018 рр.
  • Члени редакцій, чиї видання базуються у нових районних центрах (відповідно до Постанови Верховної Ради України 807-IX «Про утворення та ліквідацію районів» від 17.07.2020);
  • Видання у власності трудового колективу
  • Наявність діючого редакційного сайту;
  • Готовність дотримуватися всіх протиепідемічних заходів, зазначених в окремому Додатку 1.

*Перевага буде надаватися кандидатам, чиї видання мають сторінки в одній або декількох  соціальних мережах, а також мають сертифікати, дипломи або інші підтвердження отримання спеціальних знань на тренінгах у сфері – Соціальні мережі та ЗМІ або Інтернет та ЗМІ.

ОБСЄ прагне досягти збалансованого залучення жінок і чоловіків з різних регіонів України незалежно від їхньої релігійної, етнічної та соціальної належності.

Витрати, пов’язані з участю

Участь у школі є безкоштовною. Координатор проектів ОБСЄ в Україні відшкодовує транспортні витрати, а також забезпечує проживання і харчування на період участі у кожному модулі школи.

Як подати заявку

Якщо Ви бажаєте взяти участь у Першому модулі школи, заповніть заявку на участь за цим посиланням.  

Кінцевий термін подання заявок: 3 серпня 2020 року.

Звертаємо Вашу увагу на те, що тільки відібраних кандидатів буде повідомлено про результати розгляду заявок до 7 серпня 2020 року та запрошено до участі у співбесіді.

ДОВІДКОВО:

Школа з підвищення кваліфікації для представників незалежних регіональних медіа цього року складається з трьох окремих тематичних модулів:

  • Перший модуль: «Цифрові інструменти для місцевих ЗМІ»
  • Другий модуль: «ЗМІ як діалогова платформа для обговорення важливих для громади питань»
  • Третій модуль: «Ефективний менеджмент незалежних ЗМІ»

Всі три модулі школи будуть корисними для формування практичних навичок з ефективного менеджменту ЗМІ в громадах, застосування різноманітних інструментів для просування ЗМІ в Інтернеті, та формування в громадах розуміння ролі ЗМІ як важливого майданчика для діалогу з важливих питань.

Для опанування цих навичок та здобуття нових знань учасники кожного модулю школи отримають теоретичні знання, методичні матеріали та практичні навички від провідних експертів у відповідних галузях.

*Організатор залишає за собою право змінити дати та модальність проведення заходу в залежності від розвитку епідеміологічної ситуації та можливого посилення карантинних заходів.

Контактна інформація: у разі виникнення запитань просимо звертатися до Вероніки Веприняк [email protected]


Останні публікації цього розділу:

IREX шукає підрядника для постачання обладнання

Стипендії на спеціалізацію з медичного менеджменту на Магістерській програмі з публічного управління та адміністрування УКУ

Тренінг-курс з політичного лідерства для жінок

Конкурс на закупку меблів та обладнання для сенсорної кімнати

Гранти для мікробізнесу та самозайнятих осіб Донецької та Луганської областей

Тендер на розробку дизайну та макетів сайту CEDOS