Набір середніх навчальних закладів до участі в Програмі “ENGin”

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
popadiukmykola

ENG (10)
Набір середніх навчальних закладів до участі в Програмі “ENGin”
ENGin пропонує безкоштовну, якісну практику англійської мови, адже поєднує українців віком 14-22 роки з волонтерами-однолітками з США та інших країн. Спілкуючись онлайн із волонтером-однолітком один-на-один, наші учні позбуваються мовного бар’єру та покращують розмовну англійську мову безкоштовно. Програма дає можливість спілкуватися з носієм мови протягом години щотижня. Ми проводимо коротке інтерв’ю кожного учня та волонтера, щоб забезпечити безпеку та якість програми.
 
Ми вже допомагаємо понад 3000 учасників Програми, і готові налагоджувати партнерства з навчальними закладами задля розширення освітніх можливостей.
 
Для участі у ENGin та налагодження партнерства з Фондом Манофф просимо представників зацікавлених та вмотивованих навчальних закладів заповнити заявку: http://bit.ly/3c7qPNM , після чого з вами зв’яжуться представники Фонду.
 
Щоб подати індивідуальну заявку на участь (без навчального закладу), учневі потрібно заповнити цю коротку форму: https://bit.ly/2ZL7cVT (10-15 хвилин).
 
Всі деталі – на сайті (https://uk.enginprogram.org)
У випадку запитань чи уточнень – просимо звертатись: [email protected] (Микола Попадюк)

 


Останні публікації цього розділу:

Тендер щодо закупівлі послуг із комплексного комунікаційного супроводу

Тендер на забезпечення медичним страхуванням співробітників міжнародної організації Pact Inc.

Тендер з надання послуг відео матеріалів на тему якості повітря в Києві

Відкритий тендер на закупівлю шредера-подрібнювача

Запит на надання пропозицій на надання послуг з реалізації пілотного проекту з моніторингу зрошуваних та осушуваних земель

Подовження грантового конкурсу "Море можливостей"