Набір на Всеукраїнський табір «Будуємо Україну разом»

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


будуємоукр
Набір на Всеукраїнський табір «Будуємо Україну разом»

БО “Львівська освітня фундація” запрошує студентів-волонтерів долучатися до всеукраїнського табору «Будуємо Україну разом», що має на меті допомогти українцям, які опинилися в скруті,  відбудувати та відремонтувати їхні помешкання.

Проект “Будуємо Україну разом”  створений БО “Львівська освітня фундація” у серпні 2014 року. Проект реалізується у партнерстві із NED у рамках Української ініціативи зміцнення громадської довіри (UCB), що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID). Після того, як міста Краматорськ та Слов’янськ Донецької області були звільнені від російської окупації, працівники фундації та волонтери вирушили на Схід України, аби допомогти людям, чиї домівки постраждали від бойових дій. Відтак, за два місяці  тоді було відремонтовано 25 квартир.

А, зважаючи на те, що практично у кожному місті чи селі України є люди, які  так чи інакше постраждали від війни (сім’ї героїв АТО, переселенці, багатодітні родини, сім’ї з дітьми з особливими потребами тощо),  волонтери вирішили розширити поле своєї діяльності.  Відтак табір у 2016 році діятиме у 10 містах України впродовж усього літа.

На кожен тиждень діяльності табору, активісти прагнуть залучити  50 волонтерів, з яких половина — місцеві  мешканці, а решта — волонтери  з інших областей України.  Програма табору виглядає таким чином: зранку і до обіду волонтери працюють на відбудові, а опісля  матимуть спільну культурну програму (екскурсії, відпочинок,  майстер-класи, лекції, перегляди  фільмів, ватра та багато цікавого).

БО “Львівська освітня фундація” забезпечує проживання, харчування та доїзд волонтерів, тобто  від них вимагаються лише активність та бажання стати частиною великої родини, об’єднаної проектом «Будуємо Україну разом».

Останній день подання заявок  – 31 травня 2016 р.

Анкета для участі тут.

Контакти:

  • Іванка Діман 0930393860;
  • Дзвінка Стецуняк 0631476225.

Долучитися до проекту можна у ВК чи у FB.

Ігор Галущак
Львів


Останні публікації цього розділу:

«Карітас Запоріжжя» оголошує конкурс мікрогрантів для громад

Тендер на закупівлю мобільної сцени для Маловисківської ОТГ (Кіровоградська область) в рамках програми USAID DOBRE

Консультації з питань запобіжних природоохоронних та соціальних заходів

Тендер на проведення фокус-груп і глибинних інтерв’ю з представниками освітніх і медичних закладів

Конкурс мікрогрантів для громад, що постраждали внаслідок конфлікту в Україні

Тендер на закупівлю брикетної лінії для Старосалтівської ОТГ (Харківська область)