Набір на триденний тренінг для учнів та вчителів «Zero Waste School»

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
klitschkofoundation

Без заголовка
Набір на триденний тренінг для учнів та вчителів «Zero Waste School»

Організація Klitschko Foundation за підтримки Coca-Cola Ukraine та Coca-Cola Foundation відкриває новий захоплюючий проект «Zero Waste School» для школярів і вчителів.

Проект «Zero Waste School» допоможе школярам, вчителям і директорам стати однією командою. Це тому, що на проекті у них буде спільна мета – запровадити культуру сортування відходів у їхніх школах та громадах. На 3-денному тренінгу вони познайомляться з відомими громадськими активістами та дізнаються, як влаштувати власний проект. А вже восени разом зі своєю командою організують його для жителів їхнього міста чи села, щоб навчити їх правильно сортувати сміття і розповісти, як не бути байдужим до навколишнього середовища.

Заповнюй анкету до 4 березня: tinyurl.com/yb77zzoc

Більше про проект

 


Останні публікації цього розділу:

Тендер МОМ на проведення опитування

МБФ "Українська фундація громадського здоров'я" оголошує тендер на проведення дослідження «Аудит безпеки» в м.Рубіжне, Луганська обл.

Послуги письмового та усного перекладу для потреб проекту ERA (переклад технічних звітів, адміністративних документів проекту, юридичних документів, послідовного перекладу зустрічей тощо) в Києві, Краматорську, Сєвєродонецьку, та Маріуполі

Тендер на виготовлення сувенірної продукції

European Union Visitors Prоgram 2020

Конкурс ідей для партнерства у краудфандинговій ініціативі «Культура. Спільнота»