Набір на третю школу для дівчат і жінок з інвалідністю «ЛІДЕРКА»

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
kristina_but

Логотип проєкту
Набір на третю школу для дівчат і жінок з інвалідністю «ЛІДЕРКА»

Тримай найкращий подарунок у новому році – силу змінювати світ навколо! Правозахисна онлайн-школа для дівчат і жінок з інвалідністю “ЛІДЕРКА” шукає своїх найвмотивованіших учасниць. 

Це про тебе, якщо тобі від 17 до 30 років і ти хочеш змінювати країну на краще, але поки не знаєш, як.

Не потрібно бути профі в активізмі чи знати напам’ять Конвенцію ООН. Про все необхідне, щоб стати лідеркою, дізнаєшся вже з нашої школи. На тебе чекатимуть шість крутих відеолекцій від успішних і досвідчених жінок. Після проходження курсу буде можливість потрапити до офлайн-школи у Києві!

Можливо, це той поворотний момент, що розділить твоє життя на «до» та «після». Не зволікай, дізнавайся більше прямо заразтут.

Дедлайн подачі заявок на участь в онлайн-школі – 17 січня. 

Координаторка школи: [email protected] (Таня Герасимова). З питань щодо участі у школі звертайтесь за адресою: [email protected].

Якщо ти читаєш цей текст, знай: ти уже робиш багато і навіть сама цього не помічаєш. Тож нехай 2022 стане часом, щоб сказати собі: я – ЛІДЕРКА!

Участь у школі безкоштовна, бо ця ініціатива реалізується ГО Fight For Right за підтримки National Endowment for Democracy.


Останні публікації цього розділу:

ГО "Дівчата" відкриває тендер на пошук перекладача

Журналістів-документалістів та професійних операторів запрошують до співпраці для створення мультимедійного архіву війни

Набір учасників у нові групи проєкту "Обери майбутнє"

Тендер на закупівлю побутової техніки RFQ#UCBI-III-078-2

Програма грантів для журналістів Media Fellowship 2022

Freedom House Ukraine оголошує конкурс з пошуку інформаційного (медіа) партнера для проєкту «Громадський контроль за органами безпеки в Україні»