Набір на третю школу для дівчат і жінок з інвалідністю «ЛІДЕРКА»

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
kristina_but

Логотип проєкту
Набір на третю школу для дівчат і жінок з інвалідністю «ЛІДЕРКА»

Тримай найкращий подарунок у новому році – силу змінювати світ навколо! Правозахисна онлайн-школа для дівчат і жінок з інвалідністю “ЛІДЕРКА” шукає своїх найвмотивованіших учасниць. 

Це про тебе, якщо тобі від 17 до 30 років і ти хочеш змінювати країну на краще, але поки не знаєш, як.

Не потрібно бути профі в активізмі чи знати напам’ять Конвенцію ООН. Про все необхідне, щоб стати лідеркою, дізнаєшся вже з нашої школи. На тебе чекатимуть шість крутих відеолекцій від успішних і досвідчених жінок. Після проходження курсу буде можливість потрапити до офлайн-школи у Києві!

Можливо, це той поворотний момент, що розділить твоє життя на «до» та «після». Не зволікай, дізнавайся більше прямо заразтут.

Дедлайн подачі заявок на участь в онлайн-школі – 17 січня. 

Координаторка школи: [email protected] (Таня Герасимова). З питань щодо участі у школі звертайтесь за адресою: [email protected].

Якщо ти читаєш цей текст, знай: ти уже робиш багато і навіть сама цього не помічаєш. Тож нехай 2022 стане часом, щоб сказати собі: я – ЛІДЕРКА!

Участь у школі безкоштовна, бо ця ініціатива реалізується ГО Fight For Right за підтримки National Endowment for Democracy.


Останні публікації цього розділу:

Конкурс: надаємо гранти для проєктів у сфері “зеленої” енергетики

Конкурс на розвиток власної справи та бізнесу в Запорізькій та Миколаївській областях

Реєстрація на групи психологічної самодопомоги для представників/ць громадських організацій та ініціатив

Конкурс на розвиток власної справи та бізнесу для внутрішньо переміщених осіб та мешканців Тернопільської і Хмельницької областей

Тендер на закупівлю послуг з розробки бренду національного проєкту управління інноваціями для цілей Проєкту USAID Кібербезпека

Тендер на закупівлю напівавтоматичного біохімічного аналізатора