Набір на тренінги «Студентська Рада – студентська влада!»

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
Nikita Shabanov

молодь
Набір на тренінги «Студентська Рада – студентська влада!»

Громадська організація «Український центр громадянських ініціатив «Світло» запрошує до участі у чергової серії практичних тренінгів «Молодіжна Рада – молодіжна влада!»:

–     студентів;

–     викладачів;

–     представників місцевих громадських організацій;

–     регіональних журналістів.

Тренінги присвячені питанням розвитку молодіжного та студентського самоврядування в ВНЗ України в контексті демократичних змін законодавства України. Тренінги проводиться для мешканців  Південних та  Східних областей України.

На тренінгах будуть розглянуті наступні теми:

–     новації в Законі України «Про вищу освіту» щодо студентського самоврядування;

–     молодіжне  самоврядування – можливості та методи впливу на владу;

–     «Молодіжна  Рада – молодіжна  влада» або чому важливо займатися активної громадською діяльністю;

–     старт та проведення вдалої громадської кампанії.

Сім одноденних тренінгів відбудуться в грудні 2017 та лютому 2018  рр.  у містах Миколаїв, Херсон, Запоріжжя, Сєверодонецьк, Слов’янськ, Краматорськ та  Маріуполь. Загальна тривалість кожного тренінгу – 6 годин (з перервами на кава-брейкі). Тренери Юлія Мархель та Микита Шабанов.

Дати та місце  проведення  тренінгів будуть надіслані відібраним учасникам заздалегідь.

Участь у тренінгах є безкоштовною, організатори забезпечують учасників роздатковими матеріалами та харчуванням під час тренінгів.

Для участі у тренінгах просимо не пізніше 17 грудня   заповнити анкету учасника, яка знаходиться за цим посиланням: https://goo.gl/NNWCGv

 

Результати відбору будуть повідомлені учасникам не пізніше 20 грудня.

Найактивніші учасники тренінгів будуть мати нагоду прийняти участь у Форумі  з молодіжного самоврядування за участі відомих громадських активістів та публічних діячів, якій відбудеться у квітні 2018 року в Одесі. Також буде проведений конкурс міні-грантів, у рамках котрого будуть підтримані 2 найбільш  вдалих проекти, спрямованих на розвиток молодіжного  самоврядування в регіоні проекту.

З усіх питань, пов’язаних з проектом, можна звертатися за тел.  +380 95 372 91 79. Або за адресою:[email protected].

***

 

У листопаді  2017 року громадська організація «Українській центр громадянських ініціатив «Світло» розпочала реалізацію проекту ««ПроОсвіта: розвиток молодіжного самоврядування на Сході та Півдні України  як стартової навчальної платформи для активних громадян».

Мета проекту – навчити молодь зі Сходу та Півдня України  можливостям  участі в суспільно-політичному житті та інструментам впливу на місцеву владу  за рахунок розвитку місцевого молодіжного самоврядування та створення молодіжних Рад.

Проект реалізується в рамках Програми сприяння громадській активності «Долучайся!», що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та реалізується Міжнародною організацією PACT.


Останні публікації цього розділу:

Постачальник послуг з проведення навчання для посадових осіб органів місцевого самоврядування з метою підвищення якості ведення бухгалтерського обліку

Конкурс на закупівлю дерев'яної сцени, постамента та дитячої конструкції для міста Костянтинівка

Грант Президента України для молодих науковців

Українські та білоруські вчені можуть подати заявки на конкурс спільних науково-дослідницьких проектів, які отримають фінансування на 2019-2020 роки

Конкурс українсько-китайських науково-дослідних проектів на 2019-2020 роки

Конкурс українсько-корейських науково-дослідних проектів