Набір на тренінг за темою “Місцеві Комітети Миру: світова практика локальної взаємодії в Україні”

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
Daria Kondratieva

Зелений Вінтажний Великий Розпродаж Публікація для Facebook
Набір на тренінг за темою “Місцеві Комітети Миру: світова практика локальної взаємодії в Україні”

Оголошуємо набір на тренінг “Місцеві Комітети Миру: світова практика локальної взаємодії в Україні”

 

==============================

Громадська  організація «РЕОМ» в рамках проєкту “Розбудова миру та подолання конфліктів в Україні – Крок вперед” оголошує набір на участь у тренінгу для представників громадських організацій та активних мешканців східних регіонів.

Метою тренінгу є навчити учасників новітнім інструментам розбудови миру та налагодження діалогу, зокрема, як формувати Місцеві Комітети Миру та через них ефективно вирішувати конфлікти у своїх громадах. 

Місцеві Комітети Миру – це світова практика сприяння інклюзивним процесам миробудування, налагодження діалогу та взаєморозуміння, зміцнення довіри, конструктивного та інклюзивного вирішення конфліктів та спільних дій, які включають різні сторони та спрямовані на примирення.

Також три дні будуть сповнені різноманітними симуляційними іграми та вправами, де учасники тренінгу зможуть більш глибше розкрити для себе тему розбудови миру на практиці.

Тренінг буде проходити  25 – 27 вересня 2021 року у місті Дніпро.

Передбачається, що потенційні учасники/ці братимуть участь в усіх днях тренінгу.

Участь у заході безкоштовна. За умови повної участі учасники забезпечуються проживанням та харчуванням у повному обсязі, та компенсацією квитків на суму не більше 1000 грн. (за наявності оригіналів в обидві сторони).

Для участі необхідно заповнити анкету за посиланням https://forms.gle/i63sdH86L2MAh7sP8 до 18:00 18 вересня 2021. Про результати відбору буде повідомлено не пізніше 19 вересня на електронну адресу кандидата/ки.

За додатковими питаннями та коментарями, будь ласка, звертайтеся до координаторки проекту пані Наталі за електронною адресою [email protected].

Тренінг проводиться за фінансової підтримки Institut für Auslandsbeziehungen (IFA) з використанням ресурсів Міністерства Закордонних Справ Німеччини.

 


Останні публікації цього розділу:

Молодь запрошують на міжнародний обмін із розробки настільної екогри

ОПОРА оголошує тендер на оренду приміщення

Конкурс на закупівлю меблів та побутової техніки для переміщених Молодіжних рад Луганської області

Закупівля з надання кваліфікованої реабілітаційної допомоги дітям та їх сім’ям, які отримали поранення внаслідок військових дій

Закупівля з організації та проведення групових форматів психологічно-рекреаційної роботи для дітей (табору психологічної підтримки)

Відкритий тендер із закупівлі Пластикових контейнерів для роздільного сортування твердих побутових відходів, об’ємом 70 л. №2