Набір на тренінг з протидії торгівлі людьми

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
Daria Kondratieva

Рожевий та Кремовий Обрамлений Кава Публікація для Facebook (1)
Набір на тренінг з протидії торгівлі людьми

Громадська  організація «РЕОМ» в рамках проєкту «Розбудова миру та подолання конфліктів в Україні – Крок вперед» оголошує набір на участь у тренінгу з протидії торгівлі людьми для координаційних груп, що працюють на лінії зіткнення, представників правоохоронних структур, судової системи, державної міграційної та прикордонної служб, розслідувачів, ЗМІ, організацій ВПО, державної служби зайнятості, інспекторів праці, НГО та ін.

Метою тренінгу є підвищити потенціал учасників у ефективній протидії торгівлі людьми, розвинути їх компетенції у запобіганні цим злочинам та налагодити координацію зусиль різних структур на локальному рівні.

Наші тренерки: 
Катерина Черепаха, «Ла Страда – Україна», експертка з тематики протидії торгівлі людьми, домашньому  насильству, впровадження гендерної рівності. Тренерка з 20-річним досвідом.  
 
Марина Легенька, «Ла Страда – Україна», адвокатка, докторка філософії за спеціальністю «Право». Експертка з тематики протидії торгівлі людьми, домашньому насильству, впровадження гендерної рівності, захисту прав дітей. Тренерка з 15-річним досвідом.   

Під час тренінгу учасники та учасниці опрацюють наступні теми:

- Ситуація щодо торгівлі людьми в Україні та світі. Основні причини та наслідки торгівлі людьми. Види торгівлі людьми.

- Національне та міжнародне законодавство щодо протидії торгівлі людьми.    

- Особливості ідентифікації постраждалих від торгівлі людьми.  Групи ризику. Торгівля людьми в контексті трудової міграції.

- Особливості надання допомоги постраждалим від торгівлі людьми. Їх потреби. Спілкування з постраждалими від торгівлі людьми.  

- Діти, як специфічна категорія постраждалих від торгівлі людьми.    

- Національний механізм взаємодії суб’єктів, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми.   

- Попередження торгівлі людьми. Соціальний діалог 

Тренінг буде проходити 18-21 жовтня 2021 року у місті Київ.

Участь у тренінгу безкоштовна. При повній участі учасники забезпечуються проживанням, харчуванням та компенсацією квитків за наявності оригіналів в обидві сторони.

Для участі необхідно заповнити анкету за посиланням https://forms.gle/kWs6uuuPSwr4NhRs9  до 18:00 09 жовтня 2021. Про результати відбору буде повідомлено не пізніше 11 жовтня на електронну адресу кандидата/ки.

За додатковими питаннями та коментарями, будь ласка, звертайтеся до координаторки проекту пані Наталі за електронною адресою [email protected].

Тренінг проводиться за фінансової підтримки Institut für Auslandsbeziehungen (IFA) з використанням ресурсів Міністерства Закордонних Справ Німеччини. 


Останні публікації цього розділу:

Молодь запрошують на міжнародний обмін із розробки настільної екогри

ОПОРА оголошує тендер на оренду приміщення

Конкурс на закупівлю меблів та побутової техніки для переміщених Молодіжних рад Луганської області

Закупівля з надання кваліфікованої реабілітаційної допомоги дітям та їх сім’ям, які отримали поранення внаслідок військових дій

Закупівля з організації та проведення групових форматів психологічно-рекреаційної роботи для дітей (табору психологічної підтримки)

Відкритий тендер із закупівлі Пластикових контейнерів для роздільного сортування твердих побутових відходів, об’ємом 70 л. №2